0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №79
« Отговор #800 -: Февруари 06, 2012, 19:05:44 pm »
karmen-kosara и аз не знам вече дали не са объркали термина първо бяха казали на 12.02 и после я промениха на 05.02 а по принцип дата на последната ми менструацията ми е  на 28.04.2011 :D.Когато реши ще излезе  :D старите хора казват крушата като узрее сама пада :D

Re: Тема на бременните №79
« Отговор #801 -: Февруари 06, 2012, 19:27:28 pm »
Отчитам се след прегледа днес - главичка 71 мм, категорично момче, ниско долу и ниска задна плацента. Всичко е наред :D
 Стискам палци на скоро раждащите :wink: Не се притеснявайте, не е толкова страшно колкото изглежда на път за болницата :lol:
Предполагам,че и аз ще съм със секцио,въпреки че първото ми беше преди 3 год и половина..Но този път по-рано ще проведа консултация с доктора,който съм избрала за раждането, за да си се настроя психически ,ако не друго :D
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #802 -: Февруари 07, 2012, 15:31:51 pm »
МОмичета  , имаме отделна темичка за Анизи :)
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47578.0;topicseen



Re: Тема на бременните №79
« Отговор #803 -: Февруари 07, 2012, 21:38:47 pm »
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ГУШКАЩИ БЕБОЦИТЕ СИ И ЛЕКО РАЖДАНЕ НА ВСИЧКИ ОЧАКВАЩИ МОМЕНТА НА СРЕЩАТА С НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО НА СВЕТА.
На 02.02 се роди и нашето бебенце Лена - 3350/49см. /нормално раждане/


Не съм успявала да се включвам редовно, но преди редовно ви четях. Благодря за това, че сподеяте. От вас научих много ценни неща.
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #804 -: Февруари 07, 2012, 22:15:54 pm »
Честито Ели, да ви е живо и здраво малкото човече  :bori_015: :bori_009:
Много да е послушна и всеки миг да радва родителите си  :bighug:
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #805 -: Февруари 07, 2012, 22:37:20 pm »
Честита дъщеричка Ели, да ти е жива и здрава,много да се слушате :) :ballons: :ballons:


Re: Тема на бременните №79
« Отговор #806 -: Февруари 08, 2012, 03:25:37 am »
Да са ви живи и здрави рожбичките,мили майчета,дано имате само хубави емоции!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #807 -: Февруари 08, 2012, 08:43:46 am »
Честита рожбичка Ели да ти е жива и здрава и да ти носи само радост! :D
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #808 -: Февруари 08, 2012, 10:03:08 am »
Ели, честита ви рожба! Да ви е жива и здрава малката принцеса!
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #809 -: Февруари 08, 2012, 10:19:42 am »
Честито на мама elymausii  :ballons:! Да е жива и здрава малката принцеса да си хапва и да слушка и да радва мама и тате !!!

А аз още съм тук :D всички ме изпревариха а моя бебок не иска да излиза  :D Имам чувство че ще си го нося още 9 месеца :lol:
« Последна редакция: Февруари 08, 2012, 10:21:58 am от anjelina19 »

*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #810 -: Февруари 08, 2012, 11:34:59 am »
Ех Анджи този твоя бебок не иска да излиза на студено и това си е  osi_9 Само търпение и това ще стане :babyflips: :crossfingers: :bighug:
elymausii Честито ти дъщеричка!!!!!!!!! :bori_007: Да е жива и здрава, много послушно и усмихнато детенце! А на тебе мами бързо възстановяване! :grouphug2: :balk_35:
« Последна редакция: Февруари 08, 2012, 11:40:06 am от ysmivkata »

Нашите съкровища Васил и Виктория
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #811 -: Февруари 08, 2012, 12:29:57 pm »
Ели Честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава и цял живот да не и слиза усмивката от лицето, а вие да сте живи и здрави за да и се радвате цял живот :)
Анджи сигурна съм, че скоро и твоето мисшле ще се появи на бял свят :) А ти си почивай и спи максимално повече, че следващите месеци няма да имаш този лукс  :lol:

Момичета аз цяла нощ сънувах как раждам и как съм в болницата и как не ми дават да видя бебето...Ужас направо съм се побъркала вече  :lol: Много взех да се притеснявам за това раждане и само го мисля...Имам чувството, че като тръгне да се случва ще изпадна в такава паника :)


*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #812 -: Февруари 08, 2012, 13:04:06 pm »
elymausii Честита дъщеричка!!! :ballons:  
Да ви ежива и здрава и много да ви радва!!! :bori_010: :bori_015: :bori_009:
anjelina В този сняг пряво е детето да не му се излиза, кой бяга от хубавото?! :D Спокойно сигурно скоро ще се похвалиш и ти!Стискам ти палци!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Krisi88 Нормално било бременните да сънуват кошмари.Заради  тревожното подсъзнание с наближаване на раждането.
Аз пък сънувах, че съм родила и сме тръгнали на разходка и сме загубили бебто   :D :D :D!тръгнахме да го търсим с каката, и мъжа ми ме събуди... 8O
Казвам му:" Защо ме будиш, загубих детето и не можах да го намеря заради теб..." :D :D :D


Re: Тема на бременните №79
« Отговор #813 -: Февруари 08, 2012, 15:19:45 pm »
Ето един линк http://www.moetodete.bg/rajdane/podgotovka-za-rajdane.html за притеснените мами който трескаво чакат раждането,макар че моето е съвсем близо може би след дни или часове изобщо не ме страх ,все ще мине болката ,която после ще е щедро възнаградена като гушкаш малкото съкровище :D

*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #814 -: Февруари 08, 2012, 16:01:16 pm »
Аз пък сънувах, че съм родила и сме тръгнали на разходка и сме загубили бебто   :D :D :D!тръгнахме да го търсим с каката, и мъжа ми ме събуди... 8O
Казвам му:" Защо ме будиш, загубих детето и не можах да го намеря заради теб..." :D :D :D

 :lol: :lol: :lol: Аз пък в съня си най-накрая родих малко кученце....Ужас направо като се събудих бях вир вода....И аз мисля, че е нормално, защото вече от месеци само мислим за малките си бебчета...
Ето един линк http://www.moetodete.bg/rajdane/podgotovka-za-rajdane.html за притеснените мами който трескаво чакат раждането,макар че моето е съвсем близо може би след дни или часове изобщо не ме страх ,все ще мине болката ,която после ще е щедро възнаградена като гушкаш малкото съкровище :D
Мерси много за линка :) Да ти кажа честно, мен не ме е страх от самата болка, а по-скоро ме е страх да не се обърка нещо по време на раждането и също така изпитвам страх от това, че ми е за 1ви път и незнам какво да очаквам...


Re: Тема на бременните №79
« Отговор #815 -: Февруари 08, 2012, 18:38:49 pm »
И аз сънувам кошмари, но за щастие рядко ги помня.
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #816 -: Февруари 08, 2012, 19:35:07 pm »
Здравейте момичета!Днес случайно си напипах една много странна болка около пъпа ,точно до белега от лапарото,боли лекичко  като все едно съм се ударила и имам синина..а няма как там да се удари човек!Имате ли някакви предположения?Не е нещо за което да звъня на лекаря ,защото боли само като го притисна,а и вчера бях на преглед и всичко е ок.Бебетата са 380 и 325гр и док каза че са си много добре.
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #817 -: Февруари 08, 2012, 20:34:10 pm »
Ох,май и мен ме е хванала някаква параноя..Току що установих ,че всъщност ми излиза някаква подкожна пъпчица  :oops:
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #818 -: Февруари 08, 2012, 20:36:48 pm »
Krisi88 на мен ми е за втори път и трябва да ти кажа знам какво ме чака и още повече е страха ,но като се зачетох насам натам няма смисъл от излищни отрицателни мисли ,защото тялото реагира на тях както и малкото човечето ,мисли си че всичко ще приключи бързо няма да си мислиш че нещо ще се обърка  :D,НИЕ ВСИЧКИ ТУК СТИСКАМЕ ПАЛЦИ ЕДНА НА ДРУГА И НЕКА ГОСПОД Е С НАС :)

*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #819 -: Февруари 08, 2012, 20:38:39 pm »
 :D,НИЕ ВСИЧКИ ТУК СТИСКАМЕ ПАЛЦИ ЕДНА НА ДРУГА И НЕКА ГОСПОД Е С НАС :)

 :good_post: :bighug: