0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #580 -: Май 24, 2012, 11:32:06 am »
Веси,изобщо не трябва да търпиш такова отношение!И изобщо не ти трябват никакви връзки при Александров,когато аз отидох го видях за първи път,а само след месец се чувахме по телефона и той се интересуваше как съм ,сякаш сме се знаели цял живот.Общуването с хора,като тази госпожа е вредно за теб,за мъжа ти.Няма нужда да и мълчиш и да мигаш,ти не си виновна за нищо,а и никой не е!Всичко ще се подреди и догодина ще и дадеш да бута количката с бебето на''яловата''само имай вяра и не позволявай да те мачкат психически,чу ли!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #581 -: Май 24, 2012, 11:44:02 am »
Теди ми взе думите от устата, изключително противна ми стана тази жена при все, че я виждах за първи път в живота си. Ако някой роднина на моя мъж си позволи да използва такива думи по наш адрес и то в коридор пълен с 'ялови', вярвай ми, до партера щяха да ме чуят. И определено при Александров не ти трябват връзки. Аз отидох при него за първи път януари 2006 и уговорихме лапаро за пролетта. През месец май записах час (тогава той имаше частен кабинет до ЖП гарата) като ме видя той дойде директно при мен и каза - Ха, дойде ли време за лапарото! (беше ме виждал един единствен път преди 5 месеца за около 20 минути!)Юни 2006 направих лапарото и следващия път той ме видя чак 2011 година. Остана изумен, че вече съм без тръби, каза- Ама как така бе, кой я направи тази простотия, аз помня - при теб всичко беше перфектно! Минаха почти 6 години, а той си спомня лапарото ми в детайли! Този човек не се интересува от връзки, а от пациентите си! Скръцни и със зъби на тази госпожа без да се притесняваш! Тя не ти е нужна за пред него!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #582 -: Май 24, 2012, 15:51:17 pm »
Всичко го правим в името за една единствена цел и това е да си имаме бебчета. Всичко ще изтърпя аз не им обръщам внимание, така или иначе с нея ще се видя ако аз пожелая и това е . Много се надявам резултата накрая да е хубав :)
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #583 -: Май 24, 2012, 21:18:58 pm »
Ето ме и мен! Както бях писала, пункцията ми беше на 21.05- Св. Св. Константин и Елена. А днес на този светъл празник Св.Св. Кирил и Методий ми беше трансфера. Извадиха ми 7 яйцеклетки, 6 се оплодиха, а днес бяха останали 4 хубави, от които едното малко по-малко. Помолих да ги видя и доктор Кисьов ми ги показа. А за капак и Анито ми пусна и една снимка, след трасфера- да си имам първа снимка за албума. Казах на доктор Александров, че искам поне едно момиченце, така и така му била женска годината :lol:, и той се съгласи. Въобще, както писа Мимка, изпълнява поръчки. Сега вече се почна голямото чакане.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #584 -: Май 24, 2012, 22:47:14 pm »
Ето ме и мен! Както бях писала, пункцията ми беше на 21.05- Св. Св. Константин и Елена. А днес на този светъл празник Св.Св. Кирил и Методий ми беше трансфера. Извадиха ми 7 яйцеклетки, 6 се оплодиха, а днес бяха останали 4 хубави, от които едното малко по-малко. Помолих да ги видя и доктор Кисьов ми ги показа. А за капак и Анито ми пусна и една снимка, след трасфера- да си имам първа снимка за албума. Казах на доктор Александров, че искам поне едно момиченце, така и така му била женска годината :lol:, и той се съгласи. Въобще, както писа Мимка, изпълнява поръчки. Сега вече се почна голямото чакане.
Здравейте,искрено се надявам да завърши с успех!Аз съм нова тук,на мен също ми предстои такава процедура,но не успях да се включа сега и отложихме за септември!Може ли да попитам тези изследвания кога трябва да се направят и какви са!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #585 -: Май 25, 2012, 12:42:17 pm »
s.wasi успех ти пожелавам , от тук нататък се започва наистина голямото чакане , но да знаеш ,че това чакане си заслужава,дано завърши благополучно за теб!!!
galq31 най-добре е да говориш с д-р Александров кога трябва да направиш изследванията , защото за всеки е различно.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #586 -: Май 25, 2012, 12:54:45 pm »
S.Wasi успешен финал. Веси, не обръщай внимание на такива хора(доколкото може разбира се)  Линка, остана малко до истината-дано да ни зарадваш.Късмет на всички започващи,спотайващи се  :lol: и очакващи положитени тестчета момичета  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #587 -: Май 26, 2012, 10:02:19 am »
s.wasi много късмет ти пожелавам и да ни зарадваш с най-хубавата новина!
Търпение и надежда!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #588 -: Май 26, 2012, 11:23:40 am »


Здравейте,искрено се надявам да завърши с успех!Аз съм нова тук,на мен също ми предстои такава процедура,но не успях да се включа сега и отложихме за септември!Може ли да попитам тези изследвания кога трябва да се направят и какви са!
Изследванията се правят като стартирате процедурата,тъй като имат давност-едните 30 дни,другите 3 месеца.Така ,че като настъпи момента те ще ти дадат списък с необходимите изследвания.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #589 -: Май 26, 2012, 12:37:19 pm »
Здравейте :) Искам да ви попитем знаете ли колко струва оринтировачно ин витро в АГ-Варна (с всичко - изследвания, стимулация, процедура). Питам ви за да знам дали бих могла да си го позволя. Смятам, че АГ-Варна са наи-надеждните за града в това отношение.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #590 -: Май 26, 2012, 13:03:08 pm »
Здравейте :) Искам да ви попитем знаете ли колко струва оринтировачно ин витро в АГ-Варна (с всичко - изследвания, стимулация, процедура). Питам ви за да знам дали бих могла да си го позволя. Смятам, че АГ-Варна са наи-надеждните за града в това отношение.
В сайта им има обявени цени за изследвания и процедури,но от там нататък с какво и колко ще бъдеш стимулирана ,е строго индивидуално,а от там и разликата при всяка една от нас.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #591 -: Май 26, 2012, 13:18:38 pm »
Може ли някой да ми каже , кога спират инвитро процедурите юни или юли . Благодаря
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #592 -: Май 26, 2012, 13:25:21 pm »
Може ли някой да ми каже , кога спират инвитро процедурите юни или юли . Благодаря
приключват до края на юни.

Здравейте :) Искам да ви попитем знаете ли колко струва оринтировачно ин витро в АГ-Варна (с всичко - изследвания, стимулация, процедура). Питам ви за да знам дали бих могла да си го позволя. Смятам, че АГ-Варна са наи-надеждните за града в това отношение.
При мен излезе процедура + лекарства 3600 лв.
« Последна редакция: Май 26, 2012, 13:27:42 pm от шматка »
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #593 -: Май 26, 2012, 14:21:44 pm »
simona_87 Тъй като ние със съпруга ми ще правим процедура през септември и като говорихме с Малена тя каза че е 2000 лв класическо инвитро и около 2000 лв да си приготвим за лекарства. То не е казано , че толкова точно примерно ще е цената за лекарствата , но долу горе толкова каза , че ще ни излезе.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #594 -: Май 26, 2012, 19:21:23 pm »
Вторият ми и успешен опит излезе 4100 лв,ИКСИ и лекарства.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #595 -: Май 26, 2012, 22:19:09 pm »
Змимка,по рано в темата бях писала,че тази година е годината на момичетата,иииии познай какво стана,почти никое от момичетата не се сьгласи с мен,повечето бяха на мнение че Александров все мьжки правел и от време на време някое женско. ЕЕЕ,ти си от достатьчен,предостатьчен пример за това,че е годината на момиченцата(това го бях чула по новините). Майтапа настрана-пожелавам ти безпроблемна бременност и три послушни девойки като моята Димана:)))
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #596 -: Юни 01, 2012, 11:02:43 am »
Решила съм, че няма да се отчайвам, но им говоря на сладурчетата - давам едни обещания за дискотеки, излизания и какво ли още не - и така до 31.05, когато е теста :crossfingers: Дано да ме харесат!!!
На всички момичета - късмет, спокойствие и много вяра!!!
Лина няма ли хубави новини вече ?
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #597 -: Юни 01, 2012, 11:26:01 am »
Мили момичета и Рачо :bighug: оказа се, че освен златните ръце на д-р Александров и на всички от екипа на 7-ия етаж, вашите пожелания и стиснати палци ми помогнаха да видя двете черти!!! Нямам думи - зная, че още е твърдо рано да се радвам, но това е една крачка напред :D 5-6 дни след трансфера започна да ми се подува коремчето и аз реших, че е от черешите, които хапвам в промишлени количества  :lol: На 24.05. отидох в болницата - оказа се, че съм направила хиперстимулация, но ми направиха и тест - на седмия ден след трансфера имахме втора черта, малко по-бледа. Вчера, на 14-ия ден, видяхме вече хубава червена втора чертичка! Сега чакаме следващата стъпка - дано всичко да е наред... Още не осъзнавам какво ми се случва, но се радвам, че мога да го споделя с вас!

sugari75  :bighug:
« Последна редакция: Юни 01, 2012, 11:28:34 am от Lina_vn »
Търпение и надежда!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #598 -: Юни 01, 2012, 11:31:59 am »
Отсега ти казвам - не е едно и са женски :) Александров сега е с такава муза :)
Изключително много се радвам за теб! Пожелавам ти лека и спокойна (доколкото е възможно бременност) и щастлив финал :*
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #599 -: Юни 01, 2012, 11:41:42 am »
Лина, честити ти две чертички! Аз също си направих теста на 7мия ден след трансфера :D

Д-р Александров ако е започнал само момичета тази година да прави, за разлика от миналата, да взема да се наредя на диванчето :D :D :D