0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Imam регистрация в зачатие от 2 години и използвам анонимността на форума (както повечето членове на форума). Ако искам да отида на тези профилактични прегледи трябва да изляза от анонимността, която осигуравя форума. Знаете ли дали има възможност да се отиде на тези прегледи, но без след това да ми се налага да си сменям ник нейма във форума?  :( :( :(


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: За профилактичните прегледи в клиника "Щерев"
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2011, 08:44:42 am »
Правилата за тези прегледи са регламентирани и важат за всички.
Никой не би злоупотребил със анонимността, тъй като данните се събираТ единствено от членове на УС на сдружение Зачатие и се предават в клиниката. Данните не са публични, така че за мен няма причина да кандидатствате по тази програма.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: За профилактичните прегледи в клиника "Щерев"
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2011, 09:25:01 am »
steffi, пиши ми на лични.