0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #240 -: Май 05, 2012, 09:16:27 am »
и аз съм от чакащите,стискам палци до посиняване....
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #241 -: Май 05, 2012, 11:35:51 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #242 -: Май 05, 2012, 12:45:47 pm »
Ами много ви благодаря милички ама няма да е този месец :( Тая моя Т тая месец направо ме изумява  8O Днес ми е 4-ти ден откакто съм спряла Дуфастона и вече трябва да идва вещицата :( Е такава странна графика като този месец не съм имала?!Макар, че нямам никакви надежди с тая ниска Т ако до понеделник оная с метлата не дойде ще си направя един тест...Ама аз направо немога да си обясня защо през цялата ЛФ Т ми е толкова ниска защото това никак не е типично за мен, като си гледам другите графики....Момичета моля ви ако някоя от вас е пила Дуфастон да ми каже до колко дни след като го спра трябва да ми дойде защото доки ми каза, че от 1 до 3 дни ако не съм бременна трябва да ми дойде тъй като при мен МЦ е около 27 дни по принцип, а днес е 4-ти ден откакто спрях Дуфастона и вече няма нито ПМС нито пък някакви други симптоми, обаче си мисля че ще ми дойде защото гърдите вече ми спаднаха и нямам никаква чувствителност... :(
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #243 -: Май 05, 2012, 12:50:04 pm »
Наистина много ми се иска да си бременна...но нека споделя моя опит с Дуфастона.След като го спра на 4-5 ден ми идва и то с болки...дано не ти дойде...
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #244 -: Май 06, 2012, 20:13:58 pm »
Наистина много ми се иска да си бременна...но нека споделя моя опит с Дуфастона.След като го спра на 4-5 ден ми идва и то с болки...дано не ти дойде...
И при мен така, миличка - на 4-5 ден след Дуфастона. Стискам ти всички възможни палци да не ти дойде, а да зарадваш твоето съкровище с най-прекрасния подарък  :bfp: Успех  :crossfingers: :goodluck: :crossfingers:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #245 -: Май 08, 2012, 10:36:29 am »
Слънчо, моя опит с Дуфастона не е голям :oops:,но на мен ми идваше на деня в който ми беше последното хапче,така че......... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #246 -: Май 08, 2012, 11:13:52 am »
Моя опит от дуфастона е че дори и докато го пия си ми идваше точно на датата.
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #247 -: Май 22, 2012, 17:28:55 pm »
Слънчице, пожелавам ти слънцето в най скоро време да изгрее за вас и да ви зарадва с едно хубаво слънчево  :bfp: :bfp: :bfp:
:bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #248 -: Май 22, 2012, 18:56:50 pm »
мили4ка пожелавам ти   да   хванете  на тясно  този месец  яй4ицето!!! :eggsperm: :eggsperm: :eggsperm: :eggsperm: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #249 -: Май 23, 2012, 09:08:35 am »
Ох благодаря ви много сладурчета, че ме наглеждате, но аз тоя месец почти го отписах с тая постна графика без почти никакви  :heartbeat:, ама тоя месец е така, защото мойто сладурче тия 2 седмици е почти нон стоп на работа по 12 часа и се прибира много късно вечерта и е скапан и аз също имам доста работа тия дни и за изпити уча вечер след работа и положението е доста напрегнато, а и тия дни даже и не спим спокойно заради тези земетресения и се чувстваме още по-скапани.Ама то каквото стане като гледам графиките на някои момичета и едно :heartbeat: понякога е достатъчно, така че ще се моля на Бог да ни изненада този месец :)Успех на всички сладуранки да наредите още много  :bfp: този месец  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #250 -: Май 23, 2012, 09:20:09 am »
 osi_9 :goodluck: :crossfingers: :crossfingers:
От сърце ти пожелавам , една прекрасна изненада,  :bfp:


Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #251 -: Май 28, 2012, 16:18:02 pm »
Здравейте сладуранки!Може ли да хвърлите един поглед на графиката ми и да ми кажете дали според вас е минала О вече?! :ask: Знам, че графиката не е пълна, но все пак ако някоя от вас има някакво мнение по въпроса моля да го сподели, защото аз нещо не мога да се ориентирам?!:ask: Успешен и усмихнат ден ви желая :)
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #252 -: Май 28, 2012, 16:39:27 pm »
мисля че е минала мила :D успех
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #253 -: Май 31, 2012, 15:08:26 pm »
Момичета моля ви помагайте :( Искам да ви попитам следното: Този месец на 17-ти ден от МЦ имах 100% положителен тест за О, този месец не меря редовно Т, но все пак я мерих няколко дни след положителния тест за О и се покачи съвсем малко, не можах да я меря последните дни и няма да мога да я меря до около 04.06 защото сме на море с милото и не съм си взела термометъра, а и искахме малко да си починем от тези графици, но сега ме терзае следния въпрос: възможно ли е след положителен тест за О, всъщност О да няма?Не съм имала никакви болки или симптоми за О, но при мен по принцип рядко се случва да имам, но си имах много обилна лепкава ЦС както по време на О, а най странното е че нямам все още никаква чувствителност на гърдите само леко са наедрели като чели и сега много ме е яд, че тоя месец не мерих Т, защото хич не мога да разбера имало ли е О и въобще възможно ли е чудото да е станало?Вие какво мислите момичета?!
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #254 -: Май 31, 2012, 16:19:43 pm »
Мило Слънчице,ти в голяма питанка си изпаднала  :lol:,но на въпроса:
-да,възможно е след положителен тест за овулация да не е имало такава(но това не значи,че не си имала О)
-не е задължително да имаш каквито и да било боцкания в деня на овулация
-чувствителността на гърдите е много индивидуална(има момичета ,които я нямат през по-голямата част от бременноста
-това със слузта е много добре....колкото по-лепкава толкова по-добре

  И най накрая....наслаждавайте се на почивката си,а то бебче ако е станало-още по-добре
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #255 -: Май 31, 2012, 18:39:16 pm »


-това със слузта е много добре....колкото по-лепкава толкова по-добре




Мисля ,че ЦС трябва да е разтелива а не лепкава ,между двете има голяма разлика ..!!!!!!!!
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #256 -: Май 31, 2012, 20:05:38 pm »
Може да има ЦС и пак да няма О.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #257 -: Май 31, 2012, 20:56:43 pm »
 Ей Слънчице сладко,не се тормози миличка с такива работи сега :balk_77:. Я си прекарайте супер на моренцето :balk_177: :balk_175: и хич не му мисли. Каквото има да става ще стане. Отдай се на почивката и и се наслади,пък дядо Божи си знае работата. Много те гушкам сладка и късмет :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:.
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #258 -: Юни 01, 2012, 13:30:42 pm »
Много ви благодаря милички.Марги мисля че си права и че е време да се позабавляваме малко пък то ако се е случило чудото скоро ще разбера.На мен честно казано най-странно ми е че нямам все още никаква чувствителност на гърдите а само са понаедряли, а това не е типично за мен...но каквото стане това, няма какво да го мисля толкова.Само се надявам МЦ да се е нормализирал вече, че миналия месец с тоя Дуфастон нещо му стана и ми дойде чак на 7-8-ми ден след като го спрях, а тоя месец ще видим как ще е...Благодаря ви много сладурчета и дано този месец да продължат да валят  :bfp: тестчета и много скоро всички да се преместим в "другата" темичка!Успех на всички!
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #259 -: Юни 02, 2012, 15:46:17 pm »
слънчице, наслаждавай се на почивката мила, че може да ви е последното лято в което сте си двамката на почивка  :balk_600:
не се тревожи за ову, БТ и прочия...много скоро ще стане всичко ясно. Стискам силни палчета да сте хванали едно хубаво морско  :bfp: :babyflips:
 :balk_177: :balk_184: :balk_175: