0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #800 -: Септември 11, 2012, 13:26:36 pm »
Валенце страшно много се радвам за теб слънчице :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:.Супер новини,браво :balk_46:.Хайде сега само спокойствие и силна храна и си чакай спокойно срещата с малкият мишок. Много гушки миличка и леко бременеене. Цункиииии :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #801 -: Септември 11, 2012, 14:50:23 pm »
Милички ето го и малкия господин.Нали е красив?Най-красивия за мен както и голямото му братче.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #802 -: Септември 11, 2012, 21:28:00 pm »
 :balk_47: :balk_46: :balk_69: здравей малко ангелче!!!!
:cool: :cool: :cool:
супер!!!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #803 -: Септември 12, 2012, 09:36:57 am »
Вале...добре се справяш,миличка.Бебчо е страхотен...да сте живи здрави
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #804 -: Септември 13, 2012, 10:10:52 am »
Да ти е живо и здраво ангелчето Вале! :D
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #805 -: Септември 14, 2012, 08:56:57 am »
Здравейте милички искам днес най-официално да  кажа че Батко Ангел има рожден ден и става на 5 години........Как само бързо лети времето.Да ми е жив и здрав и все така послушен.Най-ценното нещо на света са децата,пожелавам ви на всички да изпитвате това щастие каквото аз днес изпитвам в сърцето си като гледам как от мъничко човече той стана вече батко на бебето........... :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #806 -: Септември 14, 2012, 12:10:21 pm »
Да ти е живо и здраво Ангелчето, да расте здраво и щасливо детенце и да помага на малкия бебчо. Много здраве и за цялото ви семейство - да се радвате на децата ,Много усмивки и само положителни емоции :hbirth: :hbirth:


Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #807 -: Септември 14, 2012, 13:10:51 pm »
Малкия Ангел е страхотно дете.Добре възпитан и скромен.Пожелавам му много здраве, късмет в живота и да радва мама и тате.Поздрави и целувки от каката с която си игра с количките :)

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #808 -: Септември 14, 2012, 13:35:26 pm »
 :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1:
 :hbirth: :hbirth: :hbirth: :balk_7: :balk_19: :balk_35:
ЖИВИ И ЗДРАВИ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!!!
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #809 -: Септември 14, 2012, 13:41:09 pm »
Да ти е жив и здрав рожденика valentina todorovа  :bighug: :balk_12: :balk_35:
:hbirth:

new_birthday

:balk_19:

