0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #80 -: Април 15, 2012, 13:13:46 pm »
Воистина Воскресе!!!
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #81 -: Април 15, 2012, 14:43:23 pm »
Voistina voskrese!


Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #82 -: Април 18, 2012, 10:52:49 am »
Рали, как си? Прави ли вече тест? Дано мълчанието ти е добър знак...чакам те с добра новина  :balk_91:


*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #83 -: Април 18, 2012, 10:55:46 am »
Неее, отрицателен! :(
Чакам пред кабинета на Александров! Ще пиша после за отзиви!
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #84 -: Април 18, 2012, 11:01:08 am »
Ееее, Рали, много съжалявам  :x Пиши после какво каза доктора.


Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #85 -: Април 18, 2012, 13:35:46 pm »
Рали, :bighug:,не се отчайвай мила ще се борим до последно,нали така!
Пиши после как е минало при д-р Александров.
*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #86 -: Април 18, 2012, 15:08:29 pm »
Така, да докладвам!
Д-р Александров многоми хареса, въпреки, че явно той мен - не  :wink: , защото каза, че за него няма проблем и само са ни вземали парите!  При мен всичко е като по учебник, при мъжа ми има забавени, но в нормите! Сега ми пусна хламидии и нова спермограма, която той да си я направи! И в петък на обяд ще се видим отново! И както той каза, ако е същото положението ще си кажем чао! И ще сме в тия 70%, които нямат проблем,  но не се получава :(
Въпреки, че аз предпочитам да има проблем и да се работи върху него, а не така да чакаме светия дух!
Според мен той се занимава с тежки случаи и аз с моите няколко месеца опити му се струавам несериоана работа!
Но ме разочарова като ми каза, че инсеминацията не е нещо по различно от полов акт :(
Ааз толкова надежди и емоции вложих  :balk_146: :balk_146:
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #87 -: Април 18, 2012, 15:25:12 pm »
Рали преди време,когато отидох за първи път при д-р Александров ми се стори един такъв разсеян,като ,че не ме слуша за какво съм там и честно казано бях малко разочарована.Но той си е такъв-не крие нищо от пациента си,казва нещата точно както са.Спомням си как тогава му казах,че приемам ,че затваря вратата за мен,а той ме посъветва да направя в Майчин дом инсеминациите,за да мога да се възползвам от фонда за в бъдеще при неуспех(както и стана  :(  ) Ти носи ли му накакви документи-изследвания и т.н. /
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #88 -: Април 18, 2012, 15:30:41 pm »
Аз имам едиствено цветна снимка и спермограма! На мен никакви изследвания не са ми пускали в майчин дом! Просто мн ме обърка, знаех си, че има проблем и бях свикнала вече! :(
Сега пак на ново надежди......и пак разочарование! За мен щом не се получава има проблем и това е!
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #89 -: Април 18, 2012, 15:39:52 pm »
Аз тогава носех едни стари изследвания и втората цветна снимка,на която излезе,че имам запушена лява тръба.Но той ме накара да направя нова-при него и излезе,че всичко е наред.Моя бе грешката ,че не му казах,че навремето съм лекувала хламидия и той човека реши да направя опитите там(заради фонда и понеже не виждаше нещо проблемно) В последствие разбрах,че с тубарен проблем(в моя случай)не е имало нужда от тези инсе-та.Но поне бях подготвена за инвитро  :) Как ще продължите?
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #90 -: Април 18, 2012, 15:45:17 pm »
Незнам!!!!! Мн съм объркана! Аз се настройвах за инвитро, той ме засили в обратната посока....
Незнам какво да правим, но определено нямам нерви да следя овулации всеки месец да правя секс в определен час и т.н.
Надявам се в петък, когато се видим с него да имам някаква яснота!
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #91 -: Април 18, 2012, 16:02:46 pm »
Рали, и сега какво? Ако всичко с хламидиите и спермограмата е наред, си казвате чао?!?!? И как продължаваш, търсиш нов лекар, какво... И след като инсеминациите са все едно полов акт, не ти ли предложи нещо сериозно, инвитро например? И аз мисля, че след като не става значи има причина и лекарите са тези, които трябва да я открият. Освен това има още изследвания, които трябва да се направят - генетични, имунологични... Ох, много се ядосах  osi_7
И аз се чувствам много объркана. Този път нямам никакви симптоми, нищо не чувствам, и ако не пия хиляди хапчета и не ми бодат корема всеки ден, ще забравя, че сме правили инсеминация  :x


*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #92 -: Април 18, 2012, 16:10:38 pm »
И сега.....незнам какво! Тотално съм объркана! За мен има проблем, но какъв е....божа работа!  :(
*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #93 -: Април 18, 2012, 16:19:43 pm »
raly, извинявай, че се намесвам, но от колко време правите опити, защото каза няколко месеца?И ако нямате година неуспешни и си под 35, наистина защо се тормозиш?

*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #94 -: Април 18, 2012, 16:21:45 pm »
От миналия август правим опити, аз съм на 28 години, но в майчин дом се постараха да ми втълпят, че има проблем и трябва инсеминация и затова сега ми е трудно да приема, че няма проблем! :(
*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #95 -: Април 18, 2012, 16:28:24 pm »
Честно да т кажа, не знам защо не си правите кефа с мъжът ти а сте тръгнали от сега по лекари.Да ей го де го август, ама си образуваш излишни нерви, лично мнение.Аз бих ти препоръчала сега малко почивка, и след август в началото на учебната година ;) ако няма бременност, започнете пак.

*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #96 -: Април 18, 2012, 16:31:51 pm »
Може би, ако не ни бяха казали, че иам проблем нямаше толкова да се вманиачим :(
Сега ще видя в петък какво ще ми каже александров и може би ще починем лятото! Благодаря за съвета
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #97 -: Април 18, 2012, 18:37:26 pm »
Ама Рали,те лекарите като са казали някакъв проблем, трябва поне да са видяли основните изследвания и да са ви обяснили какъв-знам ли...аз така си го представям, при мен хормоните не бяха ок, затова започнаха да ме следят с ултразвук за овулация и се разбра,че нямам (аз съм с СПКЯ) и оттам се разбра,че няма смисъл да чакаме повече(аз отидох на лекар след 6 мец. безуспешни опити).Тогава правихме още изследв. и започнахме стимулация с хормони изв. време, после почивах, после пробвахме с пробиотици и витамини(изненадващо тогава забременях, но неуспешно) и чак тогава стигнахме до ИНСЕ.Но да не ти кажат какъв е проблема, и още повече директно да те пратят на инсеминация, ми се струва,че си плаче за второ мнение от други лекари. osi_9
Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #98 -: Април 19, 2012, 10:45:27 am »
Рали, с право си объркана, но момичетата са прави - имате време, починете си, успокойте се, просто си правете кефа и току виж бебето станало  :D Пожелавам ти го от сърце! Сега като се замисля май д-р Александров е имал точно това предвид.


Re: Инсеминации - април, май, юни 2012 година
« Отговор #99 -: Април 22, 2012, 14:25:05 pm »
Момичета, на мен този път след инсето ми биха окситоцин...опитах да попитам защо и какъв е, т.к. предния път не ми биха.Те казаха,че предния път сигурно са се разсеяли:)))(доста смешно ми се видя-явно не е важен) и че понеже вече ми били били прегнил,сега ми бият това.Някой има ли идея?