0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #140 -: Юни 19, 2012, 16:04:25 pm »
Хехе, мерси мило слънчице за макар и минималната надеждичка, ама ако е била на 20-ти, 21-ви то ние нямаме и сърчица. Но нищо де :) В крайна сметка и аз се надявам, че е било рано и че някак си сме успели да си хванем яйчицито, ако не здраве да е... другия месец, но няма да се отказвам докато  :witch: :witch: не дойде. Целувам ви всички :)

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #141 -: Юни 20, 2012, 18:46:24 pm »
Танче успех миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Гушки :goodluck: :balk_21:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #142 -: Юни 21, 2012, 15:21:10 pm »
Е няма момичета, дойде ми... другия месец ще е моя. :) Все пак кръвния тест се оказа верен :)) Целувам ви всикчи и още другия месец да видим всички много много положително тестчета... :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #143 -: Юни 21, 2012, 15:57:32 pm »
Миличка сигурна съ че още другия месец ще видим твоето  :bfp: тестче.Сега малко починете и след някой друг ден отново на работа  :bed: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #144 -: Юни 26, 2012, 03:08:37 am »
Миличка, силни палчета за този месец  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #145 -: Юли 01, 2012, 15:33:11 pm »
Ловния сезон откриттт :) Хайде и аз си заплювам месец юли, дано всички да видим едни прекрасни две чертички, още този месец :*

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #146 -: Юли 04, 2012, 16:30:08 pm »
Тук ловния сезон виждам, че е открит, много да е успешен и с положителен резултат !
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #147 -: Юли 04, 2012, 16:37:47 pm »
 :P :P :P Успех - чудни летния емоции с един прекрасен финал  :P :P :P


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #148 -: Юли 05, 2012, 17:07:19 pm »
Успешен ловен сезон мила  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
дано да я хванете на тясно госпожицата недостъпна   :eggsperm: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #149 -: Юли 06, 2012, 09:40:36 am »
Танче много успех миличка!Силно ти стискам палци чудото да ви споходи този месец! :goodluck: :pleasantry: :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #150 -: Юли 10, 2012, 23:14:58 pm »
Хей момичета как сте :)) скоро всички ще видим двете чертички нали?? :)) чудех се днес ми е положителен теста за овулация и положихме едно сърчице вечерта. Дали да повторим сутринта или да изчакаме следващата вечер. Трябва ли да има период на изчакване между двата контакта например 24 или 36 часа или друго?? Как смятате?? Цлувки на всички ви :))

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #151 -: Юли 11, 2012, 07:59:18 am »
Аз съм питала докторка и тя ми каза че в дните на овулация е достатъчно един път на 24часа дори можело през ден,но трябва да минат поне.24ч. за да има достатъчно количество качествени сперматозоиди.В месеца който забременях контактите ни в тези дни бяха през ден,а предните месеци в които нямах резултат бяха всеки ден даже и по два пъти на ден,но ефект никакъв нямаше.Ти си прецени кое е по-добре.Но пак казвам че док. каза че при контакти с интервал по-малко от 24ч.по между си има повече сперматозоиди които били с някакъв дефект.това знам аз.и веднага след като я послушах резултата е налице.успех и на теб още този месец.
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #152 -: Юли 12, 2012, 08:40:21 am »
Много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :pleasantry: :bfp:този месец
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #153 -: Юли 22, 2012, 18:03:12 pm »
Ехо здравейте слдички :)) как сте? При мен е голямото чакане. Днес в деня, който трябваше да ми дойде по моя си календар направих един тест престо, който се оказа отрицателен. Хм надявам се че е било рано тъй като овулацията ми беше късно сравнително този месец. Имам прерязващи болки в яхчниците чат пат, имах газове миналите дни днес е по-добре. Другото странно нещо е че имам кървави корички в носа от два три дни и обилно изпотяване :(( реших дмес слвдобвд да си премеря температурата базално, макар никога да ме съм го правила и беше 37,7 хмммммм... Странно ми се видя, но понеже този месец не черя темп сутрин не мога да преценя. Как мислите вие??? Цункам ви много и стискам палци за всички ви :* :*

*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #154 -: Юли 23, 2012, 10:50:08 am »
Според мен О ти е била 21/22 ден и с един уринен тест ще е малко трудно толкова рано (10 ден от О) да засечеш бременност. За да ти олекне, може да си направиш кръвен тест. А това, че БТ след обяд е толкова висока не показва нищо. Само измерената такава преди ставане се взема за вярна.


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #155 -: Юли 24, 2012, 10:33:57 am »
Хей момичета, втори ден закъснение при мен, вчера един отрицателен тест ама поради късната овулация, може и да е било рано... сега стоя и тайно се надявам чудото да се е случило. Имам голямо напрежение в гърдите, при яйчниците и в корема имам придърпвания от време на време и леко напрежение. Нощем не мога да спя добре. Въртя се, будя се, ходя до тоалетна. Привечер ми се доспива, но като си легна и започва въртенето... Дано дано да сме успели, стискайте ми палци моля вииии. целувки за всички ви :* :* :*

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #156 -: Юли 24, 2012, 15:05:41 pm »
МОмичетааааааааааааааа сега си направих едно тестче най обикновено от 1,80 :) И на първо четене резултата беше "-", но сега като го поглеждам, има съвсем бледа бледа втора чертичкаааааааааааааааа. Единственото което ме притеснява е че излезна 30тина мин след указаното време, ама пък си е там. Остава ми да се моля и утре сутрин пак да си пусна с първа урина...  Целувам ви много и се надявам...

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #157 -: Юли 24, 2012, 15:09:30 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:
и утре сутрин да ни зарадваш,чу ли? :lol:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #158 -: Юли 24, 2012, 15:32:10 pm »
ще стискам всичко което имам .....дано утре да е супер положителен
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #159 -: Юли 24, 2012, 15:37:24 pm »
Мерси милички... дано дано дано.... Много ви обичаммммммммммм :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: