0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #40 -: Март 06, 2012, 11:41:49 am »
anajens,много ти благодаря за отговора,само не разбрах за това което изтича нормално ли е и да ли е от утрогестана защото е лепнаво и една безцветна течност,само в началото е гъсто бяло вещество.
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #41 -: Март 06, 2012, 18:15:23 pm »
Гери03,искам да ти споделя,че аз в момента също съм на утрогестан и кръвният ми тест е на 14,03,но аз нямам такива странични ефекти.Ясно ми е,че при всеки е строго индивидуално,но може пък да не е утрогестана.Аз имах онзи ден едно съвсем леко течение ,гъсто и жълтеникаво и нищо повече,вече го няма....Не се притеснявай,но може ако искаш да се консултираш с лкеаря си ,който ти е водил цялата процедура.при мен всичко е нормално,чувствамм се така все едно нищо не се е случило....,но както и да е!Желая ти един прекрасен резултат на 12.03.2012г.и да не забравиш да се похвалиш... :wink:
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #42 -: Март 07, 2012, 10:32:12 am »
Здравейте момичета! Нова съм тук, но много Ви се радвам!!! Страхотно пролетно настроение!!! Благодаря Ви!! На 4 март правих трансфер - 1 шампион!!! Сега почивам вкъщи и чакам 19-ти - заветната дата!!! Пожелавам на всички две чертички този месец!! :D :D :D
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #43 -: Март 07, 2012, 10:40:49 am »
Здравейте момичета! Нова съм тук, но много Ви се радвам!!! Страхотно пролетно настроение!!! Благодаря Ви!! На 4 март правих трансфер - 1 шампион!!! Сега почивам вкъщи и чакам 19-ти - заветната дата!!! Пожелавам на всички две чертички този месец!! :D :D :D
Здравей ,Кети!Успешен финал на процедурата и след 9 месеца  :babyflips: Дано по-скоро да се преместиш в друга темичка  :hug2:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #44 -: Март 07, 2012, 10:49:46 am »
Благодаря!!! Пожелавам го на всички ни!! :D :D :D
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #45 -: Март 07, 2012, 11:03:27 am »
ketty, и аз стискам палци за  :bfp:
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #46 -: Март 07, 2012, 14:19:14 pm »
ketty,и от мен пожелания за  :bfp:

*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #47 -: Март 07, 2012, 14:50:00 pm »
Момичета, много благодаря! Като един истински "овен" имам нужда от "стимулация на настоението"!!! До петък водих сравнително активен начин на живот - работа, шофиране, шопинг...и не мислех за това какво ще се случи, а какво трябва да направя за да се случи. Дори след пункцията отидох на работа! Висенето вкъщи, по скоро придремването по цял ден на дивата ми е непознато и странно състояние....как се справяте? :) :) :)Да си призная - не е чак толкова зле, че си почивам...имах нужда...
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #48 -: Март 07, 2012, 16:51:07 pm »
Кetty ,здравей ние с теб заедно ще чакаме заветните дати.... :wink:Моят ембриотрансфер беше на 01.03.2012г.,а кръвния тест ми е на 14.03.Хубавото при теб ,че ходиш на работа ,а аз и това не правя...Просто чакам да дойде денят,разхождам се и си почивам ...това е!Стискам ти палци ,дано се случат нещата при теб ,както и при всички,които се борят за това :wink:
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #49 -: Март 07, 2012, 17:52:49 pm »
Tinche, супер дата за трансфер!!! Стискам палци всичко да е ОК и да имаме чудесна коледа.. :D :D :D с най-желаните подаръци!!!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #50 -: Март 07, 2012, 19:46:02 pm »
Здравейте и от мен!Моя трансфер беше на 5.03 в Малинов,тест на 21.03.Успех на всички!  :D
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #51 -: Март 07, 2012, 20:05:57 pm »
Здравейте и от мен на всички, и аз съм сред чакащите  :babyflips: но нещо се притесних, защото моя лекар ми изписа естрофем 2 пъти по 1 табл след трансфера, а пък в листовката прочетох да не се пие при бременност, моля ако някой е по в час да каже има ли повод за притеснение, някой друг пие ли го този естрофем? Късмет на всички нас  :youwoman:
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #52 -: Март 08, 2012, 06:48:05 am »
Анито, не се притеснявай естрофем се предписва на всички. Аз съм го пила и при 3-те ми опита. Както и други лекарства, за които пише, ако си бременна да не ги пиеш  :D
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #53 -: Март 08, 2012, 08:35:07 am »
Стискам палци на всички в нужда!
Анито естрофем и аз съм пила преди и след трансфера, по някаква схема беше, която вече не помня, док, каза, че помага за удебеляването на лигавицата и подпомага имплантацията. Така, че не се шашкай, слушай док и изпълнявай. Ако имаш притеснения питай си, важно е да си спокойна!

