0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #40 -: Февруари 09, 2012, 20:11:08 pm »
 Браво Дидке :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:. Много се радвам ,че всичко е наред и ще бъде и за напред миличка :balk_103:. Още веднъж лека и безпроблемна бременност и на финала здравичко ,а защо не и две бебенца :bori_002: :bori_015:. Гушки :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :goodluck:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #41 -: Февруари 10, 2012, 08:43:24 am »
Благодаря ви милички :wink:Много топлина получих в този форум макар и за краткото време от което си пуснах темичката :bighug: :bighug: :bighug:

я сподели как каза на гордия татко,видях че няма такава тема и мисля да пусна

Juliana83 да ти кажа честно с първата ми бременност разбрах на Коледа 2005 и теста с две черти го бях оставила под елхата :lol:Голяма радост беше.
Сега радостта беше като че ли повече защото бебчо не ставаше 5 месеца и бяхме започнали да се притесняваме.Но просто му показах теста :bfp: и той нищо не каза само силно ме прегърна.
Гушкам ви всичките сладурки :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #42 -: Февруари 10, 2012, 11:37:25 am »
  Ах колко вълнуващо звучи само  :balk_102:. Браво Диденце. Много късмет и леки оставащи месеци Слънце :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #43 -: Февруари 10, 2012, 12:50:07 pm »
просто му показах теста :bfp: и той нищо не каза само силно ме прегърна.
Тези наши глупачета, нали винаги са по-прикрити на тема чувства и са много сладки когато чуят новината.
Прегръдки и отново ти желая лека бременност  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #44 -: Февруари 10, 2012, 13:01:56 pm »
Марги :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #45 -: Февруари 11, 2012, 10:02:34 am »
 Как си майче preggo? Да се пазиш много ,че в този студ да не лепнеш някой грип. Вече трябва да мислиш и за бебчо :babyflips:. Много гушки миличка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :goodluck:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #46 -: Февруари 13, 2012, 09:01:25 am »
Добро утро момичета!Май не съм много добре :(
Сутринта при забърсване имах съвсем леко розово течение.Направо изтръпнах :( :(
Обадих се на доки и той ми каза да пия но шпа 3х1 и Дуфастон през 6 часа х 1.Утре следобед съм при него,защото днес няма да може да ме прегледа.
Притеснява ме факта,че утре се очаква много напрегнат ден на работа(имаме посещение от едни чужденци във фирмата)и честно да ви кажа психясвам.
Дано не е най-лошото,за което си мисля :(

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #47 -: Февруари 13, 2012, 11:29:43 am »
дано не е нещо лошо....много момичета им се случва
за работата не се вълнувай,ако не те разберат просто си пусни отпуска(няма незаменими хора-и без теб ще се оправят)
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #48 -: Февруари 13, 2012, 12:57:31 pm »
Май ще е на лошо.Течението ми се засили :? :(Не е менструално,но е вече по видимо.
 osi_7 osi_7

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #49 -: Февруари 13, 2012, 13:01:32 pm »
Дано да не е лошо и всичко да се оправи ! :bighug:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #50 -: Февруари 13, 2012, 13:11:35 pm »
 Диде ,легни си ако имаш възможност миличка и много-много не се мотай  :balk_126:. И най-важното -не се панирай :balk_77:. При много жени в първите 3 месеца от бременноста се появаява кървене .Утре доки ще ти каже. Сега само спокойно и си вземай хапченцата. Цунки и късмет сладка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #51 -: Февруари 13, 2012, 23:26:44 pm »
да   мили4ка  ако  можеш   си  вэем  и  болни4ен,стискам  палци  вси4ко  да е  наред :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #52 -: Февруари 14, 2012, 08:23:03 am »
Диде, дано днес да чуеш най-прекрасната новина, мила!  :youwoman: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #53 -: Февруари 14, 2012, 10:01:02 am »
Розовото зацапване вече си е чиста кръв.Кръста адски силно ме боли и корема ниско долу също и едва чакам довечера да отида при доки :( :( :( :(
Ами май това беше от мен с надеждите :balk_145: :balk_145: :balk_145:.Все пак утре след прегледа пак ще пиша.
Гушкам ви силно милички :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #54 -: Февруари 15, 2012, 09:13:16 am »
След прегледа снощи пак съм в неведение :(Нищо не можа да ми каже лекаря.Вика ме в събота пак да направя тест за бременност пред него,защото моите три положителни теста ги видя и каза че след двадесет минути са невалидни(но те си имат две черти)всеки следващ с по-ярка втора.
Не знам какво да правя явно не случих на лекар(пак)или наистина е рано да се види нещо.За кървенето също не можа да каже от какво е.Спря ми Дуфастона и каза да чакам.
Аз си мисля и си изчислявам че съм заченала на 14-15 или 16 Януари.Момичета означава ли това че съм на 4 седмици и е още рано?
Просто не знам този месец наистина психясах :(

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #55 -: Февруари 15, 2012, 16:05:04 pm »
Дидка мила, защо не си пуснеш кръвен за тотал бета чхг вместо дасе тормозиш. А иначе реално седмиците на бременността себроят от първия ден на последната менструация. Стискам палцивсичко да се нареди:) има ли още кървене?? :* спкойно само ...

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #56 -: Февруари 15, 2012, 18:00:13 pm »
Лекаря ти е наистина за смяна.Как ще е невалиден теста след 20-тата минута?Ако е отрицателен,никога няма да се появи втора черта,ако ще и 5 часа да минат.А защо ти е спрял дуфастона?Според мен си намери друг лекар по-скоро.Той ли ти каза,че си в 4-та седмица?Седмиците се броят от 1-я ден на последния МЦ.Не си ли някъде към 6-та?
« Последна редакция: Февруари 15, 2012, 18:02:58 pm от malenagalena »
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #57 -: Февруари 15, 2012, 18:26:34 pm »
didka сега прочетох какво е станало, ако на 25.12.11 е бил последният цикъл значи в момента си в 7г.с.. Бързо отивай при друг лекар да ти изпише задържащ препарат.
И аз прокъвях с розова кръв в 7г.с и 5 дена и веднага ми изписаха прогестеронов  препарат. Течението спря 1 ден след като започнах да го пия.
Бързо отивай на лекар, трябва да се вижда плодно сакче вече..
Стискам силно палци и се моля всичко да е наред с теб!
« Последна редакция: Февруари 15, 2012, 18:31:58 pm от Krisi88 »


*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #58 -: Февруари 15, 2012, 19:15:44 pm »
Миличка знаеш, че се моля за тебе и ти стискам палци всичко да се нареди във възможно на-положителна насока! Аз много нямам претенции да разбмирам, но със сигурност послушай Krisi88 и аз съм на нейното мнение! Този доктор твоя не ми вдъхва доверие от това което чета. Веднага потърси и друг специалист! :bighug: :hug2: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_21:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #59 -: Февруари 16, 2012, 08:25:25 am »
Благодаря ви за подкрепата момичета :bighug: :bighug: :balk_21:
Обаче днес автоматично си започвам отначало,защото Т падна и вече си имам менструално течение :(Радостта ми беше кратка :(
Другия месец имам рожден ден и познайте какво си пожелавам като подарък :wink:
А за доктора наистина сериозно се замислих ,просто от три години живеем в този град(не ми се иска да пиша кой е-малък е)и просто не знам към кой лекар да се обърна.
Тук си мисля че няма специалисти.
Не може три теста да са +, да си виждам точицата и той да ми каже ами не знам дали има бременност и да не пия нищо да се задържи тази така мечтана точица.
Продължавам напред(макар да ми е адски тъжно) и дано още другия месец да имам поводи за радост.
Прегръщам ви :bighug: