0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #760 -: Юни 07, 2012, 09:04:07 am »
Минавам само за да ви  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #761 -: Юни 07, 2012, 09:39:31 am »
И ние така  :D :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #762 -: Юни 07, 2012, 14:59:45 pm »
И аз те гушкам мила!Често като отворя сайта поглеждам тайничко към графиката ти!Гушки за мама и бебо! :D
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #763 -: Юни 08, 2012, 10:16:19 am »
Хей миличка,много се радвам за тупкащото сърчице :DБраво,да растете,да сте здрави и щастливи :D




*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #764 -: Юни 08, 2012, 10:59:57 am »
еха, много мило и за теб разбира се  :bighug: и дай Боже се заразим от твойте вирусчета , Много поводи за усмивки :P


Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #765 -: Юни 08, 2012, 12:31:26 pm »
Вале искам да те попитам ти в клиниката на Щерев ли ходеше защото съм останала с такова впечатление и ако е така мога ли да ти задам няколко въпроса, но ще ти пиша на лични?!И между другото да ти честитя тупкащото сърчице и да ти пожелая много леки и безпроблемни оставащи месеци :) :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #766 -: Юни 08, 2012, 13:55:38 pm »
 :youwoman: :pink_dust_1: :green_dust_1: :crossfingers: :crossfingers: на всички през днешния ден.Следващ отчет да дам:4 преглед ,няма вече отлепване и бебчо здраво се е закрепил,много хубаво оформен плоден сак и сърце биещо като локомотив така каза лекарката.Тя се радва заедно с мен. :D Водих и баткото с мен да види бебето.Още от сега ревнува,но каза че иска братче за  да си играят заедно.Не ме интересуват никакви поверия и вече си купих неща за бебчето.Вярвам че всичко ще бъде наред,защото го сънувах и защото вярвам че Господ ми подари това бебче и той ще го опази през тези 9 месеца.Вече стана голям човек цели 14,1мм.в понеделник беше 9,3мм.Вярвам че скоро от всяка една от вас ще чуя същите добри новини,заповядвам ви даже не по едно а по две бебчета да имате накуп.Успех на всички
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #767 -: Юни 08, 2012, 19:48:41 pm »
Това пожелание ми хареса,заплювам си го за мен.Вале,много се радвам за вашето 14мм-во плодово сакче,радвай се на всяка минута от бременноста си и си купувай дрешки не има вяравай на бабините суеверия,никъде по света няма такива глупости. :bighug:


*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #768 -: Юни 08, 2012, 20:23:32 pm »
Това пожелание ми хареса,заплювам си го за мен.Вале,много се радвам за вашето 14мм-во плодово сакче,радвай се на всяка минута от бременноста си и си купувай дрешки не има вяравай на бабините суеверия,никъде по света няма такива глупости. :bighug:
и аз днеска купувах малки дрешки за 3 месечната ни племеничка, която също е чакана 12години от родителите й. Много се кефих и се молих скоро и за мое бебче да хода да купувам :(!!!! Радвайте се скъпа и се наслаждавайте на това прекрасно положение в живота, купувай и си радвай душата! Дано имам и аз твоето щастие някой ден! :bighug: :hug2: preggo :balk_21: :balk_21: едната целувка е за твоето коремче, а не за теб!!! :lol:
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #769 -: Юни 09, 2012, 10:50:21 am »
Успешна почивка на всички чакащи и всички правещи......... :youwoman: :bighug: :bighug: :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #770 -: Юни 11, 2012, 14:10:34 pm »
Здравейте,момичета!Много ви моля за съвет-бременна съм в 10 г.с и 4дни,и от тази сутрин имам кафяво,бледо зацапване...стреснах се,тъй като преди 3дни ходихме при доктора и той каза,че всичко е наред,чу се сърчицето...На фраксипарин съм,аспирин протект,витамини за бременни,фолиева и утрогестан,днес доктора ми каза да спирам аспирина.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #771 -: Юни 13, 2012, 13:49:24 pm »
Момичета много :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #772 -: Юни 18, 2012, 13:00:26 pm »
КАК СТЕ МИЛИЧКИ МОИ,ДАНО ВСИЧКИ ДА СТЕ ДОБРЕ И СКОРО ВСИЧКИ ДА МЕ ЗАРАДВАТЕ,ХАЙДЕ ЧАКАМ................... :D :D :D
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #773 -: Юни 18, 2012, 17:38:16 pm »
Как си ти Валенце... :balk_21:
влизам да се потъркам малко тук в твоята заразна темичка, та да се накача и аз. :lol:

 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #774 -: Юни 18, 2012, 17:39:46 pm »
 :pink_dust_1: :green_dust_1: пускам ги специално за теб :D
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #775 -: Юни 18, 2012, 19:35:31 pm »
ехаааа...много благодаря  :D нагаждам се цялата ехехе  :lol:


:offtopic: Нашите кумци ни бяха на гости и ни зарадваха че пак ще кръщаваме, понеже чакат второ детенце, та аз през цялото време се търках ли търках в нея, а кумеца все казваше че не се търкам в правилния човек...трябвало в мъжа ми да се търкам  :lol: :lol: :lol: , ама нали уж било заразно и за кадем, който няма да е никак излишен  :D

Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #776 -: Юни 20, 2012, 19:03:35 pm »
 Валенце мило ,как си моето момиче? Отдавна не съм писала ,но те следя изкъсо да знаеш :balk_119:. Приятно прекарване на лятото миличка и да се пазиш. Много цунки на бебчо от мен :balk_104:. Гушкам те :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #777 -: Юни 23, 2012, 19:04:32 pm »
Момичета бях за няколко дни в болница че много взех да повръщам и сега ме изписаха.Вече съм по-добре но пък сега си имам и домашни проблеми :(които сама си направих.дано скоро се оправим с милото и да ми прости защото така много се измъчвам и аз и той.Гузна съм но вече е късно за каквото и да било.Успех на всички дано има много положителни тестове.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #778 -: Юни 26, 2012, 02:07:48 am »
Миличка, дано скоро всичко да се оправи. По някога правим грешки, но важното е да поискаме прошка и да забравим. Всичко ще си дойде на мястото. Мисли за бебче и се пази.
Силно гуш и много  :balk_21: :balk_21: :balk_21:

Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #779 -: Юли 01, 2012, 12:59:09 pm »
Как сте момичета?Ако не пиша не се сещате за мен,така ли? :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2: вече ще ви се скарам....... :wink: лек и успешен ден на всички