0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #280 -: Юни 19, 2012, 19:16:52 pm »
Мисля,че първо трябва да отидеш на ендокринолог.Аз ходя на ендокринолог с направление по ЗК и пак си ме прегледа и ми даде направление.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #281 -: Юни 20, 2012, 12:06:10 pm »
Благодаря Халичка.Утре като отида ще говоря с доки и тя ще ми каже дали трябва да отида на ендокринолог (като ми види предишните изследвания на ТСХ и ФТ4).Трябва да ми погледне цитонамазката и тъй като имам някакво доста силно бяло течение и от време на време парене при пишкане може би ще се наложи да направим и микробиология.Мисля да я попитам също дали може да пуснем изследване и за хламидия.Ами това е от мен за сега, а утре след прегледа ще видим какво ще правим...Надявам се да нямам лощи новини!Успешн ден сладуранки и чакам от вас  много :bfp: тестчета :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #282 -: Юни 20, 2012, 18:47:29 pm »
 Успех миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_21:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #283 -: Юни 21, 2012, 15:55:00 pm »
Здравейте сладуранки!Сега се връщам от доки и да дам отчет :)
Доки каза, че според нея всичко е ок, но все пак пусняхме една микробиология, за съжаление ще отида да погледне резултатите чак на 09.07, защото от другата седмица ще излиза в отпуска.Бях и на ендокринолог, прегледа ме и на ехограф и каза, че всичко е окй с ЩЖ, но ми даде направление да изследвам отново ТСХ,МАТ,Пролактин и 17-ОН прогестерон.Каза ми да ги изследвам между 3 и 5 ден на МЦ.Но аз се чудя дали изследванията на ЩЖ не трябва да се правят в чист ден, моля ако някоя от вас знае да ми каже мнението си по въпроса?!Разбрахме се с гинеколожката ми септември да отида и да ми каже къде да направиме спермограмата и след като излязат резултатите от нея, ако при мъжа няма проблеми ще ми каже какви изследвания ще трябва да направим при мен и ще започнем да правим няколко месеца фоликуметрия.Днес вече се появи обилна разтеглива ЦС и довечера ще поработим с мъжа ми.Доки ми каза, че тези дни ще бъде О и от днес през ден да слагаме  :heartbeat:Попитах я дали е възможно да имам + тест за О, но О да няма и тя ми каза, че щом имам + тест за О значи няма как да няма О.Сега остава да работиме :bed: с милото тези дни и да чакаме  :bfp: резултат :) Ако ли не като дойде вещицата тоя месец отивам да изследваме хормоните на ЩЖ и после да видим и там какви ще са резуллтатите.Надявам се всичко да е ок и още този месец да имаме :bfp: тестче.Успех на всички и дано този месец да има много :bfp: тестчета :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #284 -: Юни 22, 2012, 08:42:04 am »
Успех, слънце, и дано да имате повод за радост в следващите дни! :crossfingers: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #285 -: Юни 25, 2012, 08:53:19 am »
Добро утро сладуранки.Може ли да погледнете графиката ми и да ми кажете кога според вас е била О?!Не мога да повярвам за първи път от 2 месеца насам БТ се покачи толкова много след О :) Дано да имам приятна изненада този месец!Сега започва голямото чакане...Много успех на всички и дано този месец да има много  :bfp: тестчета
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #286 -: Юни 25, 2012, 12:42:24 pm »
Страхотна графика ти се заформя ,Слънчице. Браво :cheerleader:. Според мен овуто е било на 15-тия ден ,но и на следващият да е ,пак си имаш достатъчно :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: ,за да уловите :egg:. Много късмет миличка. Дай Боже да ни зарадваш и ти вече :bfp1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Гушки :balk_21:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #287 -: Юни 25, 2012, 14:23:46 pm »
И аз мисля, че е била между 15-16 денл Още няколко дни и със сигурност ще се разбере :) Стискам ти палци :crossfingers: :bfp:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #288 -: Юни 26, 2012, 01:41:02 am »
Слънчице, с тази хубава графика, дано си спестиш всякакви изследвания и да видиш хубави  :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
силно стиснати палета и много успех , това да е ашия месец  :)

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #289 -: Юни 26, 2012, 11:52:18 am »
Благодаря ви милички!Аз само по БТ не мога да се ориентирам много кога е била О, но се надявам да сме улучили момента :) От следващия месец смятам да спра за малко с меренето на Т и да започна тестовете за О само, пък каквото стане...Вече съм се разбрала с доки за септември да направим спермограма и ще видим пеи мен след това какви изследвания ще правим...Аз все още тайничко се надявам  :babyflips: да ни изненада преди това и да не се налага да тръгвам по трудните путеки с изследвания...Успешен ден сладурчета и на всички пожелавам много  :bfp: тестчета този месец.А също да се похваля, че бебчето на сестра ми ще ни изненада по Нова година, защото термина и е на 30 декември и може и да си имаме бебе на годината :) :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #290 -: Юни 26, 2012, 18:47:12 pm »
Късмет, много добре върви!!!
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #291 -: Юни 27, 2012, 09:51:30 am »
Супер за бебчето Слънце , дано и вие се наредите след тях за догодина.А що се отнася до изследванията , не е нужно да са в чисти дни , аз ги правих на 3 ден , така ми казаха, даже малко се притеснявах защото наближаваха Великденските празници , да не улуча някаква почивка  ама имах късмета да работят всичките дни.Дано резултатите са добри и да нямаш поводи за притеснения , а като ти гледам графиката може и да не успееш да ги правиш тия изследвания на 3 ден , толкова хубаво се покачва БТ че може да си по скоро за  :bfp1:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #292 -: Юни 27, 2012, 10:46:50 am »
 Чак ми е драго да ти гледам графиката,Слънчице :balk_47:. Дай Боже и крайния резултат да е толкова хубав :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:. Много гушки и успех сладка :goodluck: :bighug: :balk_21:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #293 -: Юни 28, 2012, 11:22:51 am »
Здравейте момичета!Излезнаха ми резултатите от микробиологията и искам да ви помоля да ми кажете как ви се струват и дали има нещо притеснително, тъй като лекарката ми е в отпуска и чак на 09.07.2012 ще ходя да ми ги разчете.Моля ако някоя от вас е имала такива резултати да изкаже мнение?!
Резултарите са следните:
Микроскопски препарат - Преобладавам lactobacili; <1 Leuco/поле; Плоски епителни клетки
Резултат - Не се изолират аеробни бактерии Candida sp.(-)отр.
Не мога да се ориентирам дали има нещо притеснително в резултата?!Благодаря!
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #294 -: Юни 28, 2012, 17:34:05 pm »
slanceto87, според мен, са ти добре резултатите.
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #295 -: Юни 29, 2012, 08:37:05 am »
Благодаря ви много милички за стиснатите палци, очевидно като гледам как почна да пада Т и този месец няма да има радост при нас... :(
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #296 -: Юли 01, 2012, 04:09:42 am »
няма да се отказваш мила и без такива негативни мисли...БТ ти е мн хубава, така че борба и позитивни мисли до края  :balk_602:
Силни палчета от мен и мн прегръдки от мен  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
 :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #297 -: Юли 04, 2012, 16:44:35 pm »
Днес температурата се е покачила, много стиснати палчета и очакваме хубави новини  :crossfingers:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #298 -: Юли 05, 2012, 16:50:22 pm »
слънчице, дано този месец си подарите най хубавия подарък за годишнината мила.
Нов месец нов късмет!!!
Стискам силни палци да виидиш така желаните  :bfp: този месец
 :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #299 -: Юли 06, 2012, 09:39:03 am »
Много ви благодаря милички!Напоследък нямам много време да пиша тъй като имам доста работа, но не ви изпускам от поглед и се моля всяка от нас много скоро да види така желаните  :bfp: чертички.Утре ще отида да направя изследванията на ЩЖ и другата седмица ще се опитам да си запиша час при ендокринолог да ми ги разчете.Много се надявам поне там да няма проблеми и всичко да е ок.Този месец съм решила да не меря Т, а ако имам възможност да си правя само тестове за О, тъй като наближава сватбата на сестричката ми и малко и с организацията се опитвам да им помагам, а и ще започнат и да идват и някои гости от провинцията и в общи линии сигурно ще е лудница, ама каквото стане...Ако е рекъл Господ чудото да се случи този месец...ще се случи!Много се надявам на един прекрасен подарък  :bfp: :) Силно стискам палци на всички и се надявам този месец много момичета да видиме своите :bfp:  тестчета!Успех сладуранки :goodluck: :bfp: :crossfingers: :bighug: