0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Само така Джулианка. Много добро решение :balk_602:. Май ще те последвам този месец и аз пък каквото е писано. Няма да е зле да се избавим от няколко излишни килограма :balk_185: :balk_186:. Все пак късмет този месец,защото то  :babyflips:може да си стане и без да го очакваш :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много цунки миличка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Честит Празник мила!Поелавам ти да си много здрава и щастлива,а всичко друго ще се случи когато му дойде времето, както ти беше писала. но все пак аз ти пожелавам още този месец да получиш една прекрасна и неочаквана изненада  :bfp: :goodluck: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Зайченце бяло, котенце мило, в скута на мама сега се е свило,
твойта главичка на моето рамо, можеш ли ден да прекараш без мама?
Мама във чашката мляко налива, сплита косите на плитка красива,
кърпи чорапи с пробити петички, мама се грижи за всичко.
Кой ще разкаже на мойто момиче, как тъй луната на сърпче прилича,
как се превръща водата на пара и самолета с кого ли се кара,
има ли в спътника истинско куче, мама попитай и ще научиш.
Но след години ще станеш голяма, умните книги сама ще намираш
и ще рисуваш и ще бродираш, дългите плитки ще сплиташ самичка.
После ще литнеш и ти като птичка, умна и силна ще стигнеш далече,
можеш без майка си вече. Мама ще бъде с коси побелели,
скришом ще пази две детски кордели, ще се тревожи и тихо ще плаче,
ако не носи писма раздавача. Друго на трябва, три думи само:"Обичам те, мамо."

http://www.youtube.com/watch?v=sCgQX5R7UNs

Честит празник на всички!

П.П. С това стихотворение,преди 100 години  :balk_56: в детската градина, разплаках всички майки....
Стихчето е страхотно Джули :D Честит празник!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
 Мила Джулианка,Ти си стихия - не забравяй това! Светът има нужда от твоя огън и от твоята усмивка на жена!ЧЕСТИТ ПРАЗНИК :balk_102: :balk_16: :balk_104: :balk_104:
Честит празник мила  :balk_16:
Много спокойствие и успех в бебеправенето  :bighug: :bighug: :bighug:
Какво става с мен,направо..... Няма О, Т започна да хвърчи нагоре,вече нищо не мога да разбера?????
А пък аз си мисля,че е имало О (15ден).Затова  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:да се е получило.

Защо да няма О?Мисля,че е била на 16 ден.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Изглежда наистина има О. Ти защо си толкова сигурна, че не е имало? На преглед ли си ходила? Дано да ни изненадаш с едно хубаво  :bfp:, когато най-малко очакваш!
 Джулианка и според мен ову е имало.Погледни моята графика ,където ову няма,погледни  и твоята.Какво общо могат да имат двете графики-Нищо. Хайде гледай си кефа и не му мисли :balk_77:. Каквото е станало е станало вече. Сега чакаме :cloud:. Много цунки миличка и успех :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :balk_21:
Juls, как си миличка?Пребори ли настинката?
 :bighug: :bighug: :bighug:

Хайде мила не се давай на гадната настинка!Бързо оздравяване и едно прекрасно положителнио тестче чакаме от теб този месец  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug: :bighug:
*
Стискам палци да си приятно изненадана този месец   :lol:  :lol: :bfp: :bfp: :bfp:


Здравейте милички те ми.
Как сте,аз почти се преборих с настинката,вече остана само хремата,но я няма гадната отпадналост,направо ме преби. Всички мускули ме боляха, както и да е важното,че сега се оправям.  :bighug:
*
Браво миличка,радвам се,че вече си по-добре и силно се надявам този месец да имаш повод за радост,графиката ти много ми харесва-дано дано дано :bighug: :crossfingers:




 Браво Джулианка.Няма да се даваш на една нищо и никаква настинка я. Шегувам се миличка. Сега вече чакаме да ни зарадваш . Графиката ти върви идеално ,остава само да видим  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки слънце и късмет :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Още малко остана от настинката, но мисля да подновя Тае бо-то още днес, та дори и да си изкашлям дробовете  :balk_47:

П.П.Милички искам да ви споделя нещо, бяхме два дни при свекърва ми и тя е обвзета от манията бебе.Едната племенница роди в петък,а племенника и чака бебе,попитала е милото (без мое присъствие) ние какво правим,защо се бавим.... много ме натъжи това, казала е също следващият път като дойдем да я зарадваме..... Ей това да ви кажа е по гадно от чакането всеки месец,от меренето на Т,ама какво да се прав.....съдба.
*
и мен много  ме натъжава   или по скоро  ме вбесява  някой  който  ми задате   въпроса  АЙДЕ   ВИЕ  КАКВО  4АКАТЕ???? просто   вси4ко ми завира   от вътре. :bighug:  радвам се 4е  ве4е  си  по-добре и  готова   са спорт osi_9
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
 Джулианка,не и се връзвай на вещито,те всичките са такива мърморици :balk_48:.Ми то ако беше толкова лесно всички щяхме да имаме вече по 3-4 бебчета :babyflips: :babyflips: :babyflips:. Я я изпрати някъде :balk_600: ... Ти бъди спокойна. Бебо ще дойде ,когато сам реши.И ще дойде със сигурност. Хайде успокой топката. Много те гушкам сладка :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug: