0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #80 -: Декември 05, 2011, 15:03:06 pm »
Красииии миличка  :balk_144: :bighug: Но ще изгрее Слънце и над нас нали?!


Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #81 -: Декември 05, 2011, 15:18:32 pm »
Ще изгрее и ще е най голямото и най топлото 
Красиfile:///
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #82 -: Декември 05, 2011, 15:27:52 pm »
Ще изгрее и ще е най голямото и най топлото 

 :bighug:

Много съжалявам и ми е мъчно, че така се е получило. С лекаря ти направихте ли "разбор", как вижда той причините за неуспеха? Мен ме предупредиха, че шансовете са общо взето около 30 - 35 на опит, понякога трябват 2-3-4, докато се получи... но човек не може да спре надеждата, че може пък да стане точно този път.
Ще стане, само да има как да се съхраняваме до следващата кампания и до успеха...
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #83 -: Декември 05, 2011, 16:17:50 pm »
k.s.stoyanova много съжалявам за резултата  :(. Дано новата година ни донесе повече късмет!
amanda в тебе ми е надеждата, че май до сега от прехвърлилите се момичета от старата темичка сме се записали само с негативни резултати.
Моя кръвен утре ще стане, но аз не разчитам. Пуснах го за пред доктора, за да можем да пристъпим към оформяне на документите за нов опит.
Иначе аз на 2 и 3 декември си имах кафеникаво зацапване, което в последствие премина в кръв. То си е баш цикъл, а от днес спрях и медикаментите. Поплаках си в събота и сега с нови сили напред.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #84 -: Декември 05, 2011, 16:36:43 pm »
Аз се разписах съвсем в началото при създаването на темичката ;) но не съм от редовните списващи  :oops: Обещавам да се поправя и да съм редовна  :D
На успелите искам да пожелая една безпроблемна и прекрасна бременност и да им кажа, че ние ги следваме и съвсем скоро ще сме пак заедно, ама в една дрга темичка, тази на бъдещите мами  :P
На неуспелите, искам да кажа, хей горе главата :)! Ще изгрее слънцето и на нашата улица! Съвсем скоро и ние ще сме мами! Смелост!!!  :D


*
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #85 -: Декември 05, 2011, 16:52:29 pm »
Момичета моя опит приключи неуспешно месец
k.s.stoyanova сърдечни :bighug: от мен. Поплачи си,  почини си, наслади се на предстоящите КОЛЕДНИ и НОВОГОДИШНИ празници, а от януари - борбата продължава. вярвам, че новата година ще ти донесе нов късмет  :goodluck:

Аз днес започвам стимулация за първото си ICSI и съм много развълнувана. взех си и копия от изследванията ни до момента и О` чудо - милото станало отличник / с мъжки фактор сме/. Миналата година, когато ни поставиха диагнозата/ ТЕРАТОЗООСПЕРМИЯ/, имахме само 2% по Крюгер и 30,5% с ДНК фрагментации. Сега положението е 4% по Крюгер и едва 15,8% с ДНК фрагментации. Знам, че 4% по Крюгер е също нисък резултат, но е по добре от 2%  :D
 :goodluck: на всички в процедура,  на всички чакащи теста - много  :bfp:
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #86 -: Декември 05, 2011, 17:11:42 pm »
Eееех ,Краси толкова съжалявам за неуспеха ти :bighug:
Аманда,дано ти ни зарадваш!Стискам силно палци!
Shoni,не всичко е загубено,докато не видир резултата от кръвен тест още има надежда.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #87 -: Декември 05, 2011, 18:09:01 pm »
Мацки :grouphug2:,не точно такива новини очаквах да прочета от вас...К.Стоянова  :bighug:.
Систерс,Шони все още нищо не се знае докато не видите кръвния тест-стискам ви палци и дано утре се похвалите :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Систерс ти защо спря лекарствата?-изчакай поне да видиш резултата,колко момичета е имало с кървене като цикъл а теста им е бил положителен..
На всички останали в процедури-успех,момичета!
« Последна редакция: Декември 05, 2011, 18:29:53 pm от Mikona »
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #88 -: Декември 05, 2011, 19:10:40 pm »
Мацки :grouphug2:,не точно такива новини очаквах да прочета от вас...К.Стоянова  :bighug:.
Систерс,Шони все още нищо не се знае докато не видите кръвния тест-стискам ви палци и дано утре се похвалите :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Систерс ти защо спря лекарствата?-изчакай поне да видиш резултата,колко момичета е имало с кървене като цикъл а теста им е бил положителен..
На всички останали в процедури-успех,момичета!
Миконка спрях да пия Утрогестана, защото ми се струва излишно да се тъпча с хормони, пък така или иначе кървенето се засилваше. А другото, което пиех беше Папаверин - с него и без него пак си ме боли корема. Истината е, че ми дойде твърде рано. При единствената инсеминация, която правих преди 2 години се получи същото - пак ми дойде с 4-5 дена по рано и пак не стигнах до тест. Не знам грешката в моя телевизор ли е? Къде да търся причините?
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #89 -: Декември 05, 2011, 19:31:30 pm »
Sisters,съжалявам,мила :(Може би трябваше да изчакаш резултат и тогава да спреш лекарствата,има случаи ,в които има и кървене и беменност.Все пак един ден повече или по малко тровене.Дори и да не е станало този път,не се отчайвай.Следващия опит ще е Твоя :bighug:
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #90 -: Декември 05, 2011, 19:39:54 pm »
Благодаря ви момичета  :bighug:
Красиfile:///
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #91 -: Декември 05, 2011, 21:57:15 pm »
Благодаря ти TEDI 81  :).
Не съм се отчаяла, всичко е наред, тъй като имам подкрепата и разбирането на близките :). Днес се върнах към стария си начин на живот - даже и кафе пих - голям кеф  osi_5.
Нова година, нов късмет :) Пожелавам го на всички борещи се момичета тук  osi_9.
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #92 -: Декември 05, 2011, 22:14:49 pm »
Пуснали сте нова тема, а аз чак сега е виждам. Запис   yahoo_33
Хиляди прегръдки с най-добри пожелания Коледа и Новата година да ни донесат все повече положителни резултати.
Дано всяка една от нас стигне до щастливия финал и гушне своето бебе   stork-boy
*
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #93 -: Декември 05, 2011, 22:17:07 pm »
Здравейте момичета!
И на мен се искаше да се запиша в темичката, с новината че започвам третия си опит но уви!... Толкова съм бясна, че чак сега сядам да пиша. Взех си заповедта на 01.09.2011, щях да започна опит през октомври, но ТСХ - 9.16. Д-р Начев веднага се намеси и след 45 дни, ТСХ 2.16, опита можеше да почне.. Но клиниката не работи през декември,и съответно не ми изписват противозачатъчни, а трябва да си чакам естествен цикъл! Проблемът е, че трябва да почна опит до 15 януари, така каза Начев, иначе пак 45 дни терапия и заповедтта ми изтича. А в клиниката казват, да се надяваме, че няма да има кисти (а при това е всеки месец така). Ако има, тогава ще го мислим. Искам и цветна снимка, ами нямало смисъл! Ама моята направена преди доста години. Искам спермограма (с мъжки фактор сме и пием и двамата прегнакер за него и за нея) - пак няма смисъл, само микробиология! Моят съпруг не е правил спермограма от една година, когато приключи втория ни неуспешен опит. Като почнем опита ще я направим...
Ох доста дълго стана... Но направо съм шах и мат!

На всички пожелавам една трепетна и вълнуваща Коледа! Важното е да вярваме, че всички ние ще получим рано или късно Коледното си вълшебство!
*
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #94 -: Декември 06, 2011, 11:48:30 am »
Момичета сега да ви кажа аз какви ги свърших,сутринта в 7:00 препиках един тест,който беше отрицателен.По принцип лекарката ми каза ,че трябва да е с първа сутрешна урина ,а на мен в 3 през нощта много ми се пикаше и съответно пишках,дали може да не е показало вярно или така на мен ми се иска? И за да сме по точни веднага отидох да пусна кръвен тест,който май ще е готов след 17:00 часа довечера,не че имам много надежда ,но все пак да видим.Май и аз няма да ви зарадвам :(
Вие как мислите?

Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #95 -: Декември 06, 2011, 15:00:57 pm »
amanda напълно възможно е пикливия да не е верен казвам го от личен опит не отписвай опита си докато не си видяла кръвния.Чакам те по късно с добри новини
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #96 -: Декември 06, 2011, 15:45:32 pm »
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!СВЕТИ НИКОЛАЙ ДА ВИ ПОМАГА И ЗАКРИЛЯ! :D
amanda възможно е да не ти  еотчел уринарния, дано! Стискам палчетата за един хубав резултат от ЧХГ-то!
stoeka71в коя клиника си? Смятам, че е редно преди нов опит да ти се направи ЦС на теб (това и док ще прецени) и нова спермограма при мъжа ти! Чак се учудвам, че не ви искат такава  8O Иначе, Заповедта нали, може да бъде удължавана?
На неуспелите, горе главата, хубавото при нас тепърва предстои, през 2012!  :wink:


Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #97 -: Декември 06, 2011, 16:47:34 pm »
На неуспелите момичета  :bighug:. Следващият опит трябва да бъде вашият. Рано или късно всяка ена от нас ще сбъдне мечтата си.
amanda, стискам палци за един хубав резултат на кръвния тест. Късмет.
stoeka71, не се ядосвай напразно. Заповедта може да се удължи както вече са ти писали. Дано ТСХ се задържи в добри граници. Успех.
Аз съм 5 ден след трансфера. Все за тестове си мисля, но е още рано от където и да го погледнеш.  :wink:
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #98 -: Декември 06, 2011, 19:26:43 pm »
Здравейте момичета!
Всеки ден ви чета , но не пиша , защото при мен нещата не вървяха добре и ще  приключат в четвъртък с абразио в 8 г.с. , т.к.няма сърдечна дейност!
Искам час по-скоро всичко да приключи, че сега това чакане до четвъртък ме тормози още повече!
Иначе днес по пътя от София до Стара Загора след като се наплаках едно хубаво с мъжа ми вече направихме план за действие и живот и здраве февруари или март ,зависи как върви възстановяването ми след абразиото ще направим трансфер със замразени ембриони , имаме си 6.А дотогава ще отидем някъде за Коледа и ще започнем ремонт на апартамента , който все отлагаме.
Дано не съм ви досадила с моите вълнения и преживявания, но знаете че човек като си сподели и му олеква!
Успех на всички очакващи + тестчета и Весели празници на всички!
Re: Ин витро/Икси-Декември 2011,Януари и Февруари 2012
« Отговор #99 -: Декември 06, 2011, 19:35:02 pm »

Дано не съм ви досадила с моите вълнения и преживявания, но знаете че човек като си сподели и му олеква!
Успех на всички очакващи + тестчета и Весели празници на всички!
Ох, миличка,едва ли си досадила някому...иска ми се само да се хвалим с положителни резултати.На никой не му е леко ..И аз чакам с нетърпение Новата година-пък дано повечето от нас да постигнат желаната мечта.Като си поплача,че ми поолекне..така,че отпусни се,направи ремонта-нали трябва да се подготвите за хубавите неща ,които ви предстоят  :balk_69:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю