0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #20 -: Януари 25, 2012, 08:22:56 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:Късмет миличка!!
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #21 -: Януари 25, 2012, 17:18:21 pm »
Titko и на теб сладка :)  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #22 -: Януари 25, 2012, 22:46:23 pm »
Ох милички.... не знам какво става, по-скоро се притеснявам дали симптомите не са негативни от колкото положителни... От вчера и цял ден днес, започва да ме боли корем по 5-6 пъти на ден имам страхотни газове (не знам какво общо има), студено ми е и от време на време малко ми се замайва главта. Като споделих с мойто мило, той (нещо беше нервничък де) ми се скара, че съм се била вглеждала прекалено много и съм си внушавала и аз реших да споделя с Вас. Вие поне ме разбирате. Пак казвам, много съмнително рано е за какъвто и да било дискофорт ама все пак. С оглед на графиката ми (темп. падна днес с 0,2 градуаа, ама може и инцидентно да е) какво ще кажете... Знам че трябва да чакам, но друго си е като чуя нещичко :) :bighug: :bighug: :babyflips: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #23 -: Януари 26, 2012, 07:22:48 am »
:welcome3: и от мен Таня за графиката за сега ще се въздържа от коментар,че и ние правим опити от 2 месеца и аз още тепърва се уча,а за ФК питала съм 3 гинеколози и са на едно мнение, че е по-добре да се пие още щом решиш,че вече искаш бебенце пък и тя не е вредна с нищо,защо да не я пиеш е въпроса айде стискам палци и пожелавам в най-скоро време да видиш  :bfp1: и да се преместиш в темичките за мамите
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #24 -: Януари 26, 2012, 08:57:44 am »
Танче, всичко е възможно! Дай Боже Чудото да те е споходило! Всичко ще се изясни, мила, ти само имай търпение! Чакаме с теб! Цунки!  :kiss: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #25 -: Януари 26, 2012, 11:17:16 am »
reni^-^ мила, отключи графиката си и за други потребители, за да може да я виждаме и да се вълнуваме с теб.
rosefromstars мерси сладичка, мерси за подкрепата и аз чакам чакам :)

Вие каква фолиева киселина пиете? Марка вид? количество?

Целувам Ви всички и се моля за мен и за ВАС....  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #26 -: Януари 26, 2012, 11:35:21 am »
Ми, гинеколожката ме посъветва да пия само Фолацид, докато не се разбере точно защо не забременявам. Това е обикновена фолиева киселина 1 таблетка=400 единици. Сега във витамините за бременни има 400 ед. и Фолацид-а 400 ед. = 800 ед.
Има и други видове фолиева киселина - с по-специална опаковка, с по-добре усвояема от организма форма, в комбинация с инозитол, витамини, минерали... Най-добре питай доки!
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #27 -: Януари 26, 2012, 11:36:31 am »
Здравейте на всички момичета!
Танче и ние с моя съпруг правиме опити за бебче от около 3 месеца и след консултация с 2 лекари започнах да пия фолиевата киселина, защото ми казаха, че е хубаво да започна да я пия веднага щом решим да започнем опити за бебче.Аз пия NEOPHOLIC на neopharm по една таблетка на ден.
Пожелавам ти успех и дано още този месец да имаш  :bfp: :)
Успех и на всички момичета скоро да преминат към темичките на бременните :)
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #28 -: Януари 27, 2012, 06:51:31 am »
Добро утро мили мои:)) след като премерих фнешната темп., започна да ме терзае следната мисъл. Задължително ли е през втората фаза на цикъла и разбира се дай Боже в случай на бременност t. Да е 37 и повече градуса или по скоро е важно да има около 0,4 градуса разлика от тази в първия период??  З-то моята не иска да е над 36,7 и това си е... Но пък през първата фаза ми беше около 36,3... Помагайте :))) :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #29 -: Януари 27, 2012, 20:57:05 pm »
Някакви мнения :) :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #30 -: Януари 27, 2012, 21:27:49 pm »
Важна е разликата от 0.4 единици. Виж Жулито, която има температура по-ниска от 37 градуса. Важното е тестът за бременност да ти е положителен  :wink:
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #31 -: Януари 28, 2012, 10:37:54 am »
Важна е разликата от 0.4 единици. Виж Жулито, която има температура по-ниска от 37 градуса. Важното е тестът за бременност да ти е положителен  :wink:

