0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #80 -: Декември 28, 2011, 15:43:04 pm »
Честита ви Коледа ,момичета!!! Нека е последната ,в която сте само двама!!
Опти,аз също мисля,че след десети ден можеш да пуснещш кръвен,който ще даде някаква яснота. Момента и с тестовете не е много спокоен, :lol:както ти обясниха вече,ама няма да се плашиш. ЧХГто ще е много,много високо !! Желая ти го от сърце!!
Елена нещо се забави!! Все си мисля,от това което е написала,че нещата ще са наред.Щом и уринарния е покозол +,всичко ще е наред,ако и да има зацапвания Важното е да няма силни болки!! Нали? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #81 -: Декември 28, 2011, 21:52:17 pm »
Цитат
OPTI, elena665, стискам палци за най-хубавите ЧХГ резултати и за двете   
и от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
По Коледа стават чудеса  stork-girl   :occasion10:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #82 -: Декември 28, 2011, 22:18:21 pm »
д-р Владимиров е получил вчера награда от Българския пациентски форум за "Лекар - приятел на пациентите". честито!  :)

http://www.facebook.com/pages/In-vitro-Sofia/105369042887122
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #83 -: Декември 29, 2011, 09:27:35 am »
д-р Владимиров е получил вчера награда от Българския пациентски форум за "Лекар - приятел на пациентите". честито!  :)

Супер!   osi_9 :cheerleader:

Цитат
OPTI, elena665, стискам палци за най-хубавите ЧХГ резултати и за двете   
и от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
По Коледа стават чудеса  stork-girl   :occasion10:

Ето  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и от мен! Зарадвайте ни с хубави новини.  :goodluck:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #84 -: Декември 29, 2011, 10:44:54 am »
Още едно /поредното/ признание за нашия Доктор! :D мисля,че това е признание и за всички,които се борят с проблема стерилитет!Поздравления!
 Охх,чакам,чакам едни резултати тука...... :? никой не пише!!? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #85 -: Декември 29, 2011, 15:26:29 pm »
Радвам се, че д-р Владимиров е получил тази хубава награда, защото е прекрасен Човек и Лекар по призвание! Въпреки годините непрекъсната работа,  и то на фона на какви ли не спънки по пътя си, е запазил вярата си в хората и любовта си към човека. Поздравления и от мен  :flower:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #86 -: Декември 29, 2011, 16:59:30 pm »
Охх,чакам,чакам едни резултати тука...... :? никой не пише!!? :wink:
Ами ra4o, то няма какво толкоз да се напише. Мога единствено да се включа в черната статистика. И така резултатът от днес / 10-ти ден след ЕТ/ B-Hcg < 0,1 mIU/ml. E' честито на "печелившите"
 На всички видяли  :bfp: желая лека и безпроблемна бременност, а на всички чакащи теста - желая най-тлъстите ЧХГ-та.
Успех момичета, аз бях до тук!
« Последна редакция: Декември 29, 2011, 17:50:48 pm от OPTI »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #87 -: Декември 29, 2011, 17:12:48 pm »
Успех момичета, аз бях до тук!

мислиш да се отказваш от опитите ли?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #88 -: Декември 29, 2011, 17:29:30 pm »
Успех момичета, аз бях до тук!

мислиш да се отказваш от опитите ли?

Ooo, НЕ! В никакъв случай. Може би аз не се изразих правилно - имах предвид : с този опит бях до тук! Няма да се откажа толкоз лесно от мечтата си. Имам си 3-ма снежковци.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #89 -: Декември 29, 2011, 17:47:48 pm »
Здравейте момичета!
ОПТИ много съжалявам :(, все се надявах, че при теб нещата ще са ОК.
 При мен драмата продължава, ЧХГ-то е ниско, продължавам с лекарствата и чакам. Според д-р Димитрова най-вероятно става въпрос за биохимична бременност, аз вече имам една такава от инсе. Опита направо съм го отписала, много ме е страх от извънматочна, макар че според докторката не е. Сега продължавам да чакам.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #90 -: Декември 29, 2011, 18:22:40 pm »
OPTI, преглъщаме неуспеха и даваме смело напред, нали? Нямаме друг избор - нашите бебчета чакат своя ред да се родят, просто малко се отлагат щастливите моменти. Добре дошла в отбора на чакащите щастие от сладоледчета :bighug:

elena665, само спокойствие и позитивни мисли. Както казва нашият награден доктор: ние сме длъжни да се борим за всяка потенциална бременност. Аз като непоправим оптимист мисля, че чашата е наполовина пълна и се надявам нещата да потръгнат по най-добрия начин. Дано заразя малко и теб с надежда :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #91 -: Декември 30, 2011, 09:21:35 am »
OPTI, преглъщаме неуспеха и даваме смело напред, нали? Нямаме друг избор - нашите бебчета чакат своя ред да се родят, просто малко се отлагат щастливите моменти. Добре дошла в отбора на чакащите щастие от сладоледчета :bighug:

За съжаление си права rumyanau . Загубихме една борба, но не и войната! Така че подхващаме нова борба и продължаваме напред. Нова година - нов късмет. Сега ще си почина малко, а след 9.01 Владимиров се връща на работа и ще се видим , за да начертаем нов план за действие.
 Хубав ден на всички и пийнете по едно силно кафенце от мен.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #92 -: Декември 30, 2011, 15:01:50 pm »
Опти,три е за късмет!!! Следващия път ще е вашия печеливш опит!  :DНикой не ни е обещавал,че ще е лесно.важното е да вярваме и да не се отказваме! празнувай сега един хубав празник.Сред приятни хора и с много емоции. зареди си "батериите" и отновов битката. :lol:Както сама казваш-важното е да спечелим войната! :wink:
 Елена,искренно се надявам нещата рязко да се променят при теб! не ни пишеш отново резулатат,но няма толкова значение! Дано крейния резултата е положителен ,това е важно! :D И безд мисли за извънматочна,те не помагат!  :x Мисли за еснни бебета!!!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #93 -: Януари 01, 2012, 00:55:28 am »
Честита Нова 2012 Година :dance2: С пожелания за много сбъднати мечти през новата година :balk_602:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #94 -: Януари 01, 2012, 16:30:59 pm »
ЧНГ! Много да е плодовита 2012!  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #95 -: Януари 05, 2012, 10:37:44 am »
ДА НИ Е ЧЕСТИТА 2012 година
Нека новата 2012г ни донесе много  :bfp:  Хайде, мацки време е да избършем сълзите, да отупаме праха от падането и с гордо вдигната глава да направим следващата крачка към нашата мечта.  :goodluck:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #96 -: Януари 05, 2012, 14:25:16 pm »
Честита нова 2012 година - нека тя е изпълнена с всекидневни поводи за още много честитки :)



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #97 -: Януари 09, 2012, 17:05:35 pm »
Честита нова 2012 година - нека тя е изпълнена с всекидневни поводи за още много честитки :)
:balk_602:

Някой би ли ми казал как протича процедурата по ЗЕТ?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #98 -: Януари 09, 2012, 22:37:48 pm »
elena665 къде се загуби? Какво става с теб, мила?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #99 -: Януари 09, 2012, 23:45:03 pm »
Честита нова 2012 година - нека тя е изпълнена с всекидневни поводи за още много честитки :)
:balk_602:

Някой би ли ми казал как протича процедурата по ЗЕТ?
OPTI, процедурата е много лека. Правят се два, три прегледа, като се следи за доминантен фоликул и как нараства лигавицата. Самия трансфер е като пресния. След трансфера има същата терапия - утрогестан, фраксипарин и естрофем ако има нужда. Знаеш, че всичко е индивидуално...и от там започва голямото чакане  :)
Аз съм бременна в началото на десета седмица след ЗЕТ при доктора. Желая ти моя успех, а може и двоен! Късмет.

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!