0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #60 -: Май 16, 2012, 11:23:11 am »
И аз от 18 годишна съм се отделила от нашите, миналата година като се върнах от София 4 месеца живяхме при свекървата, докато ремонтираме горе, излишно е да казвам колко пъти съм си събирала багажа и ме е изкарвала от нерви...Примери мога да давам много, но ще обърнем темата на една друга тема от емоционалните :)
Наистина помощ от нея не искам! Повярвайте ми, една седмица с нея у дома и трите бебета и децата ми верно ще имат уникалния шанс да се отглеждат от самотен родител - полицай, което може да е пагубно за ай кю-то им (това не съм го казала и ще го отрека ако някой ме цитира, хахахахха, но все ям моя мъж с вицовете за полицаи и той отговаря, че не са вицове  :lol: :lol: :lol:)

Сега по темата - бяхме на женска консултация. Бебетата вървят перфектни, докторът се изненада колко много са пораснали. И най-после даде пол (разбира се, още съм в 4ти месец, винаги може някоя пишка да изчезне или да порасне до термин) - две пикли и един дивак :) Хем тати щастлив (евентуален единствен мъж в партидата внуци, защото братята му имат общо 3 момичета, две от които тази година), хем аз щастлива, защото ще връзвам панделки :) И най-вече малко се успокоих...до към обяд, разбира се :))))
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #61 -: Май 16, 2012, 11:58:23 am »
Мноооого хубаво ,че са така нашарени бебешоците ,Змимка :D и дано не се променя ситуацията с времето.И аз ставам вече нетърпелива какъв ще е пола на моите дребосъци,но следващата седмица ми е консултацията и ако имаме късмет ще разберем.
По въпроса за помоща и аз не искам да ми се месят как да си гледам децата,колко им е студено и т.н.Не бих отказала ако има доброволец да поеме домакинските задължения.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #62 -: Май 16, 2012, 12:11:02 pm »
И най-после даде пол (разбира се, още съм в 4ти месец, винаги може някоя пишка да изчезне или да порасне до термин) - две пикли и един дивак :)


Змимка това женско преимущество, което се очертава на този етап доста добре звучи - има голям процент вероятност да вземете надмощие и везните да наклонят НЕ в полза на полицейско ай-кю. :D
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #63 -: Май 16, 2012, 12:43:28 pm »
Аз като представител на родната милиция, да кажа че има и представители с висок коефициент не само на интелигентност, но и на полезно действие. :lol:

Не че не съм съм нагледала и аз на реалистични "вицове". За съжаление!
Радвам се, че сте шарени, Змимка.
Аз съм на преглед тази събота. Да видим ние как вървим и дали са още двечки. Стискайте ми палци всичко да ни е наред!
Дълго сме чакали този момент и много ми се иска да ни дари Господ с дете, пък ако е рекъл да са две - още по-добре!


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #64 -: Май 16, 2012, 12:55:23 pm »
Браво Мимка  :D :D Слънчица златни.... :)
Аз просто не зная вече какво да направя и къде да се дена... :? След като не на майтап ме заболя корем, отидох на преглед и според докторката всичко с бременността е наред - дадох стерилна урина, а междувременно ми изписа Аугментин /резултатът ще е готов в събота/. Само дето, от време на време ми прималява, гади ми се, получавам ускорено сърцебиене и ме наболява кръста /бъбреци ли, кръст ли....не знам вече/. представа нямам, дали е следствие от антибиотика или от това дето ме е пипнало... :(
А за капак- още чакам резултати от БХС-то,та да може всичко да ми е спокойно...
Чувствам се толкова уплашена, нещастна и отчаяна егати!  :balk_145:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #65 -: Май 16, 2012, 13:02:07 pm »
Bogi, аз само се шегувам с моя мъж. В интерес на истината познавам покрай него сигурно 40 полицая, от тях има само един, който пасва на профила от вицовете (нещо средно между полицая от вицовете и Джони Браво). Но аз обичам да бъзикам Митко, че на входящите изпити за МВР тези с двуцифрените ай кю-та ги късат  :lol: :lol: :lol: А той обича да допълва - не просто тях, ами всички с цифра над 5  :lol: :lol: :lol:

Още сте 3 в 1, сигурна съм :) На хубавите хора им се случват хубави неща. Пък и особено като са дълго чакани.
Тази сутрин Петьофи (Pesheck)ми вика - Бати нахалната змия. Каза - искам да забременея от този опит - забременя. Каза - искам да са много бебета - те даже повече. Каза - искам две моми и едно гратис за Митко - дадоха и две за нея и едно за Митко. Викам - сега казвам - Искам ги за Димитровден, ха дано не се е свършило със сбъдването на мечтите  :lol: :lol: :lol:

Бубулина, ако не се доверяваш на 100% на докторката ти защо не потърсиш още едно мнение? Просто за твое спокойствие?
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #66 -: Май 16, 2012, 13:13:10 pm »


Бубулина, ако не се доверяваш на 100% на докторката ти защо не потърсиш още едно мнение? Просто за твое спокойствие?

Оф, вярвам и мила....все пак тя ме докара до тука!  :) Гледаха бебе, плаценти, води...уж е наред всичко /и то не тя, а понеже бях по спешност друга докторка/. Знам, че не ме гледат през пръсти, но това не намалява страха ми...А и за капак тия изследвания се забавиха прекалено и само натягат ситуацията... :(
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #67 -: Май 16, 2012, 13:23:48 pm »


Бубулина, ако не се доверяваш на 100% на докторката ти защо не потърсиш още едно мнение? Просто за твое спокойствие?

Оф, вярвам и мила....все пак тя ме докара до тука!  :) Гледаха бебе, плаценти, води...уж е наред всичко /и то не тя, а понеже бях по спешност друга докторка/. Знам, че не ме гледат през пръсти, но това не намалява страха ми...А и за капак тия изследвания се забавиха прекалено и само натягат ситуацията... :(

Ще излязат изследванията бързо. Почвам да стискам палци и всичко ще е наред.
Ти само се успокой!
Аз така съм се дресирала, че за неща дето не зависят от мен просто отказвам да психаделясвам. Знам, че е много трудно, ама съм минала през много и преди години така си реших за себе си.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #68 -: Май 16, 2012, 13:28:18 pm »
Бубулина, има ли друга причина да ти изпише Аугментина, защото това което си изброила е нормално при бременност. Иначе антибиотик се изписва след антибиограма само.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #69 -: Май 16, 2012, 13:34:54 pm »
Бубулина, преди да забременееш имала ли си проблеми с бъбреците, да си правила криза? Така както ги описваш, имах и аз такъв момент - не знаех дали корем или бъбрек ме боли, но слава богу беше корем  :lol:
Изчакай си резултатите от урината. Според мен всичко си е в реда на нещата, може да си по-чувствителна.
Змимка, честити ти пикли и дивак!За свекито, напълно те разбирам. Моята в стремежа си да помага, ми изкарва нервите. Да видим бебо като се роди ще има ли война или не  :lol:
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #70 -: Май 16, 2012, 13:37:45 pm »
Ще излязат изследванията бързо. Почвам да стискам палци и всичко ще е наред.
Ти само се успокой!
Аз така съм се дресирала, че за неща дето не зависят от мен просто отказвам да психаделясвам. Знам, че е много трудно, ама съм минала през много и преди години така си реших за себе си.
Благодаря ти мила  :bighug:

mimi26 Силна болка в областта на пикочния мехур, пишка ми се през /5-10мин/ без да е пълен...по принцип страдам от цистит и всяка година неизменно ме навестява. Иначе за антибиограмата съм съгласна, но за 4 дни щях да изперкам от болки...

Кармен като дете берях много ядове от бърбеци...
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #71 -: Май 16, 2012, 13:42:18 pm »
Може би е трябвало да пуснеш и една обикновена урина - тя става бързо и донякъде дава яснота дали има бактерии или не. Дано се оправиш бързо.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #72 -: Май 16, 2012, 14:29:33 pm »
Доколкото разбрах тя чака резултата от БХС, а не от урината.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #73 -: Май 16, 2012, 14:37:33 pm »
дадох стерилна урина, а междувременно ми изписа Аугментин /резултатът ще е готов в събота/.
...аз разбирам от урината.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #74 -: Май 16, 2012, 14:44:03 pm »
И двата резултата чакам. От урината ще е готов в събота, а от БХС-неясно кога.
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #75 -: Май 16, 2012, 15:42:52 pm »
Момичета , темата за Жани  :D http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48088.0




2012

  Maй
galadriel_6 – 27.05.2012
Юни
sunnynevi – 01.06.2012
Dragica – 6.06.2012
DariD – 12.06.2012
tan4i4 – 13.06.2012
jolie16   - 15.06.2012
iana_86 – 16.06.2012
sulza – 18.06.2012
Elisun – 23.06.2012
miletka77 – 26.06.2012
Anuk_Anuk – 29.06.2012
Юли
roska01 – 01.07.2012
Bamboo – 06.07.2012
Wish - 17.07.2012
Puhche - 19.07.2012
ginger - 26.07.2012
iiivanova – 28.07.2012
Август
TEDI 81 – 01.08.2012
tina799 – 03.08.2012
maya–30 – 08.08.2012
silvianik – 11.08.2012
ivetod – 25.08.2012
Септември
daninka80  -  10.09.2012
Karmen-Kosara - 24.09.2012
Rosefromstars –  26.09.2012
Октомври
Ноември
magarence_baby – 09.11.2012



« Последна редакция: Май 16, 2012, 15:49:47 pm от jolie16 »


Re: Тема на бременните №81
« Отговор #76 -: Май 16, 2012, 20:45:12 pm »
Мимка,там където ни направиха бебетата работят по заявка на клиента,така че не се учудвам
че желанията ти се сбъдват,а щом си ги поръчала за Димитровден,значи тогава ще ги получиш:)За свекървата не ми се мисли и говори,тежко ще е и изнервящо,ама няма как,само за това че ми е родила и отгледала най-добрия мъж,ще се опитам да си пускам някои неща покрай ушите и да няма скандали.От караниците помежду ни си пати моичкия горкия нали е между чука и наковалнята:)))И на нас ни се звъни по всяко време и ни държи с часове на телефона,ама не ги прави от проклетия,а защото 6 месеца през годината живее в чужбина и е много самотна.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #77 -: Май 17, 2012, 00:39:25 am »
Аз от 19-годишна съм самостоятелна и не обичам също да ми се месят. Аз нямам свекърва, а майка идва у дома само, за да им се порадва и да изглади дрешките, че още не ми е пристигнала сушилнята, а за гладене не ми остава време. Не е много лесно да си гледаш децата сама, особено, ако бройката е повече от едно. Събуждат се едно друго, и двете искат внимание, но толкова много си ги обичам... Единствено недоспиването ми тежи, спя по 4 часа най-много дневно. Сега спят на леглото ни с татко си. Гушнал ги е и ги е подпрял с огромната възглавница за кърмене :)
Относно качването на килограми. Моята обиколка преди раждането беше 86см, а качените килограми 9. Родих в 33г.с. и 2 дни.

Сега са жеги, пийте повече течности, за да не ви призлява.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #78 -: Май 17, 2012, 10:26:31 am »
Аничка, какви са тези манекенски мерки :D :D :D :D


*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #79 -: Май 17, 2012, 10:33:04 am »
Аничка, ти ме разби  :lol: Аз толкова на бюста бях качила само  :lol: А обиколката ми беше 135см - доктора каза че не е виждал такава  :lol: Ако бях откарала до термин, сигурно през пъпа сами щяха да излязат  :lol:
Не си сравнявайте килограмите и обиколките, защото всеки има индивидуална структура, ген, а и децата се раждат с различни килограми, имат различно количество околоплодни води, което пак си оказва влияние за килограмите на мама.
Аничка, любопитно ми е колко големи се родиха твоите бебоци?