0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #40 -: Януари 30, 2012, 19:38:42 pm »
Стиснати палци и от мен миличка!Ще чакам утре с нетърпение сутринта да видя твоето положително тесче! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #41 -: Януари 31, 2012, 10:53:20 am »
Сладички мои, нетърпението в мен надделя и тази сутрин рано рано си направих един Шуър чек, но беше отрицателен. Ако се насиля мога да кажа че имаше нещо съвсем съвсем бледичко на втората черта, ама по-скоро нямаше. По-скоро ми се искаше да има. Както и да е де... и без това беше много рано. Но пък за сметка на това температурата днес ми се качи от 36,75 на 36.9 даже втория път който я премерих, малко след ставане, беше 37.00. Имам ужасни болки в корема цяла сутрин и зверски глад. Мисля да изчакам търпеливо до петък без повече никакви тестова и в петък да направя един кръвен. Петък ми е 13 ден от овулация. Какво ще ме постъветвате, дали пак няма да е рано. Или пък да го направя в понеделник. Но ако има нещо на 13ти ден в петък трябва да покаже на кръвния. Нали?!?!

Целувам ви всички и Ви стискам палци много много!!!! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Януари 31, 2012, 10:58:57 am от lozenec_girl »

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #42 -: Януари 31, 2012, 18:10:11 pm »
 Танче ,много е раничко за тестче сладка. Така само се отчайваш предварително :balk_77:. Според мен изчакай до понеделник преди да нправиш каквото и да било тестче. Дай Боже наистина резултата да е :bfp1: . Успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck: :balk_104:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #43 -: Февруари 01, 2012, 06:48:34 am »

Момичетаааааа , Марги мила мерси за съвета ама пустото любопитство наддделя:)) отиддох в Биочек пуснах едни кръвен, поработих после, прибрах се хапнах и си легнах. Супер спокойна бях за първи път в живота си!! Отварям тази сутрин мейла и гледам мейл с резултатите дошъл, ох ох още треперя  
b - hCG​/ тест  за  бременност / 23,1  mIU/ml . Това е ДА нали въпреки че е съвсем в началото ;)) малеееее много съч щастлива сега остава и с доки след известно време всичко да мине добре:* момичета без вашата помощ и съвети нямаше да успея толкова бързо. БлагодаРя ви че Ви има и стискам палци на всички ви. Ох нали резултатите от кръвен е малко вероятно да са грешнии  :? :oops: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #44 -: Февруари 01, 2012, 09:31:11 am »
Танче мноооогоо се радвам за теб миличка!Не съм много наясно с кръвните тестове, но със сигурност смятам, че са по-достоверни!Така че успех миличка и не се притеснявай изобщо всичко ще бъде наред!!! :) :) :) Дано и аз този месец да имам да се похваля с такава прекрасна новина :)
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #45 -: Февруари 01, 2012, 09:35:26 am »
Честито Танче :) разбира се,че е верен :)Ето затова уринарния не може да хване толкова рано,обикновено те отчитат стойности над 25 :) Ако желаеш можеш да го повториш утре,за да видиш дали резултата се удвоява,но всичко ще е наред...лошото е,че ще трябва бая да почакаш за преглед :)
Още веднъж честито и лека бременност мила! :bighug:


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #46 -: Февруари 01, 2012, 09:53:37 am »
Честито и от мен Танче :youwoman:
Пожелавам ти безпроблемна бременност и дано да те последваме скоро всички :wink: :wink:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #47 -: Февруари 01, 2012, 10:01:10 am »
Благодаря Ви момичетаааааааааааааааааа :) Толкова съм щастлива... Колкото и да не ми се иска да се радвам предварително, вече много много се радвам :) Надявам се всичко да е наред :) Пускам ви един розов и един си вирус  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:  за да имате много късметтттттттт :)
Всичко ще бъде наред :) Целувам ви много!!! :)

*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #48 -: Февруари 01, 2012, 10:07:32 am »
Тихичко честито! Късмет!
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #49 -: Февруари 01, 2012, 10:12:22 am »
Това се казва да започнеш деня си с усмивка. Много се радвам за теб и ти желая лека и безпроблемна бременност.  :grouphug2:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #50 -: Февруари 01, 2012, 10:34:33 am »
Честитооо  :cheerleader: :cheerleader: и леки 9 месеца
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #51 -: Февруари 01, 2012, 10:57:57 am »
Миличка честито и дано всичко е наред за цели 9 месеца...................
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #52 -: Февруари 01, 2012, 11:02:13 am »
IEE   SYPER MILI4KA  4ESTITO,LEKI I PRIQTNI   9 MESECA :bighug: :cloud9:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #53 -: Февруари 01, 2012, 17:18:23 pm »
Честито миличка!! :party:Желая ти безпроблемни и приятни оставащи месеци и на финала един/два/пухкави бебока!  :bori_016: :bori_004::balk_21:
Първата бременилка за месеца на любовта.Колко хубаво започваме месеца! :dance2:
« Последна редакция: Февруари 01, 2012, 17:24:12 pm от TITKO »
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #54 -: Февруари 01, 2012, 18:23:19 pm »
Браво Танче. Супер новина миличка :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:. Както винаги страшно се развълнувах ,че едно от нашите момичета е успяло. Честито сладка.Лека и безпроблемна бременност и едно здраво и сладко бебче на финала :babyflips:. Наистина месеца започва страхотно :balk_103:. Давайте момичета.Сигурна съм ,че ще видим още много  :bfp1: :bfp1: :bfp1:. Цунки танче. Пази се много :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #55 -: Февруари 02, 2012, 04:18:41 am »
Изключително много ви благодаря милички:)). Както сами виждате от часа на публикуване на това съобщение започна среднощното будуване, но то е толкова приятно :)) пуснах си и един уринен тест, който вече е положителен с бледа втора черта, а в понеделник мисля да повторя бета Чхг-то да видим как върви удвояването:) говорих и с ДОки и се разбрахме за 16ти за да мине достатъчно време от менструацията, която се предвиждаше (слава богу вече не) да има . Наистина искам да Ви кажа, че без ваша помощ и като цяло на целия форум от който за скромния един месец научих толкова неща; никога нямаше да стане толкова лесно и знайте , че на добрите хора се случват прекрасни неща. За това съм убедена, че през този месец ще видим още мноооооогоооо плюсчетаа:) вие сте страхотни и искренно ви благодаря :) нека месеца на любовта бъде месеца на всички нас!!! :)

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #56 -: Февруари 02, 2012, 19:19:25 pm »
 Чул те господ Танче. Дано повлечете крак ,та да се наредим след вас и ние preggo preggo preggo. Много цунки миличка  и още веднъж честито и лека бременност...Иииииииии не ни забравяй :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :goodluck:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #57 -: Февруари 07, 2012, 14:48:42 pm »
Сладурковциии не Ви забравям... :) Надявам се всички скоро да гушкате вашите пухкави бебочета...аз вчера си пуснах втори кръвен на втори ден от закъснението и общо 16 дни от овулацията и имам резултат Тотал Бета ЧХГ - 271.800 mU/ml. След първия кръвен до сега изчислих че се удвояват на всеки 40 часа, което мисля че за началото е нормално :) и така... целувам ви много много и стискам палци редом с вас....  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #58 -: Февруари 07, 2012, 15:34:12 pm »
Оооо и тук страхотни новини :) Отварям графика след графика и само положителни тестове  :lol: Този месец е страхотен :) Честито и от мен! Пожелавам ти една прекрасна бременност и много леки оставащи месеци! Чакаме те в темата на бременните, а ти се пази и си почивай :)


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #59 -: Февруари 07, 2012, 16:57:54 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck: