0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #60 -: Март 08, 2012, 13:20:48 pm »
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ на всички дами  :party: дано всяка от нас да сбъдне мечтата си, пожелавам Ви много много  много бебчета!!! Много Ви благодаря за отговорите, добре, че сте Вие, че сам човек може да изкука!!! Стискам палци за всички  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #61 -: Март 08, 2012, 21:31:03 pm »
Честит 8 март момичета! :party:
И аз пиех естрофема от деня на трансфера ,след + теста го продължих до 3-ти месец ,както и още шепа хапчета,всичко съм описала в календара си .Няма страшно важен е крайния резултат.Пожелавам на всички тук той да е две чертички.Стискам палци ,и виждам че този месец има много надежда,успех .
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #62 -: Март 08, 2012, 22:50:24 pm »
4estit 8 mart momi4ita.Pojelavam na vsqka edna da sbadne me4tata si pone po edno beb4e :babyflips:

Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #63 -: Март 09, 2012, 10:00:23 am »
Блу скай, нали ти казах, че 66 си чудесно ЧХГ!!! Много ми е хубаво, като чета че расте!

Честито Блу Скай, и аз бях с първо ЧХГ 66!!!!  :welcome_1:

Честито и на Кирилова!

На всички момичета, които чакат и са в процедура много стиснати палци от мен!
« Последна редакция: Март 09, 2012, 10:07:25 am от silvianik »
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #64 -: Март 09, 2012, 10:18:41 am »
Момичета, винаги ли се поставя блокираща инжекция и на кой ден от цикъла? Има ли значение дали след това стимулацията ще бъде по къс или дълъг протокол?
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #65 -: Март 09, 2012, 10:20:32 am »
Аз бях по къс протокол и започнах с Декапептил от втория ден на МЦ.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #66 -: Март 09, 2012, 10:24:29 am »
Момичета днес отново изпаднах в паника пак се появи това течение,едно такова бяло до бледо жълто лепкаво,появи се след поставянето на утрогестана,при положение,че след като го сложих съм лежала поне 1-1/2часа.Толкова много изтича,сякъш съм се изпуснала.И влагалището става все по плитко и по плитко,и по надуто.Това хубав или лош знак е.Много ме е страх, винаги правя съпоставка с предишните опити и немога да открия прилики и разлики.При първия опит нищо не изтичаше и беше неуспешен,при втория опит пак така изтичаша пак неуспешен вече незнам какво да мисля.Моля дайте ми съвет който е имал такъв проблем.Иоще нещо от както е минал трансфера почти не съм на пускала леглото винаги съм легнала и ли полу легнала.Всичко на всичко съм излиза ла 2пъти на вън за около 1ч.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #67 -: Март 09, 2012, 11:08:31 am »
Гери, само спокойно, неможеш ли вече да пуснеш кръвен?
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #68 -: Март 09, 2012, 11:12:22 am »
Доки каза на 14 ден от трансфера,малко ме е страх вече от теста да не се разочаровам отново,че този път няма да мога да го преживея.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #69 -: Март 09, 2012, 12:22:37 pm »
Днес кой ден ти е?
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #70 -: Март 09, 2012, 12:42:26 pm »
Гери, на мен ми е първо ИКСИ и всичко ми е супер ново, но и  при мен влагалището ми сякаш се скъси  :o. От 2 ден след трансфера започнаха да ме прибоцкват яйчниците, понякога леко ме придърпва ниско корема, а утрогестана си изтича леко. За това питах и док, но той каза, че това не е проблем,защото оставало каквото трябва...не се притеснявай  :D :D :D. пожелавам ти успех!!!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #71 -: Март 09, 2012, 13:09:03 pm »
anajens,днес ми е 11 ден.В понеделник ще ходя на тест стискайте палци, нека това да бъде моят опит с щастлив край,макар че изпитвам страх от неуспеха,всяка вечер сънувам кошмари.
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #72 -: Март 09, 2012, 13:14:04 pm »
Гери,според мен всичко е наред.Няма как да не изтича утрогестана ,каквото е нужно то си се извлича,другото няма къде да отиде.Само незнам цвета защо е жълт ,може и да е нормално ,обади се и попитай лекаря си за да си по спокойна.Кой ден ти е днес?Трябва сега да си спокойна ,поне доколкото е възможно ,всеки симптом може да означава много неща,ти поне го знаеш минала си по този път,така че бременна си до доказване на противното,аз постоянно си го повтарях ,така се и чувствах :D.Каквото е имало да става то е станало,не можеш нищо да промениш.Стискам палци.И на теб Кети.
