0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #320 -: Септември 25, 2012, 11:28:32 am »
Много ви благодаря милички за подкрепата!Наистина ще ми е нужен много късмет този месец!До края на тази седмица ще се обадя поне да си запиша час в Щерев и се надявам много скоро и нашето чудо да се случи!Много късмет и успех и на вас сладуранки :bighug: :goodluck: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #321 -: Септември 25, 2012, 13:41:21 pm »
Много късмет този месец Слънчице  :bfp: :crossfingers: :goodluck: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #322 -: Октомври 09, 2012, 12:16:02 pm »
мили4ка гледам 4е  ходиш на зумба  ,и аз се каня  4е ми  изглежда много  зарибително.я кажи  ти как е? :D :D
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #323 -: Октомври 10, 2012, 11:05:31 am »
Здравейте момичета!Може ли да погледнете графиката и да ми кажете дали според вас е имало О този месец и кога може да е била, защото аз не съм сигурна, че е имало.Аз си записах час за утре при доки и ще се опитам да я накарам да ми даде направление за да си пусна изследвания на всички полови хормони или поне наколкото се може повече и мисля да си ги направя другата седмица ако ми дойде лелката пак на гости и също мисля да поискам и да ми направи и цитонамазка пак.До края на тази седмица смятам да се обадя в Щерев и да си запиша час при д-р Андреева за началото на ноември.Искам обаче преди да отида при д-р Андреева да си направя изследвания на хормоните пак и да и ги покажа.След това ще видя какво ще ми каже да правим.
Поли а относно зумбата мога да ти кажа, че съм много доволна и след тренировката се чувствам много положително заредена.Понеже треньорката ни преподава и пилатес, а то е нещо като аеробика и ни посъветва да редуваме зумбата с пилатес, защото на зумбата се изразходва много енергия и е повече за отслабване, а пък пилатес е хубаво за стягане на тялото и затова е добре да се редуват и съчетават.Ние си направихме програма и едната седмица ходим на зумба, а другата на пилатес.Доста е разтоварващо както физически така и за психиката, особено на мен ми действа много добре особено след като психиката ми е доста натоварена и с това бебеправене.Успех момичета!Дано много скоро всички видим нашите положителни тестчета :goodluck: :bfp: :goodluck: :bighug: :bighug:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #324 -: Октомври 11, 2012, 09:24:08 am »
Слънчице успех мила!Имало е ов. според мен.Но си мисля ,че и е имало няколко фолекулчета.Което е добре според мен! :D
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #325 -: Октомври 11, 2012, 18:11:30 pm »
 Много стиснати и от мен Слънчице... :bfp1: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #326 -: Октомври 11, 2012, 19:38:21 pm »
Здравейте момичета!Връщам се от лекар и искам да си изкажа възмущението от нашите доктори...Днес отидох при една лекарка, при която не съм ходила, но нямаше как да отида при моята защото си сменихме здравния фонд от работата и за да отида при нея трябваше да си платя, та както и да е...Както ви бях писала исках да отида някъде за да ми даде направление за да си изследвам половите хормони, но така и не ми даде не знам защо, само за пролактина ми даде...както и да е...Този път бях шашната от диагнозата на тази лекарка "обърната матка" и яйчниците са били много близко разположени до матката и затова изпитвам болка по време на полов акт 8O Е то не бяха сраствания то не бяха хормони ама това за пръв път ми го казват, а не съм ходила малко на прегледи...А най странното е че и обяснявам, че правим опити за бебче от 1год., а тя ми вика: О няма никакъв проблем то тези работи не стават веднага, а и на твоята възраст е нормално до 2год и чак тогава се правят изследвания 8O И последва финала като ми каза да си правя тестове за О и аз и обяснявам, че всеки месец си правя и си имам + тестове, но просто не са в определен ден от МЦ, а тя ме пита от кой ден на МЦ започвам да ги правя и аз и казвам около 10-тия ден, а тя ми вика почни да ги правиш по-рано защото сигурно изпускате момента на + тест, а аз я питам е как ще го изпускаме като си имам всеки месец + тест, но е по-различно време...? 8O Е не ми се разправяше повече с нея стана ми ясно, че не взема нещата на сериозно и я оставих да си пише каквото иска в амбулаторния лист... :bighug: :bighug: :bighug:Писна ми вече в тая държава...Все плащаш здравни осигуровки а за едни хормони не искат да ти дадат направление...Е няма значение...До тук бях с тези лекари...утре се обаждам в Щерев и няма да се разправям вече с нашата здравна система...Ще си плащам всичко и това е...Исках поне малко да си облекча бюджета ама в България не става...Извинете ме за дългия пост момичета, ама само с вас мога да си споделям тези проблеми...Много ви благодаря за подкрепата
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #327 -: Октомври 15, 2012, 11:54:40 am »
Здравейте момичета!Искам да ви попитам ако може да ми погледнете графиката и да ми кажете дали е възможно чудото да се е случило този месец?Аз съм много озадачена...По принцип днес уж трябваше да ми падне БТ и да ми дойде, а БТ си беше пак 37?!Гледах си предишните графики и като си изчислявам ЛФ(тя винаги е една и съща) днес трябваше да имам гости, но не ми е идвал до сега МЦ при толко висока БТ...винаги ми пада БТ в деня когато трябва да ми дойде или на 36.6 или 36.7 или най-висока до сега при първия ден на МЦ ми е била 36.8, но не и 37?Нямам никакви симптоми вече, а днес даже и гърдите не са ми толкова чувствителни, но не ми се вярва се е случило...А даже днес вечерта сънувах, че съм си правила тест и се е появила бледа втора чертичка и съня беше много реалистичен, че чак сутринта като се събудих се чувствах някак странно...Ще изчакам да видим как ще е БТ утре?!Много ви стискам палци момичета и дано този месец да завали дъжд от  :bfp: тестчета :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #328 -: Октомври 15, 2012, 12:03:48 pm »
 slanceto87  :sunshine:Много хубава графика с много надежда ,има и хубави сьрчица точно на О!А това че БТ не пада е още по хубаво!!!!Много много стиснати палчета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: stork-boy утре и още много дни да си остане високичка БТ :balk_81:!Ще чакаме и още утре сутрин ,ако направиш тестче мисля че ще видиш втора чертичка(може би бледа),но дано да я има!!!Много кьсмет!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #329 -: Октомври 15, 2012, 13:10:30 pm »
 :happy_birthday_1:Пожелавам ти всичко  и даже повече,бъди щастлива и честита.Наздраве!!!
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #330 -: Октомври 15, 2012, 13:27:58 pm »
Желая ти всичката любов на света!Бъди обичана!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #331 -: Октомври 17, 2012, 12:09:11 pm »
Много ви благодаря милички за прекрасните пожелания!И ние вече решихме, че е време да започнем с изследванията...Утре ще отида да направя изследване за пролактина да видим дали ще е в нормите сега след достинекса и на своя глава просто ей така за успокоение съм решила да си направя  и кръвен тест за хламидии и се надявам резултатите да са добри.В петък пък ще ходим с милото за спермограма в Щерев и на 26.10. съм на преглед при Д-р Савова в Щерев.А също така мисля ако успея да си засека Овуто този месец да си пусна и да изследвам пак и прогестерона за да видя и там какво ще е положението, ама относно това ще се консултирам и с доки.Утре или в петък ще отида да си взема и цитонамазката и микробиологията.А на 23.10 съм на преглед при мамолог да видим дали пък нямам пак някакъв проблем с гърдите защото гинеколожката ми каза миналия път, че ако пролактина е в норма значи проблема с изтичането на този секрет от гърдите ще е друг и ще трябва да се консултирам с мамолог...Така че ми предстоят доста изследвания и прегледи и се надявам да са добри резултатите след тях...Успех на всички момичета :goodluck: :bfp: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #332 -: Октомври 20, 2012, 12:08:42 pm »
Здравейте милички!Ние вчера ходихме да направим спермограма, пролактин и хламидии, а също така си взех и резултатите от микробиологията.В общи линии цитонамазката и микробиологията са ок, дори последния път преди 6месеца цитонамазката ми беше група PAP II,а сега съм си пак PAP I.Спермограмата не я разбирам и ще изчакам доки да ми я разчете.
А пролактина е в норми този път: Пролактин 391.90mIU/l при референтни граници М(86.0-324.0); Ж(127-637)
А ето и резултатите от теста за хламидии, който според мен е отрицателен, но ще съм благодарна ако вие дадете някакво мнение:
Chlamydia trach. IgG   5   АЕ   < 9 отр.; 9 - 11 граничен; > 11 пол.
Chlamydia trach. IgM   4   AE   < 9 отр.; 9 - 11 граничен; >11 пол.
Сега ще видим на 26.10 какво ще каже лекарката да правим от тук нататък, но вече сякаш съм малко по-спокойна като знам, че вече започнахме да предприемаме някакви действия и вече се чувствам, че съм с крачка по-близо до сбъдването на нашата мечта :) Успех много на всички чакащи своите две чертички...А аз започвам подготовката, защото днес ще имам гости и ще си правя парти вкъщи по случай Рождения ми ден и мисля малко да разпусна :)Прегръдки и целувки милички :goodluck: :bfp: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #333 -: Октомври 23, 2012, 09:40:22 am »
Браво, поздрави за крачката. Аз също ходя в Щерев вече втори месец и за това ти казвам да се запасиш с още търпение, защото и там не се получава като с вълшебна пръчица, лекарите са специалисти, но не са богове. Аз вече трети ден пия Клостилбегит и на 25.10 съм там и живот и здраве тези дни ще правим инсе. Стискам ти палци и на теб и да кажеш после как е минало и какви са ти впечатленията.
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #334 -: Октомври 23, 2012, 12:34:35 pm »
Браво, поздрави за крачката. Аз също ходя в Щерев вече втори месец и за това ти казвам да се запасиш с още търпение, защото и там не се получава като с вълшебна пръчица, лекарите са специалисти, но не са богове. Аз вече трети ден пия Клостилбегит и на 25.10 съм там и живот и здраве тези дни ще правим инсе. Стискам ти палци и на теб и да кажеш после как е минало и какви са ти впечатленията.
juliana, нали имаш направена снимка на тръбите и са проходими? Знам, че е досадно всички да те питат това, но е много важно да имаш.
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #335 -: Октомври 24, 2012, 12:00:37 pm »
Благодаря juliana83 :) Знам че от тук нататък ще трябва много търпение, но поне знам че полагаме усилия за сбъдването на нашата мечта.
Момичета този месец съвсем се отчаях и няма да има надежда за чудо...Вчера ходих на гастроентеролог и се оказа, че имам хемороиди и от утре започвам лечение и лекарствата, които са ми предписани не се препоръчват по време на бременност така че...сега ще лекувам тези гадинки и другия месец ще съм пак на линия...А също така имам и камъни в двата бъбрека и в понеделник съм и на нефролог, защото гастроентеролога ми каза, че единия камък е разположен и с размери като за пред бъбречна криза 8O Незнам какво искаше да каже?Ох момичета при мен проблемите са един след друг... :balk_146: :balk_145:Отчаяна съм вече...Ще видим в петък какво ще ми каже и доки в Щерев за другите изследвания...Тази година само негативни неща ми се случват във всяко отношение и вече искам да идва новата година пък дано да ни провърви повече през следващата година...Стискам ви палци на вас сладуранки дано и този месец да има много положителни тестчета :goodluck: :bfp: :crossfingers: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #336 -: Октомври 30, 2012, 13:03:19 pm »
Здравейте момичета!При мен мина първия преглед в Щерев и на пръв поглед нещата стоят по следния начин-имам доминантен фоликул в ДЯ и по-малки в левия, спермограмата доки каза, че е ок, въпреки че подвижността на сперматозоидите по принцип трябва да е над 50%, а при нас е 43%, но лекарката каза, че това не е проблем.Имаше обаче нещо друго имаше нещо от дясно до десния Я, което според нея е или киста или раздута маточна тръба 8O Каза ми да отида на 06.11 и да видим дали фоликула се е спукал и тогава ми каза, че ще преценим какво ще правим от там нататък...Имам обаче и друг проблем и ще се радвам ако ме посъветвате какво да правя...Бях на преглед при д-р Савова и първо, че за прегледа чаках около 50мин. след записания час, прегледа ме много набързо и бързаше по принцип все тичаше напред назад и като излязох да си запиша час за 06.11 се оказа че има само 2-3 свободни часа около обяд, записах се и ще си взема отпуска, но момичетата на регистрацията ми казаха, че при нея по принцип е така...А аз не мога да си вземам отпуска за всеки преглед и още повече, че не искам в работата ми да се разчува, че имам проблеми и че правим опити за забременяването, защото знаете как гледат по принцип работодателите на въпроса за забременяването...Момичетата на регистратурата ме посъветваха ако искам да ходя след работа да се преместя при д-р Ганева, Юнакова или Коновалова защото при тях са по-свободни следобедните часове и часове се записват със седмица напред а не както е при д-р Савова и Андреева с 2-3 седмици напред и като се има предвид, че занапред може да ми се налага да си записвам час за след 3-4 дни май ще е по-удачно да се преместя...Момичета знам че не е добре да сменям лекарите, но моля ви посъветвайте ме какво мога да направя в моята ситуация osi_1 Мисля, че ако ще сменям лекаря е по-добре да го направя още сега когато съм в началото на прегледите...Моля ви дайде ми съвет osi_1
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #337 -: Октомври 30, 2012, 13:14:45 pm »
Аз съм при Ганева,доволна съм.
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #338 -: Октомври 30, 2012, 14:51:14 pm »
Имаше обаче нещо друго имаше нещо от дясно до десния Я, което според нея е или киста или раздута маточна тръба 8O Каза ми да отида на 06.11 и да видим дали фоликула се е спукал и тогава ми каза, че ще преценим какво ще правим от там нататък...
Раздута тръба, в смисъл на хидросалпингс ли? Хммм, а ти имаш ли правена цветна снимка?
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #339 -: Октомври 30, 2012, 16:19:51 pm »
lili2011 все още нямам цветна снимка, но това ще е следващата крачка, която мисля, че ще предприемем до колкото разбрах от д-р Савова.Все пак миналия път ми беше първия преглед и ми каза да отида на 06.11 и ще ми каже какво ще правим след като ме прегледа отново.Това бяха предположения, които лекарката ми спомена по между другото, но ми каза, че на следващия преглед ще ми каже повече неща.