0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #600 -: Юни 01, 2012, 11:59:00 am »
Честито две чертички Лина! И от мен лека и спокойна бременност...  :D
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #601 -: Юни 01, 2012, 12:06:12 pm »
Честито Линка,мнооооооооооого се радвам!Леки месеци изпълнени с щастие и усмивки  :bighug:
Чакам и другата кокона с положителен резултат  :wink:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #602 -: Юни 04, 2012, 21:17:36 pm »
Момичета здравейте и от мен.Решили сме да пробваме септември-октомври с Ин витро.Имам една извънматочна бременност въпреки проходимите тръби които д-р Александров видя август месец ме застигна тази съдба.Преди това доста време пробвахме и не ставаше и бяхме с така наречения неизяснен стерилитет.Спермограмите ни са ок.Въпроса ми е кога според вас трябва да се срещна с доки за да говорим за нещата.Сигурно са ми тъпи и не за тук въпросите.
Lina_vn честита радостттттттт :D
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #603 -: Юни 04, 2012, 23:24:57 pm »
_gucci_, предполагам , че най - много до края на месеца ще имат процедури, но ще е доста по-спокойно. Та сега си е идеално време да си поговорите с док.Или следващия месец, после към средата на август ще отидеш пак, да се доуточните, цикли,противозачатъчни, лекарства и така :) Лятото най-добре се говори с него, да знаеш :D, и не се притеснявай, самата процедура не е нищо страшно, накрая дори инжекциите започват да ти липсват ;),  голямо вълнение е :) Желая ти успех на есен :)))


Lina_vn честито  :)
« Последна редакция: Юни 05, 2012, 00:01:33 am от *sunny* »
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #604 -: Юни 04, 2012, 23:41:42 pm »
Лина,честити ти две чертички!Желая ти лека бременност и пухкаво бебече или двечки около термин:)
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #605 -: Юни 05, 2012, 08:41:21 am »
_gucci_, предполагам , че най - много до края на месеца ще имат процедури, но ще е доста по-спокойно. Та сега си е идеално време да си поговорите с док.Или следващия месец, после към средата на август ще отидеш пак, да се доуточните, цикли,противозачатъчни, лекарства и така :) Лятото най-добре се говори с него, да знаеш :D, и не се притеснявай, самата процедура не е нищо страшно, накрая дори инжекциите започват да ти липсват ;),  голямо вълнение е :) Желая ти успех на есен :)))


Lina_vn честито  :)
Благодаря ти за отговора.Значи тези месеци като приключат с процедурите ще отида да поговорим.Като цяло не ме е страх от процедурата,страх ме е от резултата.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #606 -: Юни 05, 2012, 09:47:18 am »
Момичета здравейте и от мен.Решили сме да пробваме септември-октомври с Ин витро.Имам една извънматочна бременност въпреки проходимите тръби които д-р Александров видя август месец ме застигна тази съдба.Преди това доста време пробвахме и не ставаше и бяхме с така наречения неизяснен стерилитет.Спермограмите ни са ок.Въпроса ми е кога според вас трябва да се срещна с доки за да говорим за нещата.Сигурно са ми тъпи и не за тук въпросите.
Lina_vn честита радостттттттт :D
Здравей gucci!Ако имаш възможност иди до края на юни в АГ-то,за да поговорите с Александров.Ако имаш правени някакви изследвания ги носи също.Мен например ме извика на 6-я ден от МЦ и ме прегледа,определи ми протокола по който ще ме стимулитат,след това пих 2 месеца противозачатъчни(при всеки е индивидуално с тях)
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #607 -: Юни 07, 2012, 10:25:21 am »
_gucci_ не се притеснявай за резултата от сега, мисли си за бебетата или бебето , което ти чакаш с нетърпение ,вярвай че това ще стане и не мисли за лоши резултати преди да си почнала, то е ясно че има две възможности -да стане или не , но мисли първо за добрата възможност, така ще се чувстваш по-добре и ще си по-спокойна!!!Успех и наистина през лятото док .Александров има повече време за разговори ,отиди и говори с него по-раничко ,та да знаеш за на есен какво да правиш.
Lina_vn честито и от мен само радости от тук нататък ти желая!!!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #608 -: Юни 09, 2012, 16:46:46 pm »
Момичета, искам да си споделя, дължа ви го, нищо че новините не са добри. Но все пак вие ми стискахте палци.
Моя трансфер беше на 24-ти май. На 01 юни-незнам кой ден се пада-8 или 9-ти, започна да ми зацапва. Правих тест-отрицателен. На следващата сутрин пак направих, тъй като зацапването продължи-пак отрицателен. Звъннах на доктора, той каза много е рано, продължавай с лекарствата, но каза, че работата не е добре. Поглеждам след малко теста, появила се е втора черта, ама такава, че само аз си я виждам, и то се появила по-късно от 10 минути. Погледнах и теста от предната вечер, и той има бледа. Знам че не се прави така, обаче като съм се тествала преди, и след месец не е имало втора. На 11 ден пак една бледа,която само аз виждам, ама вече още докато е време. На 12 ден направих кръвен-37,37, вече съвсем се обърках, очаквах 0,00.Вечерта ме сряза корема ужасно, още тогава се притесних, че нещо става. В крайна сметка успях да отида но WС-то и ме отпусна, но на сутринта започна кървене, вече не зацапване.Забравих да кажа, че зацапването въобще не спря. На другия ден- 14 ден направих уринен, чертичката вече беше доста ясна и излезе почти веднага след тестовата. Отидох за кръвен, обаче там 52/ не се е удвоило/. Звъннаха на Александров, казах си всичко, той казва, ами цветна бременност. Питам за кръвният, че не е удвоен, но той го отдаде на лабораторията в нашия град.... Каза да направя в понеделник нов и да се чуем. Обаче аз направих днес сутринта-16 ден и втората черта въобще не се появи. Отидох в АГ-то, но късмет, няма никой, явно днес не работят. Пуснах си там кръвен-резултата е 9. Вече на нищо не се надявам, много ме съмнявам, че всичко свърши като ме сви корема нея вечер. И след това почна и кръвотечението.
Не искам да звъня вече на доктора, реших на своя глава, че спирам лекарствата, поне да ми дойде като хората, а после ще отида да ме прегледат.

Ще чакам обаждане от фонда, но за съжаление не мога да съм при Александров.
И за моя протокол, който беше на модифициран естествен цикъл, искам да напиша, че явно това е точно за мен. Малко яйцеклетки- 7,и останаха до края 4 качествени ембриона, което и при дълъг и при къс протокол не е било, при дълъг от 23-3 калпави, а при къс от 17-5 калпави..
Много дълъг ми стана поста, но си разказах всичко, защото просто няма с кого да го споделя.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #609 -: Юни 09, 2012, 20:48:22 pm »
Съжалявам много за теб.Каквото и да кажа няма да е достатъчно да облекчи болката ти и разочарованието.Знам го изпитала съм го макар и не точно от ин-витро процедура.Както казват момичетата тук и е много вярно минава месец,вдигаме главата и пак започваме борбата. :bighug:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #610 -: Юни 09, 2012, 23:17:02 pm »
s.wasi,много съжалявам ,мила.Това което ни описваш ми се случи при първото ми ин витро,бледи чертички на два теста,които още пазя,много силни болки на 13 ден след трансфер,прокървяване и край.С Док коментирахме случая и стигнахме до извода ,че е имало имплантация за кратко,но вероятно ембриончето е било некачествено и организма го е изхвърлил.След като въпреки поддържащата терапия е паднало,значи има причина.Два месеца по-късно направихме втори опит и скоро очакваме резултата да проплаче:)Затова никакво отчайване,отупвай коленете от падането,избърсвай сълзите и продължавай борбата!Ние ще ти стискаме палци пак и ще успееш,ще видиш :bighug:
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #611 -: Юни 10, 2012, 08:24:52 am »
s.wasi,пореви си да ти поолекне и не се отчайвай,нали знаеш че си е и до късмет.След няколко неуспешни опита задължително се получава!На кой ден ти сложиха ембриончетата?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #612 -: Юни 12, 2012, 08:55:32 am »
s.wasi горе главата.Поплачи си,преживей го и с нови сили напред.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #613 -: Юни 14, 2012, 13:47:43 pm »
Мила s.wasi съжалявам , че така се е случило с теб ,но не винаги началото на нещо толкова желано за нас като родителството започва добре , важното е че краят ще бъде добър и щастлив , чакаме с нетърпение и твоя край да бъде добър и много бебешки :wink:.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #614 -: Юни 19, 2012, 15:31:46 pm »
Благодаря ви момичета! Сега съм леко казано объркана и незнам на къде да поема. Вчера ходих в клиниката, говорих с Александров, но факт е, че не мога да си позволя на този етап опит при него. Той продължава да смята, че при нас ще стане по естествен път, силно се надявам да е прав, досега е бил прав за мен.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #615 -: Юни 19, 2012, 15:43:48 pm »
. Той продължава да смята, че при нас ще стане по естествен път, силно се надявам да е прав, досега е бил прав за мен.

s.wasi, първосигнално ми идват на ум две момичета от този форум, с едната от тях съм много близка, на които той каза точно това-че продължава да смята, че ще стане по естествен път, и след неуспешни опити и двете забременяха спонтанно. Едната забременя точно като ходехме на народни танци даже и ме заряза сама там :)))  Пожелавам ти от сърце да си третата, която да ми идва наум като се повдигне въпроса ;) Горе главата!

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #616 -: Юни 19, 2012, 16:43:54 pm »


Едната забременя точно като ходехме на народни танци даже и ме заряза сама там :)))  Пожелавам ти от сърце да си третата, която да ми идва наум като се повдигне въпроса ;) Горе главата!


Аз от три години ходя на народни танци, и още в началото забременях естествено, но бремеността не се разви добре, така че и танците не са гаранция, трябва да намеря друго решение... :D :lol: :oops:

Благодаря Мимка за подкрепата!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #617 -: Юни 19, 2012, 17:42:17 pm »
Хаха, танците нямаха нищо общо, исках да кажа колко неочаквано дори за нея беше това :)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #618 -: Юни 19, 2012, 23:06:11 pm »
Той продължава да смята, че при нас ще стане по естествен път, силно се надявам да е прав, досега е бил прав за мен.


Сега, щом ТОЙ смята, че ще стане по естествен път - ами вярвам му! И аз познавам няколко такива мами, които Александров е "нарочил", че ще стане и при тях и ......
Не искам да ти давам надежди, но щом нямаш друга алтернатива в момента - изживей си лятото, пък по-нататък ще го мислиш!

А пък народните танци са толкова зареждащи, че си заслужава да ги продължиш, пък следващата бременност ще е за 9 месеца  :wink:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #619 -: Юни 21, 2012, 08:32:34 am »
На мен също Александров ми каза ,че няма причина да не стане по естествен начин и позна....макар,че нещата не завършиха по най добрия начин.