При мен нищо ново - Този месец пия противозачатъчни, но не ми се отразяват добре целия месец така и не спря някакво странно розово течение, което не е много, имам само на салфетката, като се изтрия, но пак мисля, че не е нормално. Мисля, че може да е от силните емоции. На 12 съм на преглед и ще видим как ще продължаваме!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #54 -: Март 08, 2012, 08:38:35 am »
Анито, аз пия: естрофем 2 х 1; неофолик 1; бромокриптин половин сутрин и половин вечер; но шпа 4 х 1; аспирин протект 1 вечер; витамини - мултитабс; вагинално - утрогестан 2 х 3  :D :D :D. Доки каза: "И никакви други лекарства"  :D :D :D. Не се притеснявай!!! А как се чувствате? Аз от 2 ден след трансфера от време на време имам леки бодежи в дясно, леко чувство на подуване като пред цикъл, а гърдите ми ще се пръснат...за радост на таткото!!! :D :D :D :D
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #55 -: Март 08, 2012, 09:38:49 am »
ЧЕСТИТ 8МАРТ МОМИЧЕТА И БЪДЕЩИ МАМИ!
Анито и аз съм на Естрофем 2*1,освен тях пия и Дехидрокортизон 2*1,Неофолик2*1,Но шпа 4*1,Аспирин протект 1т. вечер, Утрогестан 3*2.За разлика от вчера днес се чувствам по-добре, вчера имах някакво напрежение и някакво течение от влагалището,а днес вече нямам напрежение и течението спря,само дето влагалището ми е станало мнаго плитко,и коста която се намира вътре има вид на грозд,стои като на зрънца и отвора е много малък,Дано това да е хубав знак.някъде по форумите бях чела,че когато има имплантация точно така изглежда тази кост-като грозд.
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #56 -: Март 08, 2012, 09:49:18 am »
Честит празник, момичета! Нека догодина всички го празнуваме като мами!  :)

Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #57 -: Март 08, 2012, 10:49:47 am »
При мен нищо ново - Този месец пия противозачатъчни, но не ми се отразяват добре целия месец така и не спря някакво странно розово течение, което не е много, имам само на салфетката, като се изтрия, но пак мисля, че не е нормално. Мисля, че може да е от силните емоции. На 12 съм на преглед и ще видим как ще продължаваме!

Ако ти е първи месец на противозачатъчни, е нормално да има леко кървене или зацапване. Обикновено се нормализират нещата ако продължиш да ги приемаш и следващия месец.

Честит празник на всички дами! :balk_7:




My first, my last, my everything!
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #58 -: Март 08, 2012, 11:18:26 am »
Честит 8-ми март мили момичета!Пожелавам ви най-смелите ви мечти да се сбъднат,да бъдете винаги усмихнати и много щастливи и обичани!Да ви споделя и аз какво са ми изписали:утрогестан 3 по 2,но шпа 3по1,естрофем 2по1,антиоксидант един път на ден,фолиева киселина 2по1,аспирин протект един път,както и фраксипарин си бия подкожно през ден!Това е пожелавам ви весело изкарване на празника:))
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: Ин витро / икси - март, април, май 2012 г.
« Отговор #59 -: Март 08, 2012, 12:50:48 pm »
Честит празник мили момичета,пожелавам ви да бъдете все така добри и обичани!На всички много положителни тестове и много сладки бебчета! :bighug: :bighug: :bighug: