0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
моля да ми споделите мнения и координати на добри гинеколози-специалисти по репродуктивна медицина в Пловдив. Досега ходих при една гинеколожка, но нещо усещам, че ми губи времето и не е особено веща в тази област (няма да я споменавам коя е). Вече повече от две години правим опити за бебе и не става. Тя ми прави разни изследвания почти година, но май само ми взима парите... нищо конкретно до момента и това ме кара да се насоча към нещо по-сериозно. Че и годинките ми не позволяват да си губя времето...вече съм на 33. Благодаря Ви ако някоя от Вас, която има добри отзиви от някой в Пловдив ми сподели нещо по-конкретно!
Като семейство преминало през какви ли не "специалисти" в нашия град ни се наложи и ние да потърсим професионална помощ в тази област и затова се насочих към Пловдив.В последната година посещавахме д-р Даскалови в Медикус Алфа.Останахме много доволни от отношението,вниманието и хъса,с който работеха за да ни помогнат.Мога да гарантирам,че при тях ще си в сигурни ръце.


Благодаря, аз също получих добри мнения за там...иначе докторката, при която досега ходех практикува и в Селена, но специално за Селена съм предубедена..
jjjenq здравей,
да не би лекарката да е Николова - Милева.Ако за нея става дума наистина е по- добре да е смениш, няма смисъл да ходиш при нея
да тя е :)
*
аз също съм "ЗА" д-р Даскалови :-) Нямах конкретни проблеми, но се спрях на тях. Страхотни са, много внимателни и отзивичиви. Д-р Даскалов следеше бременността ми и естествено раждах при него
« Последна редакция: Януари 15, 2012, 21:31:29 pm от ivanita »


а да ме ориентирате в цените там?
*
ами не е много евтинко, но според мен си заслужава( на мен излизаше повече, защото за всеки преглед пътувах от друг град)
http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=article&id=63:2010-03-09-12-12-54&catid=39:2010-03-09-20-21-58&Itemid=56

http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=39&Itemid=56


Щом става въпрос за Пловдив, отговора за мен е един-  д-р Васил Даскалов и д-р Мариела Даскалова. Те са изключителни професионалисти, внимателни и човечни.
*
Здравей jjjenq , аз ще ти прероръчам горещо д-р Матеев от МЦ Бора. Много добър специалист, работи с разбиране и на мен преди време ми го препоръча наш познал рекар. Цените ъщо са прилични.





А има ли вариант поне някои от процедурите да бъдат с направление? В момента няколко месеца ни бавят заплатите и си търся друга работа, но не зная как ще ми се развият нещата. Иначе горе-долу вече година изследвания, процедури и като си направих сметката 2-3 хиляди лева ги няма, пък нищо кой знае какво конкретно нямам налице. Само една спермограма, ХСГ и хормони...ужас, чуствам се като в омагьосан кръг понякога напълно безпомощна... и не, че ме е яд за парите, а че не знам дали доктора, към който ще се обърна ще бъде компетентен и ще ми свърши работа..
За съжаление почти няма процедури, които да се поемат от здравната каса, да не кажа че няма никакви.
Знам от други момичета, че д-р Даскалов е много коректен в тази насока и ако има как да направи някое изследване с направление, винаги мисли в полза на пациента. А отделно е много добър специалист и няма да сбъркаш.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

И аз съм ЗА Даскалов! Наистина е много добър специалист, много е внимателен с пациентите си. И наистина се опитва да излезне по-евтино ако може.На мен лично, ми беше казал кои изследвания минават по ЗК и да си взема направление за тях.
[/url]
:) благодаря, и аз като цяло там съм се насочила, но нали знаете - повече информация по-добре, бих искала да съм сигурна за доктора
Re: Добри специалисти по репродуктивна медицина Пловдив!
« Отговор #14 -: Декември 05, 2012, 14:12:00 pm »
не подкрепям мнението за добри специалист-Даскалов и Мариета Даскалова.Честно казано бях при тях -взеха ми за преглед 65лв, излезна ми с номера още при прегледа ,че ми е взел ваг.секрет  иза неговото изседване трябва да платя още 72лв,жена му не спря да дрънка глупости дали не можело ИКСИ да ми направят и всъщност двамата говореха почти едновременно и направо излезнах от кабинета с главобопие.Момичета не правете грешката ако имате репродуктивен проблем да ходите там ,ще Ви поискат маса пари без да има защо и без да има реален резултат от тяхната"семейна намеса".Затова идете при наистина специалиста за това -д-р Минев-САМО АДМИРАЦИИ ЗА НЕГО!!!

Без лични обиди и нападки, моля! - бел. мод.
« Последна редакция: Декември 05, 2012, 14:25:46 pm от magi_st »
*
Re: Добри специалисти по репродуктивна медицина Пловдив!
« Отговор #15 -: Декември 05, 2012, 15:20:53 pm »
Потребител13, имаш право на лично мнение, но поне да беше научила името на д-р Даскалова  :wink:. Между другото, пишеш в обществен форум и е редно да напишеш титлите на тези хора, все пак не са играли хоро за тях. А за това дали са добри специалисти, тук има толкова много хора, на които са помогнали, че един или два коментара, подобни на твоя, нищо не значат.
     
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Добри специалисти по репродуктивна медицина Пловдив!
« Отговор #16 -: Декември 05, 2012, 15:37:38 pm »
Давам гласа си за клиника Селена  :wink:


*
Re: Добри специалисти по репродуктивна медицина Пловдив!
« Отговор #17 -: Декември 05, 2012, 16:03:49 pm »
Potrebitel 13 хайде по по-полечка  да не почна аз с прехваления от теб , щото при него само за "добър ден" се влиза с 80 кинта, без секрети .... и това е най- малкото, което ще кажа, останалото ще премълча.
 А за Даскалови на три пъти ми се е случвало да отида и трите пъти не беше за преглед, а за помощ и съвет за момента. Нито лев и само страхотно отношение.
Ако не дай боже иде реч за репродуктивен проблем знаеш ли колко пъти по 72 лева ще ти се налага да даваш? Десетки. И без да имаш никаква гаранция за успех при това. Виждам, че си съвсем "зелена" - добре си влязла тук, вземи попрочети малко по-напред и ще разбереш, че проблемите са големи и при това много. Ако са говорели за ИКСИ - не е било случайно. Вярно е и това, че понякога някой болезнени истини не можем да ги приемем лесно и за това обвиняваме всички.  Така, че малко по спокойно към лекари, които на много, много хора с подобни проблеми са помогнали.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Potrebitel 13 хайде по по-полечка  да не почна аз с прехваления от теб , щото при него само за "добър ден" се влиза с 80 кинта, без секрети .... и това е най- малкото, което ще кажа, останалото ще премълча.
 А за Даскалови на три пъти ми се е случвало да отида и трите пъти не беше за преглед, а за помощ и съвет за момента. Нито лев и само страхотно отношение.
Ако не дай боже иде реч за репродуктивен проблем знаеш ли колко пъти по 72 лева ще ти се налага да даваш? Десетки. И без да имаш никаква гаранция за успех при това. Виждам, че си съвсем "зелена" - добре си влязла тук, вземи попрочети малко по-напред и ще разбереш, че проблемите са големи и при това много. Ако са говорели за ИКСИ - не е било случайно. Вярно е и това, че понякога някой болезнени истини не можем да ги приемем лесно и за това обвиняваме всички.  Така, че малко по спокойно към лекари, които на много, много хора с подобни проблеми са помогнали.
Здравейте!
За Д-р Здравко Минев ли става дума? http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=291027 Попаднах на ужасна случка с жена, като търсих информация. ;(
*
Статията е от 2009-а и лично аз съм запозната със съдържанието й, защото ми беше пратена от "доброжелател" малко преди моето секцио в "Селена". Анестезиологът беше
Д-р Георгиев ;), Д-р Даскалов оперира...мога само да им целувам ръцете докато съм жива и на двамата.
Апропо - не е доказана лекарска грешка във въпросния случай. Тъжната истина е, че макар и много рядко - просто се случват подобни инциденти и никой няма лична вина за тях. Когато се случи на теб, или се "запали твоята черга" - нормално е да търсиш вина в някого, естествена реакция. Но все пак - вина понякога наистина няма, а е жесток малшанс.

Та нека не хвърляме ужасяващи факти в пространството, да генерализираме, без да сме запознати детайлно със ситуацията. Просто никой няма полза от излишен стрес и наплашване в този форум. Ако ще си говорим по този начин - няма ни една болница и АГ-отделение, ни у нас, ни по света където да не се е случило подобно нещо. Ми да не ходим по лекари тогава, че може да е опасно... Не се филмирайте излишно момичета. :)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!