0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #80 -: Март 08, 2012, 18:18:40 pm »
Много съжалявам ,миличка .Знам какво ти е ,да това не се ззабравя,но все пак трябва да се опиташ да се храниш .Поплачи си и напред .
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #81 -: Март 08, 2012, 18:22:31 pm »
Честит 8-ми март Танче! Пожелавам ти смелост, за да мечтаеш, и дързост, за да осъществиш мечтите си! Можеш да бъдеш всичко, което пожелаеш! :balk_104: :balk_104: :balk_104: :balk_102: :balk_16: :balk_2:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #82 -: Март 09, 2012, 09:17:32 am »
Танче много многооо съжалявам миличка :(...Знам, че какво то и да ти кажа няма да мога да намаля болката, но....както и ти сама си написала Бог си знае работата и може би е за добро...Знам, че си съкрушена, но ние сме с теб и те подкрепяме...Поплачи си малко...потъгувай...и трябва да се изправиш и да продължиш напред, но не спирай да се храниш и да се затваряш в себе си...защото това е по-лошо за теб и за здравето ти.Танче ние сме с теб и можеш да рзчиташ на нас за всякаква подкрепа.Моля те миличка не се затваряй в себе си!Бъди силна и ще видиш как много скоро ще си имаш едно сладичко бебче!Само не се отчайвай...Ти си млада и живота е пред теб!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #83 -: Март 09, 2012, 09:23:03 am »
Хей сладурки, благодаря ви за подкрепата. Много е тъжно, но наистина живота продължава, вдигаме глави и смело напред. Трудно ми е да го повярвам, защото само за няколко дни живота ми се преобърна, но дано наистина е за добро. Сега малко ще си починем и след 3 месеца борбата започва отново, а до тогава имам време по-добре да опозная тялото си, да си пусна няколко профилактични изследвания и да започнем на чисто. Обичам ви много и ви желая много много положителни емоции и да се пазите :)  :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #84 -: Март 09, 2012, 09:56:20 am »
Сладка просто не знам какво да ти кажа :(Много съжалявам и наистина искам да те подкрепя в този момент по някакъв начин.Знам(или поне така си мисля)как се чустваш.Миналия месец и аз изпитах разочарование и започнах да си задавам хиляди въпроси:"Какво не е наред?", "Защо на мен"? и т.н.Наистина живота продължава,но винаги ще я има тревогата"Ами ако пак се случи?".
Имай вяра мила,че всички заедно ще вървим напред.
Гушки :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #85 -: Март 09, 2012, 10:10:55 am »
Сладка просто не знам какво да ти кажа :(Много съжалявам и наистина искам да те подкрепя в този момент по някакъв начин.Знам(или поне така си мисля)как се чустваш.Миналия месец и аз изпитах разочарование и започнах да си задавам хиляди въпроси:"Какво не е наред?", "Защо на мен"? и т.н.Наистина живота продължава,но винаги ще я има тревогата"Ами ако пак се случи?".
Имай вяра мила,че всички заедно ще вървим напред.
Гушки :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
съжалявам мила! И аз миналия месец преживях същото, но продължавам напред! Това е често явление напоследък и не означава непременно, че има някакъв проблем при еднократните случай разбира се де. Просто мал шанс. Приеми го възможно по леко и бъди силна психически, за да си помогнеш възможно по-пързо на организма да се нормализира и да продължиш напред!Спокойствието в момента ще ти е най-добрия съюзник! Всичко ще се оправи и пак ще забременееш-сега даже може и по-лесно.
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #86 -: Март 09, 2012, 10:45:28 am »
Танче ,миличка много съжалявам.Е днес ми е тръгнало само на каръина.И сега като прочетох ,направо се разплаках :balk_146:Оправяй се мила.Знам ,че е трудно,но такъв е живота/гаднярски :cry:

 :bighug:
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #87 -: Март 09, 2012, 12:14:57 pm »
Ох милата ми....да ти кажа,че съжалявам ужасно много,трудно се преживява такава загуба,но ти си силна и ще го направиш!Наистина си успокоявай с това,че това е по-добрия вариант,отколкото да се установи проблем с плода по-напред във времето.Починете си сега няколко месеца,опитай се да мислиш положително и съвсем скоро нещата отново ще се случат и този път всичко ще бъде наред.Много целувки от мен и горе главата мила!




*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #88 -: Март 09, 2012, 12:51:28 pm »
 Много съжелявам :( :( :balk_145: :balk_145: :balk_145:  всяко зло за добро....сигурна съм, че съвсем скоро пак ще се похвалиш и съвсем скоро ще гушкаш малкото си бебе :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #89 -: Март 09, 2012, 14:09:47 pm »
Танче, миличка.... просто не знам какво да кажа и каквото и да кажа ще е малко и няма да намали болката. Не се разстройвай толкова много, поплачи,викай ако щеш....Всичко ще се оправи,чула съм,че след такова нещо,по лесно се забременява и следващият месец ще се зарадваш с ново човече.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #90 -: Март 09, 2012, 14:37:17 pm »
Ех момичетааа, вие наистина сте уникални. Аз днес определно съм по-добре. Имам си най-прекрасния мъж на света, който за пореден път ми показа, че заедно можем да се преборим със всичко. КОгато усетиш подкрепата на най-близките си нещата се получават, а когато имаш и подкрепата и на такива сладуранки като вас, живота изглежда много по розов. СКоро всички ние ще си имаме малки бебенца, които да гушкаме и които много много да ни радват :* обичам ви много много :) :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #91 -: Март 09, 2012, 14:43:28 pm »
 :youwoman: :balk_81: Много съжалавам,но се възхищавам колко пазитивно звучиш. :bighug:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #92 -: Март 10, 2012, 12:13:20 pm »
Герой  :bighug:  :balk_21: :bighug:
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #93 -: Март 11, 2012, 12:53:04 pm »
мили4ка 4ак сега  видях  какво се  е слу4ило,страшно съжалявам  :balk_144:  каквото и  да ти кажа няма  да  намали  болката ти,но за това  пък ще те гушна много много силно :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #94 -: Март 11, 2012, 15:11:30 pm »
 Танче сладко и аз чак сега видях какво те е сполетяло слънчице :balk_144:. И аз също не знам какво да ти кажа в този толкова труден за теб момент,но искам да знаеш ,че със сигурност много скоро ще се получи отново и този път всичко ще е ОК. Сега си почини добре ,изчакайте няколко месеца и после отново напред. Много те гушкам миличка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #95 -: Март 12, 2012, 15:12:47 pm »
Момичета, наистина много ви благодаря за подкрепата :) Сега с вашата подкрепа започваме по пътя към следващото бебче :) Първо един два месеца мерене на температура и следене на овулация, след това следене дали цикъла ще идва редовно и ако живи здрави е наред продължаваме с опитите :) Дано всичко да е в граници и доктора да даде скоро зелена светлина :) Обичам ви много всичките и ви гушкам много много, а и хайде да се организираме за някоя среща :) :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #96 -: Март 12, 2012, 21:05:16 pm »
Съжалявам за това което се е случило  :bighug: но ми харесва духът ти  :) само така напред и никакво обръщане назад,важното ч че се е случило и пак ще се случи  :babyflips:

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #97 -: Март 19, 2012, 13:21:08 pm »
как си  мили4ка? :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #98 -: Март 19, 2012, 17:46:34 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #99 -: Март 21, 2012, 04:34:23 am »
Гушкам те мила!! :bighug: