0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #680 -: Май 08, 2012, 10:19:49 am »
от страх вече не искам тестове да си призная.реално имам още 5 дни до мц,затова много не разчитам на резултата от този тест който направих,а и пия дуфастон така че ако има нещо може да се задържи ако всичко е наред.но с това кървене което почтт не е спирало след ову,незнам какво да мисля.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #681 -: Май 08, 2012, 10:32:02 am »
Знам, че е много трудно,но се опитай да си спокойна и изчакай няколко дни. За кървенето не се притеснявай толкова, аз имам приятелка на която и зацапваше през ден първите два месеца от бременноста, а сега си има хубаво здраво бебе. Опитай се да си спокойна и много се пази. В крайна сметка, каквото е писано, това ще стане.
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #682 -: Май 08, 2012, 12:05:37 pm »
силно се  надявам  края да е  прекрасен!!! :youwoman: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #683 -: Май 08, 2012, 12:09:48 pm »
Вале и аз се надявам всичко да е наред.Много целучки и стискам палчета. :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #684 -: Май 09, 2012, 09:14:30 am »
Момичета направих си сега уринен тест за бременност и има втора чертичка по видима от миналия път,плача момичета не знам какво да правя ,много ме е страх,кървенето от вчера спря не знам дали още днес да не отида на лекар или първо да пусна кръвен тест,не знам какво да правя?Страх ме е много....... :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: ГОСПОДИ БЛАГОДАРЯ ТИ ЧЕ ОТНОВО ЧУ МОЛИТВИТЕ МИ,Само ти Боже направи това чудо в нашия живот
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #685 -: Май 09, 2012, 09:16:41 am »
Леле Вале ,тихичко честито и се пази много .Дано всичко е ок и на финала едно сладко бебче.Сега се успокой ,колкото и да ти е трудно .Пусни си кръвен после след 48 часа пак .
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #686 -: Май 09, 2012, 09:35:08 am »
Валенце тихичко честито и от мен,много се радвам,знам как се чувстваш.Пази се и спокойно всичко ще е ок.Желая ти 9 безпроблемни месеца,леко бременеене и накрая едно сладко и пухкаво бебче  :bighug: :balk_21: :balk_7: :kaos7:
П.П Не се шашкай,успокой се и изчакай 1,2 дни,утре пак направи тест,почивай си повечко!
« Последна редакция: Май 09, 2012, 09:38:58 am от milena8 »
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #687 -: Май 09, 2012, 09:39:36 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: :hug2: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_103: :balk_104: :balk_21: :balk_50: Тихичко честито и от мен! Обади де на доктора ти и говори с него. Щом си имала зацапване може да ти каже да да вземаш нещо прогистероново/ако не вземаш де/ или да видите как да действате от тук на татък.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #688 -: Май 09, 2012, 09:42:35 am »
Да си кажа честно си пия дуфастон :oops:,утре ми беше последното хапче но ще и се обадя да видя да ли да го продължавам,сега ще ходя да пусна един кръвен и след два дни пак за да видя как се увеличава.Страх лозе пази с това зацапване много ме е страх.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #689 -: Май 09, 2012, 10:30:30 am »
Валенце ама това е най-страхотната новина :bighug: :bighug: :bighug:
Направо настръхвам от вълнение сега докато пиша. :youwoman: :youwoman: :youwoman:
Много се радвам за теб :balk_47: :balk_46: :balk_47: :balk_46: :balk_47:
Сега се успокой(ако можеш :wink:) и си почивай и накрая на деветте месеца да ни зарадваш с един/една пухкавелко/ка :lol:

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #690 -: Май 09, 2012, 10:39:46 am »
Много се радвам за теб  моля се всичко да е много леко и спокойно  покрай това прекрасно щастие за вашето семейство .Прекрасно начало на деня с такава великолепна новина , усмихвай се и бъди много щастлива . :bighug: :goodluck:


*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #691 -: Май 09, 2012, 10:47:41 am »
Честито,Вале!Лека бременност и здраво и пухкаво бебе на финала. :babyflips:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #692 -: Май 09, 2012, 11:10:36 am »
 :bighug: :bighug:  честитооо,Вале !!!! Сега само спокойствие и леко бременеене  osi_9 osi_9
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #693 -: Май 09, 2012, 11:33:29 am »
вале   4удесна новина мили4ка :kiss:  иеее  пожелавам ти  вси4ко да е леко и  прекрасно!!! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :cloud9:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #694 -: Май 09, 2012, 12:09:36 pm »
Честито и от мен  :balk_16:, да си призная теб и още няколко момичета честичко ви наблюдавам и  страшно много се зарадвах, когато днес видях двете ти чертички, желая ти от все сърце безпроблемно бременеене  preggo и на финала един здрав и сладък бебек  :bori_002:  :D :D :D
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #695 -: Май 09, 2012, 13:47:57 pm »
Вале,честито миличка и от мен!Пожелавам ти вълшебни оставащи месеца и на финала едно/две/здраво/и/ бебче/а/!!
Пази се и си мисли само хубави неща , защото те предстоят-ПО ВЯРВАЙ!!
Ц :DУНКИ СЛАДКА!!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #696 -: Май 09, 2012, 14:36:38 pm »
Благодаря ви на всички.......да ви се връща тъпкано и аз искам да напиша на всяка една от вас същите хубави пожелания каквито вие на мен в този прекрасен ден.Никога няма да забравя колко сте ми помогнали.Но все пак да дам отчет: сега си идвам от лекар пуснах кръвен тест,резултата е 18,74-положителен  :youwoman:след два дни ще го повторя.Продължавам Дуфастона и повечко почивка.Взех си резултатите от Генетичните изследвания за тромбофилии-отрицателни са :D ,но както винаги има и нещо което да не е както трябва,а то е положителен резултат за хламидии :(,резултата е Yg M-отрицателен,Yg G-положителен,Yg A-положителен.Утре пак съм на лекар да занеса резултатите но няма други стойности само това пише.Моля ако някой знае нещо да ми пише,че ме притесни този резултат.Има ли опасност за плода?
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #697 -: Май 09, 2012, 16:20:50 pm »
Вале, добре ли виждат очите ми. Имаш си положително тестче? Тихичко ще ти честитя и ще ти пожелая безпроблемна, спопойна и щастлива бременност. Пожелавам ти да си гушкаш един здрав и пухкав бебок  :bighug: Стискам палци всичко да е наред!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #698 -: Май 09, 2012, 16:48:28 pm »
О ооооо,Вале толкооова много се радвам .Пожелавам ти много лека бременност. :cloud9: preggo
И сладко бебенце  :bori_007: на финала. Оооооо много съм щатлива.

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #699 -: Май 09, 2012, 20:11:30 pm »
Валенце тихичко честито миличка!Не бях влизала няколко дни да ви наглеждам и сега като видях двете ти чертички много се зарадвах!Почивай си сега и не се притеснявай много!Пожелавам ти леки и безпроблемни 9 месеца и на финала едно сладко пухкаво бебоче!!! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bighug: :bighug: :bighug: