0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №81
« Отговор #400 -: Юни 06, 2012, 12:32:49 pm »
Честито и от мен на новите мами! Да са ви живи и здрави бебораните и безгрижно детство!!!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #401 -: Юни 06, 2012, 13:08:01 pm »
Честито и от мен на новите мами! Имам въпрос към останалите. Понеже не исках да Ви занимавам с нещо странично като това, зададох въпроса си в бг мамма, но не получих никакъв отговор. Четох, че за бременните жени велосипедът не се препоръчва, но пък велоергометърът е добро решение( с него няма как да паднат толкова лесно). Тъй като имаме таз "най-скъпа закачалка", която рядко бива ползвана, исках да знам дали и по колко време мога да тренирам на него. Имам час за ЖК чак на 04.07 и ще мине много време до срещата ми с АГ.
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #402 -: Юни 06, 2012, 13:09:41 pm »
Здравейте приемате ли нови бременелки, някои ме помнят други сигурно не,след дългогодишна борба най накрая и аз с лентичка,престраших се да я направя вчера след перипетий,след кървене отлепяне на сакчето и лежане близо 2 месеца само до WC,сега вече съм по добре,залепило се е ,но ще трябва да не се натоварвам,сама съм си виновна чуствах се добре,готвих ,чистих,парзарих и ето.Надявам се отсега нататък всичко да е наред,след тези мъки да изкарам една спокойна и лека бременност,на вас пожелавам същото..)))На тези които са на финала,леко раждане,на тези които са родили ЧЕСТИТО..)))
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #403 -: Юни 06, 2012, 13:25:23 pm »
Лилия, прекрасна новина! Радвам се да те видя в тази тема!!

Лека бременност и безпроблемно раждане на всички!!


*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #404 -: Юни 06, 2012, 14:15:49 pm »
vaci  :bighug:
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #405 -: Юни 06, 2012, 14:30:18 pm »
Добре дошла Лилия :welcome_1:!Лека и успешна бременност и никакво натоварване над допустимото ,сега трябва да се пазим много  :),за да стигнем до дълго чакания финал.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #406 -: Юни 06, 2012, 16:53:59 pm »
Анук,много съжалявам, стискам палци всичко да е наред.
Яна, честит син!
Лилия, добре дошла!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #407 -: Юни 06, 2012, 17:23:15 pm »
Лилия, добре дошла и от мен! Тук е много хубаво, ще видиш :)

Честито на новите мамчета!
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #408 -: Юни 06, 2012, 18:14:57 pm »
Четох, че за бременните жени велосипедът не се препоръчва, но пък велоергометърът е добро решение( с него няма как да паднат толкова лесно). Тъй като имаме таз "най-скъпа закачалка", която рядко бива ползвана, исках да знам дали и по колко време мога да тренирам на него.

Не мисля, че има ограничение откъм време, по-скоро откъм натоварване. Не е препоръчително пулсът ти да се покачва над 115-120 удара в минута. В противен случай, лишаваш бебето от кислород.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #409 -: Юни 06, 2012, 18:36:49 pm »
Привет коремчета, утре ще знам къде ще раждам
ако остана в клиника Щерев - срещата с бебео ще бъде на 14 или 15
Боже, кога чаках резултата от кръвта кога минаха 9 месеца.

Лилия добре дошла Лека и успешна бременност, пази леглото и всичко ще е наред.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #410 -: Юни 06, 2012, 20:13:26 pm »


Не мисля, че има ограничение откъм време, по-скоро откъм натоварване. Не е препоръчително пулсът ти да се покачва над 115-120 удара в минута. В противен случай, лишаваш бебето от кислород.
Благодаря за отговора :)
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #411 -: Юни 06, 2012, 21:04:32 pm »
Минавам след прегледа да се отчета. И двете са пораснали. Д-р Стаменов ми показа ръчички, крачета, сърчица и двете плаценти. Бях много щастлива. Към 20.00 ч. пак ми зацапа, но този път повече и розовееше. Обадих се на спешния телефон и ми казаха направо да спра с клексана до следващия преглед, който ще бъде на 18-ти юни при д-р Сигридов. Сега се моля всичко да е наред. Толкова дълго сме ги чакали.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #412 -: Юни 07, 2012, 01:58:51 am »
Боги, аз точно след един преглед при д-р Даскалов получих кръвоизлив, еднократно ярка кръв. Беше в 11 г.с. Да уточня докторът не е виновен с нищо, напротив като се чухме ме успокои. И това, че ги бях видяла час преди да се случи ме крепеше и вярвах, че всичко е наред.
До към 16 г.с се случват такива неща, надявам се да нямаш повече поводи за притеснения.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #413 -: Юни 07, 2012, 06:01:45 am »
*Vera, благодаря! Дано наистина нямам! Казаха само да спра клексана до 18-ти, но нищо за това дали да лежа и т.н. Все си мисля, че ако има нещо притеснително биха ме викнали или пък да кажат да лежа. Днес ще разбера дали трябва да ходя на вливания с киовиг. Та сигурно пак ще ходя до клиниката и ще питам пак за мое успокоение.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #414 -: Юни 07, 2012, 07:53:15 am »
Боги,дано всичко да е наред с бебетата,но щом не са видяли нищо притеснително на прегледа предполагам ,че всичко ще е така.И моето сърце се свива всеки път като видя каквото и да било зацапване ( сега си имам жълто  :) ),но се успокоявам като го изкоментирам с докторката си.Освен това тя ме предупреждава какво може да ми се случи и така съм подготвена - оказа се ,че единия бебчо е с ниско разположена плацента и в късните етапи на бременността това може да предизвиква кръвоизливи или зацапвания.
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #415 -: Юни 07, 2012, 10:34:37 am »
Момичета,нещо ми е много емоционално,на този ден преди 11 г родих моята малка дъщеря Мария.Сякаш вчера ми подадоха едно ревящо вързопче,а тя вече е истинска госпожица.Като си представя ,че съвсем скоро ще даря живот на още едно бебенце се чувствам безкрайно щастлива!Няма по хубаво и истинско чувство от това да гушнеш рожбата си за първи път!Желая на всички ни благополучно стигане до щастливия финал!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #416 -: Юни 07, 2012, 10:38:16 am »
Теди, да ти е жива и здрава малката госпожица и много да те радвам!
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #417 -: Юни 07, 2012, 11:01:58 am »
Теди да ти е жива и здрава малката принцеса и много ,много още да те радва!

Момичета,аз преди малко усетих за първи път да ме рита единия бебешок  :balk_48: и сега не мога да сваля усмивката от лицето си.....много приятно усещане.
*
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #418 -: Юни 07, 2012, 11:29:08 am »
Теди, честита малка голяма принцеса. Да е много щастлива и да ви носи само радост  :bighug:

Мимата, честит ритник, наистина чувството е неописуемо  :lol: А вие с по-голямата бройка сте облагодетелствани, че ще имате двойно, а някои и тройно повече такива мигове  osi_9
Re: Тема на бременните №81
« Отговор #419 -: Юни 07, 2012, 12:35:47 pm »
Здравейте коремчета, благодаря на всички за милите пожелания, а подробности около раждането съм разказала в темата която милата Джоли ми е пуснала :) за което и благодаря