0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на didka_moni
« -: Януари 31, 2012, 08:39:04 am »
Здравейте момичета,
реших и аз да пусна графиката си за коментари.Накратко-опитваме да си имаме второ детенце от 5 месеца(на 30г.съм)от три месеца си правя графика, а от един реших да меря БТ.Не знам доколко се справям,но днес БТ падна и мисля че  :witch: идва със страшна сила.Иначе цикъла ми е средно на 35 дни +-2-3дни.Притеснява ме факта че преди пет години забременях от първия месец,а сега бебо нещо се бави.
Ще съм много благодарна да споделите мнения,тъй като виждам колко топлина и подкрепа има в този форум.
Благодаря предварително :D

*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #1 -: Януари 31, 2012, 12:35:07 pm »
 :welcome3:   MILA POZELAVAM TI  V NAI-SKORO  VREME  DA SE  PREMESTI6  V  TEMI4KATA S BREMENNITE   GRAFIKI :goodluck: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #2 -: Януари 31, 2012, 13:03:36 pm »
 :welcome: дано много скоро сбъднеш мечтата си  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #3 -: Януари 31, 2012, 13:12:41 pm »
Успех мила,дано скоро да се преместиш при бременните графики.............. :D :youwoman: :goodluck: :welcome:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #4 -: Януари 31, 2012, 17:50:35 pm »
 Диде ,добре дошла миличка :welcome_1:. Дай Боже много скоро да видиш така желаните  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Успех  :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #5 -: Февруари 01, 2012, 08:45:59 am »
Много благодаря за топлото посрещане момичета(не съм и очаквала друго) :wink: :wink:
Дано всички да видим заветните :bfp:
А моята БТ след като вчера падна на 36.7 днес отново е 36.9 :ask:
Мисля обаче да изчакам с тестовете още ден-два,защото не искам пак да се разочаровам.
Хубав ден на всички нищо че е страшно мразовит :D :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #6 -: Февруари 02, 2012, 09:35:20 am »
Дидка,добре дошла и от мен миличка!Искрено се надявам още този месец да минеш в бременната темичка и да изпълнеш твоята мечта :bfp: :babyflips:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #7 -: Февруари 02, 2012, 13:19:02 pm »
Дидка,добре дошла и от мен миличка!Искрено се надявам още този месец да минеш в бременната темичка и да изпълнеш твоята мечта :bfp: :babyflips:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:

Благодаря и на теб Тити.Знам че всички които са тук в тези форуми рано или късно ще сбъднем мечтите си.
Аз утре сутрин мисля да направя едно тестче в бързината :lol: :lol:

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #8 -: Февруари 02, 2012, 16:40:55 pm »
Аз залагам, че ще е положителен ;) 
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #9 -: Февруари 02, 2012, 17:13:03 pm »
MILA  POZELAVAM TI  TEST4ETO DA E  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #10 -: Февруари 02, 2012, 18:43:59 pm »
 Диде силно стискам  :crossfingers:миличка да ни зарадваш с едно прекрасно :bfp:. Успех сладка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :goodluck:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #11 -: Февруари 03, 2012, 08:43:02 am »
Да му се не види :x момичета .Бях до късно на работа и не можах да си взема тест osi_7.Но пък си записах по телефона час за другата седмица за преглед,защото си мисля че няма да е положителен :(От петте месеца,в които опитваме цикъла ми доста се наруши :ask:Преди си ми беше на 33-35 дни , а сега идва когато си иска и толкова  :bfn:видях,че мисля че е време да ме види специалист.
АГ при която ходих до сега ме ядоса като ми каза "е ,нали имате едно дете,какво се притесняваш?"И какво като имам дете не може ли да искам второ.

*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #12 -: Февруари 03, 2012, 11:02:48 am »
vinagi sam  se 4ydela  kak  takiva"doktori''spqt  spokoino  i kakva   savest trqbva da ima6  za da  govori6 taka.
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #13 -: Февруари 03, 2012, 11:51:06 am »
Честита ти темичка :) Пожелавам ти успех и дано още днес/утре разбереш че си бременна и от тук нататък да ти обсъждаме бременността :)  5 месеца опити хич не е много, за това няма за какво да се притесняваш...:) Горе главата и кекс през ден и ще стане работата :)
Дано теста е  :bfp:


Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #14 -: Февруари 03, 2012, 13:02:05 pm »
 Точно така мила ,5 месеца не са кой знае колко много ,за да се притесняваш. Изчакай още няколко месеца и тогава действай. Но че има нещо  с толкова дълъг цикъл ,има. Или пък най-много да   си бременна ,което ти пожелавам от все сърце :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:.
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #15 -: Февруари 03, 2012, 14:32:15 pm »
Наистина 5 месеца са малко,но като че ли ще съм по-спокойна като отида да се прегледам,защото предния цикъл беше 53 дни и този като гледам натам отива.
Марги и Криси много благодаря дано сте прави и дано да отида на лекар за да ми установи бременност ,а не някоя гадория :D :bighug: :bighug: :bighug:ви милички

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #16 -: Февруари 04, 2012, 08:24:16 am »
Милички добро утро :balk_21: :balk_21:
Имам си  :bfp:Много съм щастлива :party:Вчера следобед си купих тест и тъй като не ми се чакаше до днес си го направих привечер и.....се появи бледа втора чертичка.
И днес сутринта пак имам две черти.
Имам чуството че като имах вашата подкрепа нещата просто се случиха.
Много ви благодаря!!!
Сега ще чакам да отида на преглед и веднага ще мина да ви заразя с вирусчета,защото вие сладки го заслужавате.

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #17 -: Февруари 04, 2012, 09:45:56 am »
Честито и лека бременност :D Хубаво е,че толкова бързо ще се преместиш в бременната тема :wink:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #18 -: Февруари 04, 2012, 10:00:56 am »
 :bfp: osi_9 :balk_46: :balk_46: :balk_46: :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_602: :balk_21: :balk_7: :balk_7: yahoo_17 :bighug: :babyflips: :ballons: :cheerleader: :cheerleader: :cloud9: Честито!
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #19 -: Февруари 04, 2012, 10:14:17 am »
Честитооооо  :bfp: :bfp: и леки 9 месеца  :bighug: :bighug: