0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #160 -: Юли 25, 2012, 12:15:32 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #161 -: Юли 25, 2012, 18:20:09 pm »
Мила, резултат, отчетен след определеното време, според мен не е достоверен. Недей да се самонавиваш. Дано да е било рано за тест и скоро да видиш двете чертички. :-) Стискам палци  :crossfingers: :bfp:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #162 -: Юли 25, 2012, 20:27:03 pm »
За съжаление Анче, се оказа права... тестът днес е отрицателен, а и лелката се появи.... другия месец си го заплювам.... целувам ви много... Малко ми е тъжно ама.....

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #163 -: Юли 26, 2012, 08:24:21 am »
Щом си го заплюла твой ще е.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #164 -: Август 15, 2012, 08:39:16 am »
Ехо здравейте сладурки:) иска ми се да се допитам до вас за нещо което ме притесни сутринта. Онзи ден и вчера имах положиителни тестове за овулация . Пропуснахме първия ден и се постарахме вчера и днес, нищо че днес температурата беше започнала да се покачва. Усещам че този път уцелихме максимално добре момента. Но днес сутринта след сексуалния контакт при за бърсване имах розово зацапване. От една страна е рано за цикъл от друга съм в овулация. На какво споеед вас  може да се дължи това? На някой случвало ли му се е? Преди нялолко годин имах раничка на шийката мо я лекувах и от тогава нищо не се е появявало. Та да не би пак да се е появила и това дали би попречило на опитите. Целувки на всички, успех и много положителни тестчета този месец :)))

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #165 -: Август 16, 2012, 08:46:55 am »
Аз знам, че и при овулация може да има зацапване.Дано сте успели :wink:
 :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #166 -: Август 17, 2012, 08:24:20 am »
Аз също съм имала такова контактно кървене, даже когато забременях със сина ми за първи път ми се случи и доста се притесних. Тога си направих колпоскопия и докторът каза, че вероятно е от раничката на шийката, която не лекувах така или иначе. Друг път също ми се е случвало около овулацията. Последната лекарка, при която ходих каза, че контактното кървене е с неясен произход и би могло да бъде от много неща ...
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #167 -: Август 17, 2012, 12:00:50 pm »
Мерси момичета :) Дано това кървене да ни донесе и желан резултат... да е предвестител на овулацията и да сме уцелили момента :) Целувки за всички и успешен месец :) :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #168 -: Август 20, 2012, 09:47:53 am »
Танче много успех миличка.Силно ще ти стискам палци и дано този месец да се случи вашето чудо :crossfingers: :bfp: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #169 -: Август 20, 2012, 10:16:10 am »
Мерси мило слънчице :) От твоите уста в Божите ущи. На мен ми е едва 6ти ден от овулация, но много ми се повдига, гади ми се постоянно. Имам доста чувствителни гръди, темпертаутрата скочи 36,9 което беше нетипично за мен ... постоянно ми се хапва и много ми се ядат солени и кисели неща. Любимия ми сладолед не ми се ядеше вчера. Много е странно з-то е много рано за симптоми, но пък и първия ни успешен път имах много рано проявени симптоми. Целувки на всички и дано чудото ни споходи всички :)

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #170 -: Август 23, 2012, 09:20:38 am »
Мили мои слънчеви момичета :) СЛед няколко дни гадене, болки в гърдите, замаяност и сънливост, все пак може и да има надежда. :) Мислех си че е рано тъй като днес е едва девети ден от О., но пък си купих вчера тестове един с чувствителнбост 10 и един с чувствителност 20-25. И днес сутринта не стига че температурата се повичи до 39,5, което е нетипично а и на двата теста имах по една блееедичка но видима втора чертичка. :) Мисля да забавя радостта си за сега докато след 2-3 дни при деня на предполагаемата менструация, не си направя още един тест. :) Господи моля теееееееееее дари ни с това малко чудо!!!!!!

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #171 -: Август 23, 2012, 09:49:39 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Дано всичко да е ОК, и тези чертички се наситят и  да има една голяма радост във вашия дом  :P


*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #172 -: Август 23, 2012, 11:20:48 am »
:crossfingers: и след 2-3 дена ще чакам да се похвалиш :crossfingers:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #173 -: Август 23, 2012, 11:23:56 am »
Миличка силно ще ти стискам палци всичко да е наред!Успех Танче :crossfingers: :bfp: :goodluck: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #174 -: Август 23, 2012, 13:27:45 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #175 -: Август 23, 2012, 13:44:51 pm »
Благодаря Ви милички, много ви благодаря, че сте около мен :) Силно стискам палци и се мола ня Господ този път и на нашата улица да изгрее слънце :) :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #176 -: Август 23, 2012, 17:41:08 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:Ще си замълча,пращам ти само прегръдки за кураж и спокойствие :bighug: :bighug:




Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #177 -: Август 24, 2012, 10:19:50 am »
Танче тихичко честито миличка!Бъди спокойна...сигурна съм, че всичко ще бъде наред! :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #178 -: Август 24, 2012, 10:23:14 am »
тихичко честито...и много да се пазиш
всичко ще е наред
« Последна редакция: Август 24, 2012, 11:13:58 am от морско момиче »
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #179 -: Август 24, 2012, 10:39:28 am »
Ееееееей,кой има тук  :bfp:тестче. Тихичко честито ,Танче.Страшно много се радвам за теб,миличка. Ще видиш ,че всичко ще е ок :balk_103:. Само спокойно и положителни мисли. Много цунки и лека  бременност. Няма да те изпускам от поглед :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck:.