Дам,важна е разликата..виждала съм бременни графики и с разлика между двете фази от 0.3 :) Но аз мерих БТ орално и затова ми е малко по-нисичка БТ..При теб просто може да си е такава :) графиката ми харесва,успех :)


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #32 -: Януари 29, 2012, 18:41:12 pm »
 Успех и от мен Танче :balk_103:. Дай Боже :bfp1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #33 -: Януари 29, 2012, 19:57:19 pm »
Танче и аз ти стискам палци и дано тоя месец да имаш  :bfp: .Успех и от мен миличка!  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #34 -: Януари 29, 2012, 20:32:28 pm »
Ох сладките те :) Много Ви благодаря, дано вашите думи допринесат за щастливо развитие на нещата. Толкоа много се притеснявам и откачам от нетърпение, че по цял ден само влизам и чета темите във форума и не смея и два реда да напиша. Просто много много се вълнувам. Чудя се кога да направя първия тест - на 12-14 ден или да изчакам закъснение първо. Ще откача от нетъперние. И дали да направя уринен или направо  на кръвен да заложа. :)

Целувам ви много всички и Ви желая ужасно мнооооооооооого късмет и съвем скоро да си гушкаме сладки малки пухкави бебчета :) :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #35 -: Януари 30, 2012, 01:07:20 am »
Графиката ти е супер мила и дано имаме повод за радост, но по добре направи тестче след закъснение, за да не се разочароваш ако си подранила , понякога един ден по рано и резултата може да е друг.Може да си направиш уринен тест, а пък ние всички задружно ще стискаме палци да е  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #36 -: Януари 30, 2012, 07:55:39 am »
Добро утро прекрасни мои :) Мислих мислих дали все пак да не си пусна едно тестче въпреки че са минали 10 дни и имам 4 дни до закъснение, иии не издържах... Направих си един тест най най обикновен Клиър, от тези които се продават към тестовете за овулация (боус към тях). Викам си така и така го имам защо да не задоволя любопитството си, вътрешно знаейки че ще е отрицателен, тъй като е много много рано. Направих теста и го оставих на страна докато се обличам и накрая на времето за отчитане 1-2 мин след... гледам го и първо виждам една ярка контролна черта и си викам е ясно беше- рано е... но като се вгледах имаше и втора, но съвсем съвсем бледичка... и направо 8O олее дано не е изпарителна... :) Трудно се виждаше, но си беше там... разбира се опитвам се да не се надъхвам много и след 3 дни мисля да направя още един а може и направо кръвен... Ама все пак ми е едно... Според вас дали е възможно....  :ask: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #37 -: Януари 30, 2012, 11:10:09 am »
Ако чертата еи е червена,бледа или розова,си е положителен тест.Изпарителната е бяла,вдлъбната линия и се появява след 20-30 мин,поне при мен беше така...така че май ще имаме повод за радост :))))))))

Вземи си един Sure Check и утре с първата урина :)


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #38 -: Януари 30, 2012, 16:52:14 pm »
Танче много многооо хубава новина!!!Стискам ти всички палци...даже и на краката миличка :) Мисля, че този месец е твоят месец и всичко ще бъде ОК.Но моят съвет е със сигурност да си направиш още един тест!!!Успех миличка!!! :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #39 -: Януари 30, 2012, 17:41:18 pm »
 :crossfingers: а така. Чакаме да се похвалиш с по наситена линия на следващия тест  :youwoman: