0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #300 -: Юли 06, 2012, 12:56:18 pm »
Идеално ти се нареждат нещата слънчице   :bighug:
сега като се ангажираш  с подготовката и еуфорията около сватбата на сестричката, може да се отпуснеш и хоп...зайченцето да изскочи  :bori_020:
Стискам ти силни палчета и много много успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :bfp: :bfp: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #301 -: Юли 23, 2012, 15:24:35 pm »
Хей сладуранки как сте?Напоследък не съм писала много във форума, но просто много ангажименти и..., ама да не мислите че съм ви забравила :) Винаги когато имам възможност хвърлям по един поглед на графиките и се надявам много скоро във всяка графика да се цопне по едно  :bfp: тестче. Излезнаха ми резултатите от хормоните на ЩЖ и всички бяха в норма, а даже ТСХ е паднало на 1.9.Но...този път пролактина беше над горната граница.Лекарката ми изписа Достинекс по 1/2табл. на седмица за 4 седмици и на 5-тата седмица ще отида пак да го изследвам.Продължавам и с Дуфастона.Има обаче нещо, което прочетох в листовката и ме притеснява - пише, че при наличие на бременност не се препоръчва да се пие и сега се чудя (защото тайничко се надявам да видя :bfp: този месец) дали трябва да си правя тестове за бременност по-рано и ако чудото е станало да го спра или да си чакам да видя дали ще ми дойде МЦ и до тогава да си го пия.При мен иначе нещета вървят много добре.Взех си всички изпити и сега си чакам държавния есента.Мина подписването на сестричката ми и сега вече наближава и сватбата.Най-кофти е че точно на сватбата май ще съм в МЦ, ама какво да се прави...Аз продължавам да се надявам, че ще ме пропусне в следващите няколко месеца:)И много скоро ще разберем и бебока на сестричката ми с какви гащи е :) Ами това е от мен за сега миличките ми!Стискам палци на всички този месец да наредим много :bfp: тестчета :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #302 -: Август 18, 2012, 21:33:18 pm »
 Слънчице, този месец ще видим двете чертички нали... :) Как си ти? Гледам температурката се е покачила :) Сега остава да чакаме :) Целувки мила :bighug: :bighug: :goodluck: :bighug:

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #303 -: Август 20, 2012, 09:46:21 am »
Здравейте сладуранки!Танче доре съм миличка!Този месец се надявам и на нашата улица да изгрее слънчицето.Този месец имах много работа и не ми остава много време да мисля за бебеправенето или поне се опитвам да се заблуждавам че не мисля :)Сега ми остана последната седмица чакане и надежда, че и нашето чудо ще се случи.Бяхме решили с мъжа ми да започнем изследвания от септември, но се объркаха малко плановете, защото ще излизаме отпуска и ще ходим на почивка и доста пътувания ще ни се съберат и решихме да го отложим...От този месец спрях всякакви лекарства и съм решила да не ходя по лекари и да не пия нищо до към ноември-декември за да стане 1год. откакто правим опити и след това отиваме направо в специализирана клиника.До тогава ще проуча къде да започнем да ходим и как става записването на часове.Много надежди съм заложила на този месец и се надявам да не се стигне до там, защото странни неща ми се случват...Първо аз по принцип започвам с тестовете за О най-рано на 12 ден защото обикновено О ми е около 13-16 ден, но този месец все едно нещо ме накара да си направя теста на 11ден, второ в събота трябваше да ходя на контролни изследвания след като си изпих Достинекса (заради завишения пролактин) и отивам аз и какво да видя лабораторията не работи, а телефоните даваха постоянно заето и се прибрах...може би просто не е трябвало да се изследвам...Мисля, че имаме нужда от малко почивка с бебеправенето.Така че сега сме си дали малко почивка от лекари, лекарства и ако е казал Бог може пък чудото да ни споходи...ще събираме сли и след това направо в специализирана клиника и започваме всякакви изследвания...Ох ами това е от мен милички...Надявам се много скоро всички да видим  :bfp: чертички!Успех сладуранки!!!
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #304 -: Август 20, 2012, 12:10:49 pm »
Миличко слънчице, сигурна съм че голямото Слънце ще изгрее и на Вашата улица. Може би наистина имате нужда от малко почивка от всички лекари лекарства и температури и всякакви такива. Този месец заедно ще си стискаме палци и ще тръпнем в очакване и нашето чудо да се случи :) Ще те държа по око :)  Целувки и хубав ден и стискам много палци  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #305 -: Август 20, 2012, 13:44:41 pm »
Силно стиснати палци от мен!!!!  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #306 -: Август 20, 2012, 17:04:58 pm »
Много стискам палци за теб миличка още за този месец!Добре сте решили да си починете малко от лекарите и лекарствата,това винаги помага страшно много на психиката,а като сте спокойни и нещата ще се наредят.Относно Достинекса аз го пих преди 2 години и гинеколога,при който ходех тогава каза да го пия дори и да забременея,въпреки това,което пишело на листовката.Незнам дали можеше да му се вярва,просто споделям,но и ти вече май си го свършила.Още веднъж много късмет :wink:




Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #307 -: Август 21, 2012, 10:54:15 am »
Много ви благодаря милички!Дано имаме късмет този месец и ние.
Фани Достинекса го пих само 1 месец по 1/2 хапче на седмицата, защото пролактина беше малко над горната граница и вече го спрях.Даже ендокриноложката ми каза, че няма смисъл да пия нищо, но гинеколожката ми го изписа, защото ми каза, че всичко, което не е в референтните граници е добре да се предприеме лечение...и понеже аз си вярвам на гинеколожката го започнах.Не съм ходила на контролен след като го спрях, но както ти казах няма и да ходя 2-3 месеца, а направо като започна да ходя в специализирана клиника ще обясня на лекаря ми какви изследвания и лечения съм правила до сега и да прецени какво и кога ще изследваме.Наистина имаме нужда и двамата от почивка, защото вече в главата ми е ужас.Дано и нашето чудо да се случи и да не е необходимо да тръгваме по трудния път на изследванията.Силно стискам палци на всички момичета много скоро всяка от нас да види мечтаните  :bfp: чертички!Успех сладуранки :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #308 -: Август 23, 2012, 10:06:06 am »
Може ли да споделя с вас едно чудо което видях преди 4 дни!  :bfp:
Много съм щастлива и на всички вас пожелавам да видите същото!!!!
Днес ни чака първия преглед, дано всичко е наред!  :)
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #309 -: Август 23, 2012, 11:22:55 am »
deska_ta тихичко честито миличка!Не се притеснявай всичко ще е наред!Много се радвам, че темичката продължава да се пълни с такива прекрасни новини!Успех на всички момичета и дано скоро всяка от нас види своите дълго чакани две чертички.
Много благодаря на всички момичета за стиснатите палци, но май и този месец няма да е нашият, защото днес вече Т започна да пада :( Но здраве да е...!Знам и вярвам, че много скоро и нашето щастие ще дойде...Успех на всички момичета!Не трябва да спираме да вярваме, че и нашето чудо ще се случи :)
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #310 -: Август 23, 2012, 13:01:15 pm »
Здравейте сладуранки!Не мога да си сдържа радостта и щастието и ще ви се похваля и на вас, че сестричката ми ще си има момиченце...Ще си имаме малка принцеска :bori_007: :cheerleader: Тоооолкова съм щастлива :cheerleader:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #311 -: Август 23, 2012, 13:26:06 pm »
Честито, и дано да се похвалиш и ти в най-скоро време  :bfp1:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #312 -: Август 23, 2012, 14:40:03 pm »
Чудесно новини -и аз има племенничка / почти на 3год е /, моментите ми с нея са едни от най безгрижните и щастливите ,От сърце пожелавам в скоро време и ти да ги изненадаш е едно братовчедче


*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #313 -: Август 23, 2012, 17:26:17 pm »
Много хубава новина миличка,от сърце ти пожелам скоро и ти да зарадваш сестричката ти с подобна новина :D Успех и след някой и друг ден да видим  :bfp: в графиката ти!




Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #314 -: Август 24, 2012, 10:18:36 am »
Благодаря ви много милички за подкрепата!Както и очаквах днес вещицата долетя с пълна сила...Този месец направо счупи рекорда с МЦ 23дни.Тъжно ми е...и отчаянието надделя...поплаках си малко, но живота и борбата продължава...Предполагам, че тази аномалия с този къс цикъл се получи заради Достинекса, който пих и може би защото не пих Дуфастон този месец...незнам?!Много скоро ще звънна в Щерев за да си запиша час за ноември и ще видим как стоят нещата...Пожелавам много успех на всички момичета и много скоро всички да се омитаме от тази темичка вече... :goodluck: :bfp: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #315 -: Септември 21, 2012, 16:25:20 pm »
Здравейте милички!От много време не съм ви писала, но въпреки това не ви изпускам от поглед и се радвам за всички които видяха дългоочакваните две чертички и стискам палци на всички, които все още ги чакаме.При мен свърши отпуската и сега наваксвам с работата.Този месец МЦ също ми дойде много рано на 23дни, но си го обяснявам, че понеже спрях всякакви лекарства и сега хормоните ми сигурно са се разбушували...Аз звънях в Щерев за да си запиша час при д-р Андреева, но ми казаха другата седмица да звънна понеже исках час за края на октомври или началото на ноември пък се надявам и преди това чудото да се случи...Този месец ми е много важен, защото имам държавен изпит, който се надявам да взема и след това да запиша магистратура...имам и Рожден ден, а и имам два много важни проекта в работата, които трябва да приключа до края на октомври (което означава и стоене до късно в офиса).Затова реших да си запиша час чак за края на октомври, защото няма да имам време този месец за прегледи...Много се надявам в този важен за мен месец да ни се случи и чудото...Много успех на всички момичета и дано този месец да завали дъжд от  :bfp: тестчета :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #316 -: Септември 21, 2012, 16:49:19 pm »
slanceto87 успех, ще ти стискам палци за изпита, за проекта и най-вече за  :bfp: дано не се наложи да ползваш часа за преглед :hello: а и весело прекарване на рождения ти ден :drunk: :beerdr: дано получиш подаръка,за който си мечтаеш, и да го отвориш чак след 9мсеца  :lol: :youwoman:
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #317 -: Септември 24, 2012, 10:29:57 am »
Хайде слънце действайте и дано това е вашият месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :pleasantry: :bfp:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #318 -: Септември 24, 2012, 12:38:31 pm »
slanceto87  Успех и кьсмет вьв всичко този месец-нека баде най-натоварания ,но най-щастливия!!! :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #319 -: Септември 24, 2012, 15:52:40 pm »
slanceto87  Късмет и успех!!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:   :bfp: