0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #320 -: Април 04, 2012, 19:52:31 pm »
Започваме... :pleasantry:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #321 -: Април 04, 2012, 20:13:55 pm »
Или,желая ти много късмет ,мила това ще е твоят опит!И съвсем скоро ще ни зарадваш с най хубавата новина,зареждам палците и ще ги държа до успеха:))) :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :goodluck: :goodluck:
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #322 -: Април 04, 2012, 20:23:24 pm »
 Току що боднах първите 225 от Турския Гонал.
Искам,много искам този път всичко да приключи добре !!!



Що се отнася до Турция - вземете си оттам,от Мемориал.Доста добра цена ми излязоха.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #323 -: Април 04, 2012, 20:45:51 pm »
Илииии, ливнал съм ти вече чашата с водата,да си знаеш! :lol: :lol:Няма мърдане! Този опит е +++,"вервай ми"! :wink: Още повече,че твоите лекарства са купувани от нашите съседи- това само може да те радва! тази страна съвсем ни задмина последните 3-5 години.Аз нали съм на границата и трябва да ти кажа ,че само факта ти на покупка от Ммориал,веднага ми натежава 80% на опита ти към+++! :D :D Абе ще черпиш скоро с баклава и саралии,ама "а ,да видим"!!! :D :D :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #324 -: Април 04, 2012, 21:20:37 pm »
  Аз вече може да съм ГИД в Истанбул.Толкова добре се оправихме,че ... :jump12:
 Догодина напролет пак !След успешни процедури за всички,ще пием по кафе на Пиер Лоти,нали?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #325 -: Април 04, 2012, 22:04:09 pm »
Аз изследванията и трите пъти ги правих в Лаборекспрес-имах и направления, пък и там има пакети, с които излиза по-евтино. Не са ми направили проблем, доколкото знам на тази лаборатория имат вяра-питала съм Ани специално.
Имаше случай на момиче, на което бяха объркали резултатите за хепатита в АГ-лабораторията, беше се побъркала от притеснение милата, докато не повтори в друга лаборатория и нещата бяха ОК.
Успех :wink:

Кои изследвания се правят с направление?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #326 -: Април 04, 2012, 23:16:09 pm »
Аз съм си правила повечето изследвания в АГ лабораторията и съм много доволна ( всички правят грешки попринцип ).

Или,успех,този път як ++++++++++++++++ да имаш.
Късмет на всички ви :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #327 -: Април 05, 2012, 08:38:24 am »
АГ-то работят с две лаборатории само и държат изследванията да са направени в някоя от тях - на 2 етаж и Сити Лаб (срещу окръжна болница, малко по-надолу по Цар Освободител от АГ-то). Вторите работят с НЗОК, ние всичко пуснахме там. За пълния пакет от списъка, който Малена ни даде, доплатихме 48 лв за двамата.
« Последна редакция: Април 05, 2012, 08:43:54 am от Змимка »
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #328 -: Април 05, 2012, 08:57:01 am »
Или успешен старт...дано Истанбулския гонал ви донесе мечтаното бебче или две бебчета :)

 :crossfingers:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #329 -: Април 05, 2012, 09:16:17 am »
АГ-то работят с две лаборатории само и държат изследванията да са направени в някоя от тях - на 2 етаж и Сити Лаб (срещу окръжна болница, малко по-надолу по Цар Освободител от АГ-то)


Наистина е така от няколко месеца, защото имат нови изисквания за вирусологията - изследват се някакви нови антитела, които Лаборекспрес не ги правели още. Така ми обясни Ани при последния ни опит.

Иначе момичето с обърканите хепатити съм аз - на мен ми излезе положителен хепатит Б, а на мъжа ми хепатит Ц  8O  Мога само да предполагам, че са били някакви стари реактиви, но наистина, за половин ден живота ми скъси с 10 години.  :x
Разбира се, че навсякъде могат да сгрешат, ама да сгрешат резултатите и на двамата и лаборантката да ми вика: "Ами аз сега пък мъжа ви го изкарах с хепатит Б" ми звучи доста лошо.
« Последна редакция: Април 05, 2012, 09:30:12 am от Scarlet_ »




*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #330 -: Април 05, 2012, 09:22:46 am »
Никъде няма застраховка срещу лабораторна грешка. Преди 5 години доста голяма лаборатория (няма смисъл да я споменавам, описала съм в дневника си) ми изкара Инхибин Б 6.67, което на практика означаваше край на борбата за мен (бях на 26 или 27 години....)В него момент бях способна да се метна през терасата...наистина!

На Или пожелавам успех с процедурата, Златните ръце си знаят работата. Само после не учи децата да гледат Листопад, моля те  :lol:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #331 -: Април 05, 2012, 10:19:13 am »

На Или пожелавам успех с процедурата, Златните ръце си знаят работата. Само после не учи децата да гледат Листопад, моля те  :lol:

Напълно подкрепям  :lol: :lol: :lol: Успешна процедура Или,положително мислене и резултат !
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #332 -: Април 05, 2012, 11:31:04 am »
Никъде няма застраховка срещу лабораторна грешка. Преди 5 години доста голяма лаборатория (няма смисъл да я споменавам, описала съм в дневника си) ми изкара Инхибин Б 6.67, което на практика означаваше край на борбата за мен (бях на 26 или 27 години....)В него момент бях способна да се метна през терасата...наистина!

Да,и на мене също така ми бяха изкарали....
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #333 -: Април 05, 2012, 12:04:08 pm »
Или, стискам ти палци и ти пожелавам успех!

*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #334 -: Април 05, 2012, 12:25:32 pm »
Или този път ще успеете. Вярвай в това  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #335 -: Април 05, 2012, 13:17:41 pm »
А какво е това Инхибин Б? Аз за първи път го чувам  :?
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #336 -: Април 05, 2012, 14:37:07 pm »
А какво е това Инхибин Б? Аз за първи път го чувам  :?
На мен ми изследваха Инхибин Б + Антимюлеров за яйчниковия резерв


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #337 -: Април 05, 2012, 21:00:51 pm »
  Аз не гледам никой Турски сериал,само лекарствата са от Турция  :balk_48:
 Сърдечно БЛАГОДАРЯ на всички за палчетата ! Искам го повече от всичко !!! Имам всичко друго - мъж,дете на 10г ,работа..ЩАСТИЕ !!!
 За сега ходя на работа до трансфера,после ще полежа-работата ми е тежка .


Да попитам-за изследванията  за Хепатит В -HBsAg + Anti HBctotal  - правят ли ги някъде в Бургас или кои лаборатории ги правят ?   
 :grouphug2:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #338 -: Април 06, 2012, 10:39:16 am »
Незнаех, че имат нови изисквания, последният ни опит беше миналата пролет. Извинявам се, че съм ви подвела :( Иначе по здравна каса минават:
-хепатитите-може да ти ги пусне личната
-хормоните-с направление от личната при ендокринолог или гинеколог
-сифилиса-пак от личната
-кръвната картина, време кървене, време съсирване, АСАТ, АЛАТ-пак от личната
Ние доплащахме само кръвна група и СПИН.
Сега ако има нов списък, може да има промени.

Успеееех на всички започващи, чакащи или в процедура :)
Стискаме палци с Митачето....

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #339 -: Април 06, 2012, 10:55:48 am »
ili,сега ти предстоят поне 2-3 ходения до АГ-то за контрол,защо не си вземеш възможните направления от личния,както ги е описала Сиска и да си направиш изследванията във Варна. Знаеш добре,че на бургаските лаборатории алекса много ,много не вярва.Касата плаща на всяка лаборатория,няма териториален принцип ,поне за сега. :wink:Ама ти това си го знаеш много добре,мисля  :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]