0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #60 -: Декември 16, 2011, 18:41:06 pm »
Благодаря ви, момичета!  :bighug:
Ние ще си слагаме сърчица, пък каквото стане. Тази вечер задължително и може би утре за последно. Но овуто ми май наистина е минало, днес тестът беше отрицателен, доколкото може да му се вярва. Пък и през последните години винаги ми идва на 27 или 28 ден като по часовник, така че се предполага, че овуто няма как да е след 14-ти ден... Ама знае ли човек... Ние предполагаме, Господ разполага.
А дано да има поне няколко коледни положителни тестчета в нашата банда!! Успех, милички  :goodluck: :bfp1: :bori_023:
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #61 -: Декември 16, 2011, 18:45:23 pm »
 :bighug: :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #62 -: Декември 18, 2011, 12:48:26 pm »
Щом ти идва на 27-28 дни, значи О трябва да е минала :) Сложили сте сърчица, дано това да е твоят месец :) След 12 дена ще разберем :) Стискам ти силно палци за един новогодишен подарък :)


Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #63 -: Декември 18, 2011, 16:48:27 pm »
 Браво Делфинче. Сърчицата са сложени идеално :balk_103:. И според мен овуто е минало,така че остава да чакаме резултата :bfp1:. Цунки сладка и успех :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :balk_104:
*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #64 -: Декември 19, 2011, 10:46:34 am »
Браво, Делфинче! Супер графика! Сега започва голямото чакане ...  :cloud: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #65 -: Декември 19, 2011, 11:14:01 am »
POZELAVAM TI  CELIQ KASMET   DA E S  VAS :goodluck: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #66 -: Декември 19, 2011, 17:43:56 pm »
Милички, много съм ви признателна за стиснатите палци, но аз нещо нямам много надежди този месец.
Браво, Делфинче! Супер графика! Сега започва голямото чакане ...  :cloud: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
На мен пък нещо не ми харесва графиката... Само след 10 дни трябва да ми дойде, а Т. не иска да се покачва достатъчно. Миналия месец беше минала 37, а сега едва стигам 36,8.
Май ще си се радвам на предстоящите празници, като се опитам да не мисля за това поне сега. Дано да успея! Пожелавам на всички ви приятна почивка и много подаръци под елхата!!!
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #67 -: Декември 19, 2011, 18:00:17 pm »
Делфинче,мила,не е важно числото,а да има двуфазност.
Пожелавам ти едно прекрасно бебче.
 :bighug: :bighug: :bighug:
 :grouphug2: :balk_21: :balk_602: :goodluck:
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #68 -: Декември 19, 2011, 18:27:05 pm »
Знам, Ели, ама нещо не се усещам като да съм забременяла този месец  :balk_80: за разлика от друг път!
Ще прилагам тактиката: "сигурна съм, че не съм бременна", пък ще се надявам да е станало. Нали повечето момичета все тогава забременяват, когато най-малко го очакват. Та и аз сега така  :balk_600:
Шегувам се, разбира се. Каквото дойте - такова, просто искам да изкарам празниците малко по-спокойно и без стрес и отчаяни надежди  tree2a xmas-smiley-010
*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #69 -: Декември 19, 2011, 19:10:20 pm »
Миличка,графиката ти е страхотна,има време да се качи температурата и съм сигурна ,че ще се покачи.Пожелавам ти спокойствие и много много усмихнати дни :bighug: :goodluck:




Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #70 -: Декември 19, 2011, 19:28:04 pm »
 Ей Делфинче ,наистина когато се надяваш най-малко ,тогава се случва ,така че изобщо не  отписвай месеца от сега :balk_77:. Разбира се че т ще се покачи ,слънчице. Бавно ,но славно :balk_103:. Нека това ти е най-дъъъъългата и красива графика миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Желая ти го от все сърце :balk_104: :balk_104: :balk_104:.
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #71 -: Декември 20, 2011, 09:47:08 am »
Ей Делфинче ,наистина когато се надяваш най-малко ,тогава се случва ,така че изобщо не  отписвай месеца от сега :balk_77:. Разбира се че т ще се покачи ,слънчице. Бавно ,но славно :balk_103:. Нека това ти е най-дъъъъългата и красива графика миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Желая ти го от все сърце :balk_104: :balk_104: :balk_104:.
Дано миличка още този месец да се е получило това толкова желано бебче!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy :cuddle:
*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #72 -: Декември 20, 2011, 13:18:25 pm »
Делфинче, успех миличка! Като гледам графиката просто няма шанс да не сте сгащили яйчицето! Много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: от мен!
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #73 -: Декември 20, 2011, 20:53:53 pm »
Делфинче спокойно мила един ден ще дойде и твоя ред само не пришпорвай нещата,че тогава се случват по трудно и времето минава бавно.Сигурна съм че много скоро ще гушкаш едно сладко бебче.Успех с теб сме! :goodluck: :bighug: :crossfingers: :bfp: :babyflips:
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #74 -: Декември 21, 2011, 10:10:23 am »
 :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bighug:
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #75 -: Декември 21, 2011, 10:35:28 am »
Знам, Ели, ама нещо не се усещам като да съм забременяла този месец  :balk_80: за разлика от друг път!
Ще прилагам тактиката: "сигурна съм, че не съм бременна", пък ще се надявам да е станало. Нали повечето момичета все тогава забременяват, когато най-малко го очакват. Та и аз сега така  :balk_600:
Шегувам се, разбира се. Каквото дойте - такова, просто искам да изкарам празниците малко по-спокойно и без стрес и отчаяни надежди  tree2a xmas-smiley-010

Миличка много се разсмивам като си помисля как ще стане това -все тогава забременяват, когато най-малко го очакват-та ние следим телата си толкова зорко,,, :youwoman:,че го очакваме ,ама как го очакваме,а как го заслужаваме
сигурна съм,че ще стане
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #76 -: Декември 21, 2011, 10:43:00 am »
 :youwoman: osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #77 -: Декември 22, 2011, 11:23:16 am »
Добро утро, милички!!
Понеже днес пътувам и няма да имам възможност да влизам в следващите 4-5 дни, искам да ви пожелая на всички една невероятна Коледа с много усмивки, любов и ...  безброй подаръци под елхата! Дано много от нас получат като награда за търпението и дългите усилия един от най-скъпите подаръци на света -  :bfp1:
Обичам ви всички и ви целувам!!!

Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #78 -: Декември 22, 2011, 11:36:20 am »
*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #79 -: Декември 22, 2011, 11:40:01 am »
MILI4KA  POZELAVAM TI  EDNA   PREKRASNA  KOLEDA  IZPALNENA  S  TOPLINA,LUBOV  I MNOGO  POLOZITELNI  EMOCII mc101 :occasion10: :kiss: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br