:wave:
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #810 -: Септември 20, 2012, 07:44:42 am »
Вале честито за рожденника на патерици , ама аз нали нямам време да влизам много тук , а и ти не си се похвалила ще ти се карам.Да ти е жив и здрав както той ,така и малкия бебок.Сега тези снимки след някой месец още по хубави когато вече си го гушкате. :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #811 -: Октомври 05, 2012, 09:21:17 am »
Как сте момичета :D :D :D Пожелавам ви още един ден изпълнен с много слънчеви усмивки............Да дам отчет от вчерашния преглед: Бебчо вече е около 30см. не можаха много точно да го премерят че много се движи :D,тежи 900гр. плюс-минус 100гр. всичко се развива добре.Малко си отдъхнах само да вляза в седмия месец вече и съвсем ще се успокоя.Този път ще успея.Не се предавайте и вие и ще имате същия резултат като моя,СИГУРНА СЪМ.......Само вярвайте :youwoman: Изпращам ви много бременни вируси  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #812 -: Октомври 09, 2012, 11:27:45 am »
как си  вале,расте ли корем4ето :D пожелавам ти леки оставащи месеци  и най-пухкавото  бебенце!!! preggo :babyflips: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #813 -: Октомври 16, 2012, 21:45:34 pm »
Вале, как си? Скоро не си ни давала отчет, да знаеш, че чакаме новини за теб и за бебока  :balk_69:
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #814 -: Октомври 17, 2012, 09:27:28 am »
Здравейте мили мои....извинете но покрай мен се случиха малко лоши моменти и нямах възможност да влизам.За последните дни много сълзи изплаках.От последния преглед за който писах повече не съм ходила.Ще ходя началото на ноември пак на преглед.Само не ви писах че ми пускаха изследвания на кръв,урина и вл.секрет че имам доста обилно бяло течение и бях сигурна че ще излезе нещо я гъбки я нещо друго но микробиологията ми е наред няма ми нищо,излезе чиста и се успокоих.урината също е наред.Имам малко анемия,при долна граница 120 моята е 119 и ми изписаха желязо,но покрай всичко случващо се покрай мен направо да си. кажа че се поизоставих малко и не съм си купила още нищо да пия.като се прибера вкъщи и се успокоя ще се отдам на бебчо и здравето си.Вече си имам голямо коремче,талията ми стигна 90см.в началото бях 60см.явно ще стигне един метър докато отида до родилното,но какво да се прави.като килограми до тук качих 10кг.като мога да кажа че в последно време ми се яде много сладко но немога да се спра да го ям:( а и много не се старая защото и кръвното ми е ниско.започнаха и много да ме мъчат киселините особенно вечер като си легна.Бебчо рита много даже и ребрата ми,но се преживява и това.даже ме радва нищо че някои път така ме сритва че почвам да викам.спира ми въздуха:) палаво бебе.........приготвям се усилено защото много бързо взеха да ми минават последните седмици,а имам чувството че бебчо ще излезе по-раничко около нова година.и за баткото имах това усещане и не сбърках,роди се 18дни преди термин.А аз обичаа всичко да ми е готово сама да съм си купила и приготвила всичко,а не докато съм в болницата някой да ми пипа нещата.живот и здраве ще правим и ремонт другия месец,че досега нещо не смогваме със средствата.е стана много дълго излиянието ми така че приключвам лек ден на всички.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #815 -: Октомври 17, 2012, 10:15:14 am »
Миличка,настръхнах като ти прочетох поста,и като гледам колко време е иманало и в кои седмици си.....Много се радвам за теб,желая ти всичко най-хубаво и лека оставаща бременност.Успокой се и повече се усмихвай!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #816 -: Октомври 17, 2012, 10:21:14 am »
Всичко ще се оправи, Вале, мисли позитивно. Вярно е, че понякога не можем да спрем сълзите,но трябва и да бъдем силни, особено когато знаем, че вредим и на малкото човече в нас. Пожелавам ти от тук нататък НИКАКВИ сълзи, а само усмивки  :D Залавяй се да се подготвяш за срещата с бебчо и ще видиш колко добре ще се почувстваш.  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #817 -: Ноември 07, 2012, 21:39:46 pm »
Хайде ето от днес най-пресния отчет за предаване: Минах преглед всичко е идеално,бебчо е 1507гр.,минах на прослушване на тонове пак са добре,минах и на доплер и той е идеален.Засега всичко е наред.На следващия преглед ще ми дадат обменната карта,това ще е началото на декември.Аз съм качила още 2,5кг.за един месец,вече съм 56кг.сигурно ще мина 60кг.до края,може да не са много но в началото бях 43кг.все пак на талия го докарвам стигнах заветните 100см.изглеждам като ходеща топка забодена на две клечки.талията ми ще стане почти колкото височината до края на 9месец.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #818 -: Ноември 23, 2012, 10:23:35 am »
Вале, къде се изгуби :D Как сте с бебчо?
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #819 -: Декември 06, 2012, 14:09:45 pm »
Момичета,как сте вече не пиша често но наглеждам всички ви да знаете....Пиша може би един от последните си отчети за бременността.И така:Днес ми дадоха всички документи,направление за родилното и т.н.пуснаха ми последни изследвания които трябва да се впишат в обменната карта и някак всичко ми стана вече реалност,хвана ме страх че идва момента,но и нетърпение да видя малкото човече.Бебока е 2100гр.околоплодна течност,тонове и др.всичко е наред заело е вече поза за раждане.Докторката каза че вече е слязло ниско. надолу и най-вероятно няма да изтрая до термин,каза ми началото на годината най-много.Имам и подготвителни контракции и то доста и ми каза да пия още 14дни магнерич иначе бебчо още повече ще избърза,а му е рано.Може би затова се притесних най-много от всичко.каза че сега още не е добре заради белите дробчета.така че сега ми остава да пия лекарства за задържане до края на 36 седмица и после ми остава само да стискам палци.