0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #520 -: Януари 14, 2012, 16:31:19 pm »
Криси, пуснах ти списъка си на лични. Взела съм и помпа, и биберони, и 1 шише. Най-вероятно само помпата ще ми влезе в употреба, но за всеки случай. Щом имате разпродажби в момента, не е зле да започнете с покупките полека-лека. Толкова е приятно :D.
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #521 -: Януари 14, 2012, 16:57:46 pm »
Криси, в някои страни помпата се изписва с рецепта от гинеколога и се взима под наем от някоя аптека и здравната каса плаща наема. В Германия е така. Провери дали и при вас не е такъв случаят!

*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #522 -: Януари 14, 2012, 19:55:36 pm »
Привет момичета. Наминавам само да докладвам, че засега водим с бебето преговори - още сме 2 в 1 :)


*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #523 -: Януари 14, 2012, 20:08:47 pm »
Vaci, леко раждане ти пожелавам :crossfingers:!
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #524 -: Януари 15, 2012, 11:26:52 am »
здравейте момичета пожелавам много лека и приятна бременност на всички :)най накрая доиде и моят ред да се запиша преди една седмица видях двете чертички и сам много доволна и щаслива  :Dтози четвъртък сам на лекар да видим тои какво ще каже и дали вобще ще може да се види нещо защото така като чета темичките маи ми е още раничко защото по мои сметки бебо е станал някаде около 24ти декември надявам се някоя от вас да ми каже дали изобщо ще се види нещо защото нямам търпение вече  :oops: :oops: :oops:
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #525 -: Януари 15, 2012, 11:39:48 am »
Ако има хубав ехограф, може да се види нещо. По мои изчисления до четвъртък ще си в 5-6 г.с. Но за повече е рано.

Re: Тема на бременните №79
« Отговор #526 -: Януари 15, 2012, 22:57:21 pm »
Васи леко и безпроблемно раждане и те чакаме да разказваш за първата среща с бебчо :)

Re: Тема на бременните №79
« Отговор #527 -: Януари 15, 2012, 23:00:38 pm »
Честити две чертички :bfp: и добре дошла в темичката  ще стискам палци всичко да е ок  :)

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #528 -: Януари 16, 2012, 10:43:35 am »
Мира, честито;-))) Добре дошла в темета;-) Хайде,желая ти всичко да е наред и леко бременеене
*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #529 -: Януари 16, 2012, 14:24:44 pm »
Привет на новите мами, лека и успешна бременност до термин пожелавам!
vaci Стискам палци!Ти момченце ли чакаш...,че те мъжета май все не им се излиза, да видим нашия как ще се представи?!
Днес ходихме на консултация юнака е вече 2100 кг 8O.Големичък вървял казва докторката :D Обърнал се  евече с главата на долу, стяга се помалко!
Много се развълнувах!
angelina, geri Не остана!Стискам палци!
geri  Може ли и на мен да пратиш на лична списъка с нещата ти за бебче?!Ние сме купили някой неща, оставила съм козметиката и спалното бельо за накрая.А и от каката имаме сериозно наследство, но да се сверя все пак да не съм забравила нещо.Предварително благодаря!
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 14:33:48 pm от Misty »


*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #530 -: Януари 16, 2012, 15:47:16 pm »
Mira8905 добре дошла и честита хубава вест! При мен първия ехограф беше 3 седмици след положителния тест - правило на клиниката, дотогава щях да се побъркам от притеснение и ходих няколко пъти да пускам кръвни тестове и да следя дали се повишава ЧХГ  :D На първия преглед видяхме че бебчетата са две и чухме сърчицата  :D огромно вълнение, радост и малко сълзи! :D
*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #531 -: Януари 16, 2012, 16:22:18 pm »
Misty браво на теб, че ти голям юнак си изгледала досега :D :P Браво на теб, тъкмо до термин ще излезе едно пухкаво бебе :P

Нашите съкровища Васил и Виктория
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #532 -: Януари 16, 2012, 18:44:36 pm »
Мира, добре дошла и успех :)

*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #533 -: Януари 16, 2012, 18:58:00 pm »
Гери Благодаря ти много пак :)
Криси, в някои страни помпата се изписва с рецепта от гинеколога и се взима под наем от някоя аптека и здравната каса плаща наема. В Германия е така. Провери дали и при вас не е такъв случаят!
Ами тук май не е така, защото ги видях в бебешките магазини :)
Мира Добре дошла и от мен :) Леки оставащи месеци и дано чуете сърчицето съвсем скоро :)
Misty то и на теб много не ти остава :) аз си мисля че като съм 30та седмица едва ли не - почти съм родила :)
vaci успех и от мен :)

Аз получавам всеки ден от тези Бракстън Хикс контракциите :( Ама днес за 1ви път пих нош па и съм много доволна...Това френското директно отива в кофата :) Вие нош па как пиете всеки ден превантилно или само когато получавате контракции? Аз пих 2 хапчета и веднага ми отпусна корема...
Днес за първи път изпитах глад от 6 месеца :) Даже ми прокъркори корема и малката като се развилня вътре :) Веднага я почерпих с ризото :) Сега с крачетата ме рита под ребрата и постоянно се стряскам. Явно още не мога да свикна със движенията и.
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 19:07:27 pm от Krisi88 »


*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #534 -: Януари 16, 2012, 19:09:04 pm »
уsmivka да така е! 8)Малко успокоение, че не се лепи само на дупето на мама, а и на бебо! :lol:Малко запачвам да се замислям как ще го изкарваме ...ама, да е здрав, нали мъж ще става :D!Имаме снимка на "инструмента"(поредната :lol:)тати е див и щастлив! :D
Krissi88 Верно е така!Вече нямам търпение да си го гушкаме... :oops:
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 19:11:03 pm от Misty »


Re: Тема на бременните №79
« Отговор #535 -: Януари 16, 2012, 20:16:17 pm »
Vaci, леко раждане мила и невероятна среща с бебчо.
Аз днес бях на преглед, бебо е добре - отговаря си на седмиците за сега сме в норма, но док има съмнение, че може да е момиче.
Предния път беше 100% сигурен, че ще е момче ... та ще видим другия месец как ще ни види :))))
*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #536 -: Януари 16, 2012, 23:03:22 pm »
Криси, те и в Германия се продават, но това не значи, че гинекологът не може да ги изпише. Попитай на следващия преглед! Аз имам също приятелка във Франция, която е бременна в момента. Ще ти кажа какво ми е казала.

*
Re: Тема на бременните №79
« Отговор #537 -: Януари 17, 2012, 08:57:00 am »
Vaci, леко раждане мила и невероятна среща с бебчо.
Аз днес бях на преглед, бебо е добре - отговаря си на седмиците за сега сме в норма, но док има съмнение, че може да е момиче.
Предния път беше 100% сигурен, че ще е момче ... та ще видим другия месец как ще ни види :))))

Яничка и при мен се получи същото,та сега си чакам феталната другата седмица,за да разбера  :bori_007: или :bori_004:


Re: Тема на бременните №79
« Отговор #538 -: Януари 17, 2012, 10:06:02 am »
Krissi88 и аз постоянно си имам подготвителни контракции и магнезий пия уж ама файда няма :) Като зачестят пийвам две таблетки но-шпа, иначе превантивно не пия :)

Re: Тема на бременните №79
« Отговор #539 -: Януари 17, 2012, 11:41:13 am »
Благодаря ти Misty  :).Наистина не остана и колкото повече наближава толкова повече се вълнувам при всяка малка болка мисля че ще родя :D.Надявам се да мине всичко бързо и лесно :)