0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #40 -: Февруари 03, 2012, 09:47:48 am »
Марги днес температурата пак си е висока, но този път не извадих веднага термометъра, а го оставих около 3-4 мин. след сигнала както ме посъветваха някои момичета и мисля, че днешната вече температура е реална.Защото и днес сутринта първия път като премерих беше 37.1, но след това веднага пак я премерих, но вече се бях поразмърдала леко в леглото и Т вече беше пак висока 37.3?!Все пак съм още начинаеща в меренето на БТ и може би още не са ми ясния някои неща, а пък и графиката ми с Т този месец не е пълна и съответно не е много ясна.Надявам се да не падне в следващите 9 месеца :) Но странното е, че от вчера вече нямам и много напрежение в гърдите, което мисля, че не е добър знак?!Ще изчакам до към средата на другата седмица и ако ми закъснее (дай Боже) ще си направя едно тестче!!! Успех и на вас милички!И дано този месец да валят  :bfp:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #41 -: Февруари 06, 2012, 10:50:24 am »
Добро утро момичета и успешна седмица на всички :) Малко се позагубих и не съм ви навестявала на скоро, но бяхме на гости в балкана този уикенд на едни приятели и не ми остана време, но сега ще ви навестя форумите за да видя как вървят вашите графики!При мен всичко е ок засега.Т беше висока пак днес въпреки, че я мерих в 03:20 през нощта, когато ходих до 00, но сутринта не видях смисъл да я меря, защото след като ставах през нощта не спах много добре и много се въртях и не мисля, че щеше да е реална.Много ми се е подул корема.Всички панталони са ми тесни вече и имам чувството, че цялата съм подута, а М все ще ме пропуска...:)Ако не ми дойде и утре, когато я чакам  :witch: и дай Боже да не дойде , мисля на 08 или 09.02 да си направя тестче, ако ме про пусне и през тези дни де :)Момичета мисля, че нещо се случва с организма ми, но много ми пличат и на ПМС и незнам...страх ме е да си направя тест, защото ме е страх да не се разочаровам...затова мисля да изчакам още някой друг ден...Нямам търпение вече!Успех и на вас милички и дано през този месец има много  :bfp: :bfp: :bfp:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #42 -: Февруари 06, 2012, 11:03:12 am »
Успех и на теб,още този месец да ни зарадваш и да дадем на мъжете си по един страхотен подарък за Свети Валентин :D :babyflips: :babyflips: :babyflips: :bighug: :goodluck: :bfp:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #43 -: Февруари 06, 2012, 13:30:51 pm »
Милички аз ви изоставям за този месец в борбата с  :witch: , защото вече ме навести.На всички вас ви пожелавам успех!
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #44 -: Февруари 07, 2012, 08:58:01 am »
Нов месец,нова надежда!!Успешен да ти е месеца слънчице!!! :balk_21:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #45 -: Февруари 09, 2012, 14:14:56 pm »
Слънчице... хайде мила... сгащете го това яйце... :) Това ще е твоя месец... вярвам мила и успех :* :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #46 -: Февруари 09, 2012, 16:34:30 pm »
Здравейте отново милички!Малко ви бях изоставила, но честно да си кажа малко се бях отчаяла и разочаровала и нищо не ми се пишеше :( Но сега вече се опитвам да събера сили и да започвам отново след 2-3 дни с новия ловен сезон :)Имам час при лекарката ми на 16.02 и ще поискам да ми пусне някои изследвания на хормоните, защото ме притесняв прогестерона (преди време така и не установиха дали е в норма, защото ходих при двама различни лекари и единият ми пусна изследването много късно, а другият много рано), а до колкото знам се прави 7 дни след доказана овулация.Също така искам да се консултирам с лекарката дали не е някакъв проблем факта, че от както започнахме да правим опити за бебче, МЦ ми стана много къс (на 26 дни, а този месец беше на 25), защото до колкото съм чела трябва втората фаза да ти е поне 14 дни след овуллацията (незнам дали се изразих правилно ама дано ме разберете), а при мен като си гледам графиката втората фаза е била някъде около 11-12 дни.Незнам момичета мисля, че е най-добре да се консултирам с гинеколожката ми и да и задам всичките тези въпроси.Дано всичко да е ок и да имам най-прекрасният подарък за 8-ми март.Успех на всички вас момичета!И дано този месец да има много   :bfp: :bfp: :bfp:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #47 -: Февруари 09, 2012, 19:35:24 pm »
Аааааааааааа,няма да се отчайваш слънчице :balk_77:. Всичко ще стане ,не се притеснявай. Пожелавам ти още този месец да  ни зарадваш с твоето  :bfp:. Защо не. Много цунки сладка и успех :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :goodluck:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #48 -: Февруари 11, 2012, 13:01:05 pm »
a ne taka   mila,mnogo  rano    vze  da   se  predava6  nedei taka :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #49 -: Февруари 17, 2012, 19:17:33 pm »
Здравейте отново милички!От доста време не съм писала, но хвърлям по едно око при възможност да видя как се развиват нещата при вас!Нещо странно се получава при мен този месец и искам да ви попитам дали и на вас ви се е случвало.Ако съдя по тестовете ми за овулация от миналия месец днес трябваще да видя двете чертички, защото миналия месец при първите 3 теста имах бледа втора чертичка, но на четвъртия вече две еднакви чертички, а на петия тестовата дори беше по-наситена от контролната, а този месец вече четвърти тест почти незабележима втора чертичка.Вчера бях на доки и видяхме, че има един доминантен фоликул с диаметър 14.9/13.2мм в левия яйчник и един по-малък фоликул в десният яйчник с диаметър 10.8мм и като казах на лекарката, че в следващите 2-3 дни трябва да съм в овулация според тестовете от миналия месец, тя ми каза, че и се струва рано тогава да ми е овулацията, защото фоликулите са много малки?!Чудя се има ли за какво да се притеснявам или просто може този месец овулацията да ми е по-късно и да си купя просто още една кутийка тестове за овулация?!Защото имам направление да отида и да си направя някои хормонални изследвания и за прогестерона лекарката ми каза да отида между 18 и 20 ден защото МЦ ми е на 26 дни, но ако тестовете за овулация ми покажат, че овулацията е малко по-късно този месец кога трябва да отида да си направя всъщност прогестерона?!Когато лекарката ми каза или да си засека 7 дни след положителен тест за овулация?!Благодаря ви милички, че ме подкрепяте и ми помагате много в някои моменти.Лекарката ми назначи и изследване на още 4 хормона.Силно се надявам всичко да е ок.Макар, че естрадиола миналия път ми беше много по-нисък от допустимото, но предишната лекарка ми каза, че за сега това не било толкова голям проблем...но тази лекарка при която ходих вчера ми каза, че не е нормално лекар да ми каже такова нещо, защото това са много важни и значителни нещо, когато правиме опити за бебче...Дано всичко да е наред.Все още се чудя дали пък овулацията не е била по-рано, но пък след като имаме фоликулчета не би трябвало да е минала според мен?!Сигурно задавам глупави вупроси, но не съм наясно още с много неща...Успех на всички момичета този месец!!!Дано имаме много положителни тестчета  :bfp: :bfp: :bfp:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #50 -: Февруари 17, 2012, 20:04:05 pm »
Здравей слънце не винаги О е в един и същи ден,зависи и от МЦ дали всеки месец ти е на 27 дни.Според мен утре ще има + тестче,но е хубво и да си мериш Т,защото няма как момичетата да коментират граиката ти.Стискам ти палци и много късмет ти желая.
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #51 -: Февруари 18, 2012, 08:32:47 am »
Слънце, първо да ти пожелая успех и още този месец да видиш  :bfp:

Фоликулите обикновено се пукат при размери 19-23 мм ,а дневно при мен увеличаваха размера си с около 1мм-1.5мм ...тоест ову-то ти според мен ще е между 13-16 ден :) ,а прогестерона се изследва 7 дни след ДОКАЗАНА овулация :)
Така че моя съвет е,отиди в понеделник или вторник да видиш дали се се спукали фоликулилите и ще знаеш кога да изследваш прогестерона!

Успех :D


Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #52 -: Февруари 18, 2012, 12:42:32 pm »
Много ви благодаря милички за бързите отговори.
Миленче бях започнала да опитвам да си меря БТ, но така и не успях да свикна, защото все си беше много висока и мисля, че се дължи на факта, че през нощта много се вартя като спя.А и честно казано съпругът ми започна да ме увиква, че много съм се вторачвала с всичко и да престана вече с глупостите, а да се успокоя и да се пуснем по течението и работата ще стане...на мен не ми се струват точно така нещата, но оставих термометъра за известно време и просто ще опитваме пък кавото стане, защото все пак от скоро бебеправиме :)
jolie16  ще продължавам с тестовете до към 16 ден както и ти си ми писала защото при менструация 26 дни не мисля, че овулацията ще е по-късно от 16 ден.А дали има някакво значение факта, че тестовете ги правя доста късно към 18 или 19 часа (след като се върна от работа)?!Ще видя днес какъв ще е резултата от тестчето.Днес сутринта сложихме едно  :heartbeat: за всеки случай, защото вечерта няма да можем най-веричтно.Надявам се ако днеска е = тестчето сутрешното :heartbeat: да ни е на късмет.Но поне и утре ще можем да забодем пак :heartbeat: , защото мойто слънце и аз утре сме почивка и ще гледаме да приклещим този месец яйчицето.Дано този месец ни е на късмет!!!Само се надявам да нямам проблеми с хормоните.Успех на всички момичета през този месец!!!Дано имаме много положителни тестчета за подаръци за 8 март!!! :)
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #53 -: Февруари 18, 2012, 13:52:16 pm »
Стискам палци да хванете този месец това пусто яйчице. :youwoman: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #54 -: Февруари 18, 2012, 17:27:07 pm »
 И от мен много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: миличка.Успех :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :balk_21:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #55 -: Февруари 18, 2012, 19:43:49 pm »
и  от мен   много   кьсмет   този месец  мили4ка :goodluck: :goodluck: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #56 -: Февруари 18, 2012, 20:06:15 pm »
Много ви благодаря милички за подкрепата, но вече се чудя дали този месец ще имам изобщо овулация?!Вече се притеснявам...5-ти тест а резултата все отрицателен (има втора черта, но много бледа)...а миналия месец на 4-тия тест и вече се показаха двете еднакви чертички, а на 5-тия тест дори тестовата беше по-наситена от контролната...какво става момичета :( Този месец и МЦ ми дойде на 25 ден (т.е. с 1 ден по-рано дори)?! Възможно ли е овулацията да е минала и просто да не съм я засякла с тестовете?!Струва ми се да е невъзможно?!Леле ако и следващите 2 дни не се появи + тестче си е доста притеснително, а тъкмо успях да си взема направление, за да изследвам прогестерона :( Ох какво става вече незнам :( Днес теста го направих около 1 час и половина по-рано и се чудя дали и утре да го направя по-същото време?!А този месец нямам и никакви болки в яйчниците, по което всъщност се ориентирах за овулацията... :(
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #57 -: Февруари 18, 2012, 21:05:37 pm »
Миличка,не се притеснявай,има време за ову,както ти казах при такива размери на фоликулите няма как днес да има овулация....по-скоро понеделник,вторник :)
Гледай да не приемаш много течности преди да правиш тестовете и в 18-19 часа е добре :)



Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #58 -: Февруари 18, 2012, 21:32:03 pm »
Леле jolie16 да си призная честно въобще бях забравила, че не трябва да се приемат течности преди теста... :( Така че може би просто тестовете не са били точни поради тази причина.Утре ще направя може би за последно един и няма да приемам течности поне 3-4 часа преди това и няма да ходя до тоалентата около 2 часа преди това.Ох  ето къде може би е причината...А дали пък овуто не е минала вече и тестовете да не са отчитали положителен резултат именно поради тези фактори...?!Ами може и напразно да съм си правила тестове този месец?!Чудя се утре дали да не направя теста малко по-рано?!Ами незнам вече какво да направя май този път оплесках нещата и всичко ще е на късмет...Ние все пак си слагахме сърчица тези дни пък каквото стане стане...не мога повече да се тормозя...Ще си пусна прогестерона както ми каза лекарката от 18-20 ден и ще видим какво ще стане...Успех и на вас милички!Много благодаря че ви има :)
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #59 -: Февруари 18, 2012, 21:36:36 pm »
Стига толкова съм се притеснявала!Сладурчета тази вечер съм на парти и мисля да разпусна малко :) Знам, че точно тези дни може би ще съм в овулация и не е добре да пия алкохол, но мисля да пийна все пак 1-2 чашки винце и да се позабавлявам, че нещо съвсем съм се напрегнала напоследък само за това да мисля...Пък ако имаме късмет и ако Господ е казал може би ще видя чаканите две чертички този месец!!! :) Приятна вечер сладички и успех на всички :)