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #73 -: Март 09, 2012, 13:17:20 pm »
Здравейте мимичета,като ви чета започвам да се плаша,че аз пък нямам никакви подобни оплаквания като вашите!Утрогестана може да се приема и орално така пише в листовката,а и моите лекарки ми казаха да го пия,3 по 2 на ден!А болки в яйчниците имах след пункцията един два дни.Освен това до вчера бях доста замаяна....най-вероятно от хапчетата,които вземам ,както и много отпаднала и ми се лежеше непрекъснато..., а сега се чувствам прекрасно,ходя по банкети...!Искам да ви питам имате ли някакви предварителни бременни симптоми,знам,че е рано,но все пак....:))
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #74 -: Март 09, 2012, 13:36:34 pm »
Тинче,при всеки е различно,едни имат симптоми ,други не ,всеки е индивидуален .Аз имах подуване на корема от стимулацията до към 7 ден ,после ме почнаха силни пмс ,все едно лелката ще ме връхлети всеки миг,гърдите и те като преди цикъл с разликата че ме боляха зърната най вече.Не се измъчвайте в търсене и следене на симптоми ,този период е прекрасен ,насладете му се ,пък каквото е писано ще се случи.
Утрогестана може да се приема и през устата.обаче аз така приеман се замайвах за поне 1 час,ужасно чувство,но влагалищно се абсорбира по добре .
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #75 -: Март 09, 2012, 13:54:03 pm »
Да,така е Роузи!А и това го пише,че нежелан ефект е сънливост,но вече не ми действа на мен!Вчера имах болки  ниско долу,като предменструални,така упорити бяха,но ми мина,а стимулацията ми мина сравнително добре.От Пурегона си загубих апетита,но после страхотно подуване от меногона и прегнила,дори сега съм с подут корем,а гърдите ми,леле мале,ще се пръснат,толкова съм напомпена и зърната ми са чувствителни,и въпреки всичко се чувствам добре.Дано да е за добро,14 март наближава.... :wink:
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #76 -: Март 09, 2012, 16:09:03 pm »
geri03_73, отдавна не съм писала във форума, защото резултата от първото ми ИКСИ не ми позволява (малък палавник на 3г), но не се стърпях да те успокоя. Аз си усещах влагалището по същия начин пухкаво, плитко и стеснено, преди да разбера, че съм бременна. Така че щом го чувстваш по този начин според мен всичко е ОК. Тогава слагах Утрогестан 2 капсули и изтичаше малко от него. Но сега приемах 3 капсули за няколко дни, защото ми отмениха трансфера и изтичаше повече. Очевидно не само дозата има значение, а и стесненото влагалище очевидно. Ако те притеснява жълтеникавия цвят, просто кажи на твоя лекар. Паниката и стреса не помагат с нищо. При успешния ми опит не съм лежала повече от ден, не мислех за него, гледах весели филми, четях разтоварващи неща, разходки .....
Така, че по спокойно. :crossfingers: за :babbycarrage:
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #77 -: Март 09, 2012, 16:48:59 pm »
Здравей Anabel,много ти благодаря за бързия отговор.Сега най-сетне ти ми вдъхна кураж,дано твоето мнение за успех се сбъдне в понеделник е голямият ден денят на голямата истина.Дано твоето мнение стане реалност и аз като тебе след 9месеца да нямам време да влизам да чета във форума с един ревящ резултат.Стискайте палци и се молете за мен.
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #78 -: Март 09, 2012, 22:33:37 pm »
Гери, не се шашкай! Както са написали момичетата, каквото е станало или не - не може да го контролираш. 11-ти ден не е много рано, но за твое спокойствие, ако много го мислиш и не ти дава покой утре си направи един кръвен тест, пък след 2 дни друг и дано първият да е ++, а вторият с удвоени стойности. Усещанията за по-плитко влагалище, според мен са ефект от прогестерона и при мен винаги е така. Дано при теб да признак за бременност, както е било при Анабел!
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #79 -: Март 09, 2012, 22:55:32 pm »
Напълно съм съгласна с Боги. Не зависи от вас дали е станало или не. Като се шашкате непрекъснато, не можете да промените нещата.
Някои симптоми ли каза? Аз лично нямам абсолютно никакви, а съм вече в 5 седмица и няколко дена.  8)

силвияник
, благодаря! Аз уж съм "гърмян заек" и гледам да не се шашкам.  :lol: Още не мога да повярвам. Другия петък съм на преглед и може би тогава ще ми просветне реалността.

Успех на всички момичета! Темата на бременните ви очаква.  :wink: