0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #40 -: Декември 17, 2011, 10:07:29 am »
OPTI, наистина добре си се представила. Успех до  :babyflips:!

elena665, пожелавам ти спокойно чакане, а после  :bfp:! Успех и на теб!

Приятна събота и неделя на всички!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #41 -: Декември 19, 2011, 09:04:53 am »
OPTI, наистина добре си се представила. Успех до  :babyflips:!

Ееех, добре се справих, ама от 9 яцеклетки 2 се оказаха незрели, ICSI-раха 7 Я, а от тях се оплодиха 5. Вчера се видяхме с Владимиров, каза че 5-те ембриончета са хубави и решихме днес да направим ЕТ на 2, другите 3 да замразим. Момичета моля ви за силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Хубав  ден на всички.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #42 -: Декември 19, 2011, 09:42:28 am »
OPTI успокой се, важно е качествето, а не количеството. Когато правих първия опит преди 2 години извадиха 17, оплодиха 11, и се оказа че се делят само 3, които върнаха. Сега си имам малка принцеса. Така че и едно да е, ако е рекъл господ ще стане. Мисли позитивно. Щом доктора е казал, че са хубави значи всичко е наред. Днес като отидеш ще те държат около 20 мин. след ЕТ  в операционна след това около 1 и 30 мин. в стая и след това в къщи. Стискам палци и ще видиш че всичко ще е наред :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #43 -: Декември 19, 2011, 09:57:48 am »
 :thankyousign: elena665 Знам, че трябва да съм максимално спокойна. Вярвам на доктора и целия екип, но няма да крия, че съм малко притеснена. е аз трябва да тръгвам. До скоро, мацки.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #44 -: Декември 19, 2011, 10:00:17 am »
Късмет, OPTI, стискам палци за най-хубавите ембриончета, които ще ти върнат днес  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #45 -: Декември 19, 2011, 10:35:20 am »
OPTI, наистина добре си се представила. Успех до  :babyflips:!

Ееех, добре се справих, ама от 9 яцеклетки 2 се оказаха незрели, ICSI-раха 7 Я, а от тях се оплодиха 5. Вчера се видяхме с Владимиров, каза че 5-те ембриончета са хубави и решихме днес да направим ЕТ на 2, другите 3 да замразим. Момичета моля ви за силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Хубав  ден на всички.

OPTI, шампионски резултат е това! И поздравления за решението на не връщате 1000 ембриона! 2 стигат. Стискам палци другите да се замразят добре, ама да не ти дотрябват (поне няколко години, де  :lol:)!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #46 -: Декември 19, 2011, 12:25:08 pm »
Момичета моля ви за силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Имаш ги, ще ги стискам много силно!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #47 -: Декември 19, 2011, 20:06:34 pm »
много    :bighug: и много, много :goodluck: за всички, и най-вече за OPTI
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #48 -: Декември 19, 2011, 20:29:38 pm »
Оптииии, честита бременност,момичееееееее!!!!! :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #49 -: Декември 20, 2011, 10:55:37 am »
Оптииии, честита бременност,момичееееееее!!!!! :lol: :lol:
Еех, rа4о от твоите уста в Божиите уши. Благодаря ти за позитивизма, с който зареждаш всички тук.
 Tedi B., Heaven, rumyanau  :balk_81:
Днес е ИГНАЖДЕН - Според народното поверие този ден е началото на новата година, затова в някои области на България го наричат Нов ден. Другите названия на празника са Игнат и Млада година.Много е важно какъв човек ще влезе пръв в къщата На този ден не се дава нищо в заем, за да се запази изобилието и плодородието в семейството От Игнажден до Коледа младите и нераждали жени не работят, за да раждат по-леко.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И УСПЕШНА НОВА ГОДИНА!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #50 -: Декември 20, 2011, 12:08:42 pm »
От Игнажден до Коледа младите и нераждали жени не работят, за да раждат по-леко.

Ей, супер! Сега това ако го кажеш и на шефовете...  :lol:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #51 -: Декември 20, 2011, 12:51:36 pm »
От Игнажден до Коледа младите и нераждали жени не работят, за да раждат по-леко.

Ей, супер! Сега това ако го кажеш и на шефовете...  :lol:
Дадено! :balk_602: Бягай вкъщи да почиваш.  :balk_125:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #52 -: Декември 20, 2011, 14:38:12 pm »
Честит Игнажден на всички :)
Аз да ви се оплача вече откачам, не ме свърта в този апартамент, а и времето тотално ми доразваля настроението. Чак почвам да се радвам , че отпуската ми утре свършва и съм на работа. Тест ще правя на 23, днес ми 7 ден иначе се чуствам прекрасно нищо не ме боли и нямам симптоми за каквото и да е било. Това чакане ме убива направо.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #53 -: Декември 20, 2011, 14:57:13 pm »
Елена, и на мен чакането ми се видя най-тежко. Докато бях вкъщи подредих един огромен пъзел и прочетох няколко книги.  :lol:

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #54 -: Декември 20, 2011, 15:10:45 pm »
Опитвам се да чета, ама не се получава просто не ме свърта на едно място. За пъзел не съм се сетила, сега ще се обадя на мъжа ми да иде да ми купи един след работа и да почна да редя :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #55 -: Декември 20, 2011, 15:16:12 pm »
то затова д-р Владимиров не дава болнични след трансфера, освен ако жената изрично не настоява - за да си ходите на работа и да не се побърквате от мислене.

аз в това отношение имам късмет. никога не съм имала нетърпение, съклет и др.подобни емоции в дните на очакване на теста. те са ми били най-спокойни и приятни, даже не ми се е искало да идва деня за тест, защото той ме е плашил с вероятността от провал. а докато няма тест, все има надежда... :)

въпрос на гледна точка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #56 -: Декември 20, 2011, 15:25:25 pm »
Права си JAM. Проблема при мен е че работата ми е свързана с много хора и стрес. Това е причината да съм в отпуска. Само че това е положението :D, ще си налягам парцалите и днеска, утре и вдругиден ще поработя и в Петък на тест. Ако имам късмет след това ще си почивам наистина с удоволствие и определено няма да мрънкам непрекъснато :). Целувки на всички .. много се развам че ви има, определено ме зареждате с много положителна енергия.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #57 -: Декември 20, 2011, 15:29:54 pm »
Ако имам късмет...

Ще имаш късмет, elena665, не се съмнявам и от сърце ти пожелавам най-желания коледен подарък :babyflips: :crossfingers: yahoo_17



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #58 -: Декември 20, 2011, 16:48:47 pm »
Ооффффф и мене това чакане много ми скъсва за...ка!!! :lol: :lol:С наближаването на теста,ми се свива още повече душата! :? Това ми е най-труддната част от процедурата на мене! :wink:


п.птова за ровдигане на духа само,малко да се усмихнем
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 5
« Отговор #59 -: Декември 20, 2011, 16:51:05 pm »
elena665, OPTI, стискам палци и на двечките за големи коледни радости  :D
От сърце ви пожелавам късмет  :goodluck:
И аз като jam бях спокойна и не го мислех много. Бях си вкъщи, но се захванах с едно усилено чистене и сега го оценявам като грешка и голяма глупост от моя страна.
Момичета, нали знаете - на Игнажден не трябва да влиза човек в къщата с празни ръце, така че сега е моментът да си изкрънкате нещичко от любимото момче  :wink: