0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #180 -: Август 24, 2012, 10:59:59 am »
Нека Божиатя ръка е нас вас ....  :) :bighug: :bighug: и само положителни мисли ...


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #181 -: Август 24, 2012, 11:08:39 am »
Хей мили ми момчета :) Много ви благодаря за подкрепата. Много ми е притеснено да не се повтори ситуацията от преди 6 месеца, но се опитвам да не мисля за това. Този месец мисля, че уцелихме момента добре и за това има и резултат, а и да ви кажа че точно около О. ходихме до Кръстова гора и там ми казаха за едно малко параклисче (което беше малка стаичак) отдолу в подземието под основата църква,където трябвало да ходят жени с малки деца, бременни и жени които искали да забременеят. И аз едвам го намерих, но го намерих и постоях там 20тина минутки, сам самичка и се помолих много силно. То почти никой не влиза там з-то никой не го знае и не се вижда лесно. Та момичета искренно вярвам, че Господ има пръст в тази работа и се надявам да ме пази и следващите 9 месеца. Искренно се надявам скоро и всички вие да видите така мечтаните и желани две чертички.  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #182 -: Август 24, 2012, 12:19:10 pm »
Хей мили ми момчета :) Много ви благодаря за подкрепата. Много ми е притеснено да не се повтори ситуацията от преди 6 месеца, но се опитвам да не мисля за това. Този месец мисля, че уцелихме момента добре и за това има и резултат, а и да ви кажа че точно около О. ходихме до Кръстова гора и там ми казаха за едно малко параклисче (което беше малка стаичак) отдолу в подземието под основата църква,където трябвало да ходят жени с малки деца, бременни и жени които искали да забременеят. И аз едвам го намерих, но го намерих и постоях там 20тина минутки, сам самичка и се помолих много силно. То почти никой не влиза там з-то никой не го знае и не се вижда лесно. Та момичета искренно вярвам, че Господ има пръст в тази работа и се надявам да ме пази и следващите 9 месеца. Искренно се надявам скоро и всички вие да видите така мечтаните и желани две чертички.  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Настръхнах ,като четях постати, разбира се от радост, не допускай никакви лоши мисли.... Господ винаги чува молитвите ни , и ако понякога се бави , то е за наше добро , но с вяра всичко се постига , и нека всяка една от нас намери едно такова параклисче- кътче в сърцето си и получи своето благословение


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #183 -: Август 24, 2012, 12:58:14 pm »
Тихичко честито и от мен  :balk_16: . Изгони лощите мисли от главата си и си мисли само хубави неща, понеже такива ти предстоят  :balk_177: Леко бременеене и се пази  :bighug:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #184 -: Август 24, 2012, 13:14:18 pm »
Сърдечно благодаря!!!  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #185 -: Август 24, 2012, 13:59:43 pm »
Танче тихичко честито и от мен.Господ има пръст във всичко!!!Аз преди около 8-10 год. не си спомням точно съм ходила също на Кръстова гора,даже нощувахме отвън.Вълшебно място е.Мисли само позитивно,всичко ще е ок!Леко бременнеене и се пази!Много се раздвам,макар и рядко да пиша ви следя всички. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #186 -: Август 24, 2012, 16:32:05 pm »
Танче ,тихичко честито и от мен .Този път всичко ще е наред стискам палчета за спокойна бременност .
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #187 -: Август 24, 2012, 16:46:30 pm »
Мерси момичета, страхотни сте :) :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #188 -: Август 25, 2012, 02:39:38 am »
тихи4ко 4естито  мила  леки  месеци!!! :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #189 -: Август 25, 2012, 10:22:25 am »
Честито и от мен!  :cloud9: :crossfingers: :bighug: :balk_64: :balk_602:
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #190 -: Август 25, 2012, 12:36:03 pm »
Тихичко честито и от мен! Леки и безаварийни 9 месеца :-)

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #191 -: Август 27, 2012, 13:48:26 pm »
Мерси още веднъж момичета :) Днес говорих с доки и ме вмъкна в графика си за сряда сутрин. До тогава сигурно ще умра от притеснение. Дано всичко да е наред. Прегръщам ви всички много силно и освен за себе си се моля и за всички вас, да се сдобиете с едно малко щастие  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #192 -: Август 29, 2012, 09:57:15 am »
Здравейте момичета:) Днес бях на прегледа при докторката, и както и предполагах още е много рано да се види нещо, но поне видяхме яйчице, разположено вътрематочно.:) След две седмици пак съм на лекар да видим как се развиват нещата. :) Интересното е че не ми даде да пия никакви лекарства въпреки кюретажа през март месец. Каза, че съм млада и че е възстановена матката и че няма нужда да пия нищо за сега :) Ако имам проблем веднага да звънна :) И така с моите преживявания :) Целувам ви и ви прегръщам всички :)

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #193 -: Август 29, 2012, 10:00:31 am »
Бравооо,важното е ,че е вътре.Всичко ще е Ок този път,дай Боже другия път да видите и сърчицето.Приятна бременност миличка  :D




*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #194 -: Август 29, 2012, 10:48:09 am »
супер, много се радвам за теб  :bighug: вече на по-висок глас мога да ти пожелая приятна и спокойна бременност ;)
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #195 -: Август 29, 2012, 12:04:45 pm »
 :bighug: Много се радвам,честито.Много леки месеци и само хубави новини.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #196 -: Септември 04, 2012, 19:50:28 pm »
Здравейте момичета кокичета, как сте? Аз да ви споделя, такова стомашно разстройство ме мъчи днес цял ден, че направо няма да ви казвам. Голяма мъка. Гадене Киселини и разтройство... кошмар... и така като се усещам е от някаква развалена храна. Както и при първата ми (неуспешна) бременност стомаха ми е много чувствителен. Предния път не можех да хапна салата айсберг, а сега май и пържена храна и целулозна също. Ама в крайна сметка е важна крайната цел. Няма да се оплаквам за нищо, з-то мечтното бебче оправдава всичкоо!! :) Целувам ви много, стискам Ви палци и ви желя много много много успехчета през този прекрасен лятно-есенен месец :*

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #197 -: Септември 05, 2012, 12:03:46 pm »
Милата,това с диарията е доста неприятно,дано да е временно.Аз бях така първите два месеца,не ме е болял корем,но ходех по 3 пъти сигурно на ден.Никога не бях имала проблеми със стомаха,но сега хапна ли домати или таратор и съм готова :DВсе пак по-добре така,отколкото да имаш запек.Дано се успокои стомаха ти,а ако ли не сама ще усетиш коя храна не ти понася сега.Успех миличка :wink:




Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #198 -: Септември 05, 2012, 13:04:40 pm »
Фани мила, дано да си права и да е за кратичко, з-то не е много приятно, но пък от друга страна по-добре така отколкото запек. Бях се притеснила да не навреди нещо на бебчо, обаче мисля, че вече съм по спокйно :) а и нямам никакви оплаквания свързани с малкото човече, така че би следвало всичко да му е наред. Малко се психясвам, като намалеят болките в гърдите и ми се струва, че нещо не е наред, ама по-късно пак се появяват и се успокоявам :) Целувки :)

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #199 -: Септември 05, 2012, 21:12:23 pm »
Няма с какво да му навреди,само трябва да приемаш повече течности от обикновено.Кажи на лекаря ти като ходиш ако не ти е минало той ще ти каже най-добре дали трябва да предприемате нещо,според мен едва ли.Каквито и неразположения да имаш сега си заслужават нали :D