0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля, за коментари и на моята графика
« -: Ноември 30, 2011, 17:00:48 pm »
Здравейте мили дами, толкова се радвам, че ви има.
Моля, да коментирате и моята графика, имам усещането, че този
месец няма да има ОВУ,силно се надявам да греша.
Благодаря ви,предварително. :) :) :)
*
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2011, 17:17:17 pm »
 :welcome3:  МИЛИ4КА ,НЕ МОГА  ДА  ТИ  КОМЕНТИРАМ ЗАЩОТО   И  АЗ  НЕ  СЪМ  МНОГО   НАЯСНО :) НО   ТИ  ПОЖЕЛАВАМ ЕДНО   КОЛЕДНО   4УДО :bfp: :goodluck: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2011, 17:29:41 pm »
:welcome3:  МИЛИ4КА ,НЕ МОГА  ДА  ТИ  КОМЕНТИРАМ ЗАЩОТО   И  АЗ  НЕ  СЪМ  МНОГО   НАЯСНО :) НО   ТИ  ПОЖЕЛАВАМ ЕДНО   КОЛЕДНО   4УДО :bfp: :goodluck: :bighug: :bighug:
Благодаря ти Поли,:) нека Коледа донесе чудеса на всички ни  :balk_2: :balk_2: :balk_2: :balk_21: :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2011, 17:49:28 pm »
 Добре дошла и от мен Ели :welcome_1:. Може да този месец да ти е по-късна овулацията. Пиши ни нещо повече като за начало,за да можем да се ориентираме. Например на колко време ти идва месечният цикъл ,изобщо редовен ли ти е,кога и къде мериш температурата си. Иначе си попаднала на точното място :balk_602:.Всички момичета тук са много мили и ще ти помогнат винаги. Пожелавам ти много бързо да се преместиш при мамите. Успех миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2011, 18:03:43 pm »
Добре дошла и от мен Ели :welcome_1:. Може да този месец да ти е по-късна овулацията. Пиши ни нещо повече като за начало,за да можем да се ориентираме. Например на колко време ти идва месечният цикъл ,изобщо редовен ли ти е,кога и къде мериш температурата си. Иначе си попаднала на точното място :balk_602:.Всички момичета тук са много мили и ще ти помогнат винаги. Пожелавам ти много бързо да се преместиш при мамите. Успех миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Благодаря Маги,надявам се че мога да се обръщам така към теб.За начало, цикъла никога не ми е бил редовен,от юни месец тази година съм на Дуфастон по схема от 16-ти ден до 29-ти ден 2*1, и продължавам да го пия, откриха ми инсулинова резистентност и на 15.12.2011 съм на преглед при д-р Тодорова в Плевен, Бт. я мера в 08.:00ч.,вагинално.На практика, аз дори не знам дали изобщо имам овулация.Надявам се този месец да си отговоря на този въпрос,тъй като за 1-ви път меря Бт. и ползвам О. тестове.Спирам до тук, че много дълго стана.Благодаря ви че ви има  :)
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2011, 18:13:13 pm »
 Всичко ще е наред миличка :balk_103:. Само спокойствие и много търпение. Като отидеш при доки  ще разбереш как стоят нещата при теб. Стискам  :crossfingers:да си ти е всичко ОК и много скоро да видиш така мечтаните от всички ни  :bfp:. И разбира се след посещението при лекаря веднага да пишеш каво става,нали?  Хайде горе главата и успех ,сладка :balk_600: :bighug: :goodluck:
*
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2011, 18:44:50 pm »
Привет Елисавета :welcome: Дано скоро да се преместиш в темичката за бременните графики,а дотогава ние ще те наглеждаме.Дуфастон доколкото аз знам се изписва след доказана овулация,иначе я подтиска.Нямам претенции да съм много в час,но това съм чела.Още веднъж късмет от мен миличка :bighug:




Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #7 -: Декември 01, 2011, 10:27:36 am »
Всичко ще е наред миличка :balk_103:. Само спокойствие и много търпение. Като отидеш при доки  ще разбереш как стоят нещата при теб. Стискам  :crossfingers:да си ти е всичко ОК и много скоро да видиш така мечтаните от всички ни  :bfp:. И разбира се след посещението при лекаря веднага да пишеш каво става,нали?  Хайде горе главата и успех ,сладка :balk_600: :bighug: :goodluck:
Благодаря за подкрепата Маги,и аз пожелавам на всички ни съвсем скоро да се преместим в другата, по-сладка тема, тази на бременните графики :).Разбира се че ще пиша веднага след прегледа.Силни прегръдки от мен за всички.
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #8 -: Декември 01, 2011, 10:32:13 am »
Привет Елисавета :welcome: Дано скоро да се преместиш в темичката за бременните графики,а дотогава ние ще те наглеждаме.Дуфастон доколкото аз знам се изписва след доказана овулация,иначе я подтиска.Нямам претенции да съм много в час,но това съм чела.Още веднъж късмет от мен миличка :bighug:
Благодаря за топлото посрещане и хубавите пожелания,колкото до Дуфастона доки ми го изписа ,за да ми дойде цикъла,не съм правила тестове за овулация и не знам дали изобщо имам такава,нооооо се надявам този мъничък проблем скоро да бъде решен :)Поздрави и силни прегръдки.
*
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #9 -: Декември 01, 2011, 11:02:24 am »
 :welcome: , Ели и дано скоро напуснеш темичката и се преместиш при бременлийките!
:)
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #10 -: Декември 01, 2011, 11:09:38 am »
:welcome: , Ели и дано скоро напуснеш темичката и се преместиш при бременлийките!
:)
:balk_21: Благодаря ти мила,а аз ти пожелавам още този месец да ти се появи чудото наречено бебче  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #11 -: Декември 01, 2011, 11:17:40 am »
Ели , здравей.Добре дошла.
Дано не се задържиш много,и се прехвърлиш в темата на бременните.
Успех  :balk_104:
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #12 -: Декември 01, 2011, 11:28:42 am »
 :welcome3: Ели и дано скоро се преместиш в темата за бременнилките.Според мен ако има О ще е тези дни,ще видим и Т как е утре,но днес и утре сложи  :heartbeat: :bed: и  :bbt: я мери в :cul2: за по голяма точност.Много късмет ти пожелавам и най-хубавия коледен подарък.
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #13 -: Декември 01, 2011, 11:41:52 am »
Ели , здравей.Добре дошла.
Дано не се задържиш много,и се прехвърлиш в темата на бременните.
Успех  :balk_104:
Благодаря ти сладка,дано в най-скоро време всички отидем там, целувки и силни прегръдки :):):)
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #14 -: Декември 01, 2011, 11:48:17 am »
:welcome3: Ели и дано скоро се преместиш в темата за бременнилките.Според мен ако има О ще е тези дни,ще видим и Т как е утре,но днес и утре сложи  :heartbeat: :bed: и  :bbt: я мери в :cul2: за по голяма точност.Много късмет ти пожелавам и най-хубавия коледен подарък.
:balk_21: благодаря, но за  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: май няма да стане този месец,защото милото се връща доста уморен,щом подуши възглавница заспива на момента.Надеждите ми са за следващия месец.
Стискам ти силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
при теб нещата да станат още този месец.
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #15 -: Декември 01, 2011, 15:19:12 pm »
 :welcome_1: Ели, Честита темичка! И дано скоро всички се преместим при бременлинките! Не се притеснявай - в началото и аз бях така с тестовете за овуто, все ми се виждаха отрицателни. То и от партидата може да е било...  Супер е, че си започнала да мериш Базалната Температура, защото тя е много добър показател. Наистина е по-добре да я мериш в  :cul2: , и аз я мерих първо като теб, но анално е по-точно, а и вагинално хванах гъбички от термометъра... Нова Година, нов Късмет! Дай Боже, следващата година всички да се радваме на бебчета!    preggo ylinfant :babbycarrage: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #16 -: Декември 02, 2011, 08:32:09 am »
:welcome_1: Ели, Честита темичка! И дано скоро всички се преместим при бременлинките! Не се притеснявай - в началото и аз бях така с тестовете за овуто, все ми се виждаха отрицателни. То и от партидата може да е било...  Супер е, че си започнала да мериш Базалната Температура, защото тя е много добър показател. Наистина е по-добре да я мериш в  :cul2: , и аз я мерих първо като теб, но анално е по-точно, а и вагинално хванах гъбички от термометъра... Нова Година, нов Късмет! Дай Боже, следващата година всички да се радваме на бебчета!    preggo ylinfant :babbycarrage: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Благодаря за топлото посрещане и съветите.Мисля следващия месец да ги последвам :)
Дай Боже Декември да е късметлийски за всички нас.Целувки и силни прегръдки.
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #17 -: Декември 02, 2011, 17:56:57 pm »
 Ели,как си мила? Виждам ,че т не се покачва . Кога ще ходиш при доки да видиш какво става? Хаде дано утре да е по-висока и да се покачва все повече,като накрая графиката завърши с едно сладко :babyflips:. Много късмет сладка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck: :balk_104:
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #18 -: Декември 03, 2011, 11:01:36 am »
Ели,как си мила? Виждам ,че т не се покачва . Кога ще ходиш при доки да видиш какво става? Хаде дано утре да е по-висока и да се покачва все повече,като накрая графиката завърши с едно сладко :babyflips:. Много късмет сладка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck: :balk_104:
Магинце,на 15-ти този месец съм на преглед при д-р Тодорова. :balk_21:
За този месец не залагам надежди за бебенце.
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля, за коментари и на моята графика
« Отговор #19 -: Декември 03, 2011, 11:49:29 am »
Здравей, Ели! Благодаря ти, че намина и в моята темичка и ме подкрепяш.  :thankyousign:
Дано прегледът мине добре и овулацията се възстанови! Стискам палци!
Успех, миличка  :crossfingers: