0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #660 -: Май 02, 2012, 17:27:42 pm »
Момичета сега след wc се появи бледо розова кръв примесена с прозрачна белтъкообразна разтеглива слуз,дали мога да се надявам да е от евентуална имплантация?
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #661 -: Май 03, 2012, 00:56:40 am »
момичета помогнете моля,днес еднократно ми се появи розово зацапване,вечерта след едно сърце отново се появи но по-обилно и пак е розово,нацапах една мокра кърпичка.сега усещам слаба болка ниско долу в корема и малко в кръста.Моля кажете ми от какво може да е.всички хормони са ми. в норма,както и изследванията на щитовидната жлеза.не е и от овулация защото тя мина. преди няколко дни,не. е. и имплантационно зацапване защото е рано. още.
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #662 -: Май 03, 2012, 01:30:13 am »
Мила успокой се ,това не ти помага .Ще ти копирам една статия от бейбиплан.ру -там пише за имплантирането да по принцип е 7-10 ден но има и редки случаи по рано или малко по-късно от това.
Дано ти помогне да се поуспокоиш.

Вероятность имплантации в зависимости от ДПО

Говоря о том, что имплантация происходит обычно на 7-10 день после овуляции, нужно знать, что изредка случается ранняя и поздняя имплантация. Вероятность имплантации в зависимости от ДПО представлена в списке:

    3-5 дпо - 0.68%
    6 дпо - 1.39%
    7 дпо - 5.56%
    8 дпо - 18.06%
    9 дпо - 36.81%
    10 дпо - 27.78%
    11 дпо - 6.94%
    12 дпо - 2.78%


Источник: http://www.babyplan.ru/biblioteka/_/populjarnye-temy/preg_test#ixzz1tklFokm5

Ако имаш нужда от превод съм насреща .И стискам палци да е това което най-много желаеш.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #663 -: Май 03, 2012, 07:26:20 am »
момичета сега като се събудих и станах оьново ми прокапа няколко капки без нищо да правя,сега започна да става по кафеникава,дали да не ходя на лекар днес?
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #664 -: Май 03, 2012, 07:43:22 am »
Аз бих отишла. Това неменструално кървене се случва не за пръв път при теб. Може да е безобидно, може и да не... Разкажи на лекаря си и задай въпросите си. Изисквай преглед и обяснения за евентуални причини.
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #665 -: Май 03, 2012, 13:29:08 pm »
Момичета ходих на лекар,но нищо не ми направи :BangHead: :BangHead: :BangHead: така ме нервира,дори не ме прагледа на УЗ.Направо ми го отписа тоя месец,каза и да е имало нещо сигурно с кървенето съм го изхвърлила.Направо ми каза като ми дойде МЦ и да и се обадя и да ми насрочат дата за лапароскопия.Каза че можело да ми направят фенестрация на яйчниците(ако го казвам правилно)да ги надупчат,ама аз съм чела че не било хубаво,моля кажете ми какво да правя?Имам ли шанс за този месец?
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #666 -: Май 03, 2012, 15:40:16 pm »
Бих те посъветвала да смениш гинеколога си. Ориентирай се към добър специалист!

Успех!
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #667 -: Май 04, 2012, 10:55:14 am »
Миличка и според мен май трябва да смениш лекаря след като това не се случва при теб за пръв път и не ти обръща никакво по-сериозно внимание и бих те посъветвала да се поуспокоиш защото това притеснение само ти вреди!Дано няма някаква сериозна причина за това зацапване мила  :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug:
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #668 -: Май 04, 2012, 10:58:42 am »
знам че фенетрацията се отхвърля като метод и моят доки каза не давай да ти прават финитрация имаш ли цветна снимка спермограма


Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #669 -: Май 04, 2012, 11:23:30 am »
Горещо ти препоръчвам да смениш лекаря който посещаваш....медицината се развива и има толкова кадърни лекари,който могат да ти помогнат.Ти си от София....е ако там не можеш да намериш лекар....къде? osi_6
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #670 -: Май 04, 2012, 14:57:23 pm »
Момичета днес кървенето вече спря,поне засега....не съм ходила пак на лекар че вече не издържам много психически.Гледам да се стегна,отидох и си пуснах изследване за хламидии и хепатит,искат ми ги преди операцията тези за хепатит а другите реших аз да си ги пусна защото досега никога не съм си правила такова изследване.ще излязат след 10 дни.Дргата седмица трябва да дойде :witch: и ще пусна и другите изследвания които ме карат преди лапароскопията и после само ще събирам сили.Страх ме е,но си заслужава.Искам дете и всичко ще направя за да го имам,всичко което е по-силите ми.много се надявам да е станало чудо и да няма нужда от тая операция.Милички благодаря ви за подкрепата.Mirados имаме спермограма нормална,цветна снимка нямам предложиха ми първо нея но не искам да я правя.Ако има нещо пак трябва после лапароскопия,а така направо да се поправя ако има и да се свършва вече.Пък и парите са едни и същи за двете процедури.Аз ще я правя в Тина Киркова,там ми искат само 150лв.за консумативи и 70лв.за консултации с анестезиолог и още един ама го забравих,тоест общо 230лв.няма да дам да ми дупчат яйчниците.За цветана снимка  искам 150лв.но казват че лапароскопията е по-добре.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #671 -: Май 04, 2012, 15:04:28 pm »
Дано е станало чудото ,ако не ние сме тук за подкрепа и ще помагаме. :bighug:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #672 -: Май 04, 2012, 15:17:53 pm »
Как може да има в днешно време такива некадърни и безотговорни лекари не мога да си обясня.  :(
Сменяй го мила и не се отчайвай...
Стискам ти силни палци всичко да е на ред  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug: :bighug: :bighug:

Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #673 -: Май 04, 2012, 20:02:20 pm »
Да си кажа честно момичета,аз вече настоявам за лапароскопия,защото ми омръзна да казват че сме здрави,а да няма никакъв резултат и да ми назначават купища изследвания и фоликулометрии и само да гледат недоумяващо и всеки доктор да плюе предишния и после всичко отначало.Правиха ми стимулация без изследвания за проходимост на тръбите от Тина Киркова,после от Щерев ми казаха че ще видят три месеца поред фоликулометрии без никакви лекарства и после пак стимулация ако не е станало до тогава.Е минаха всички месеци,всички изследвания,остана само това да направя.В Щерев ми го предлагат срещу 1600лв. но вече ми омръзна да съм касичка,затова отивам в Тина Киркова за изследването срещу 200лв. и после с резултата във Щерев.Искам да ви кажа че намерих лаборатория която прави БЕЗПЛАТНО изследвания за Хламидия,Хепатит и всички други ако някой го интересува да ми пише на лични ще дам телефона.Резултатите от тази лаборатория са напълно валидни пред всяка друга болница и си спестявате повече от 50лв.ако искате и вас да не ви правят на касичка.И още нещо но незнам дали все още е така,на 6 етаж в Майчин дом правят безплатно генетичните изследвания,прочетох го от един форум има и телефон за записване,това са още 200лв.по малко ако някой трябва да ги прави ще дам и този номер да се запише ако още може.
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #674 -: Май 07, 2012, 09:39:37 am »
Така...........ето ме отново.В момента изглеждам точно така :ask: osi_12 osi_12 osi_12 osi_1.Отивам си до wc и по хартийката ярко червена кръв и сега какво става?Нищо не разбирам??????? По мои изчисления са минали около 10-11дни след овулация имах един тест вкъщи за бременност и го направих,но не с първа сутрешна ....и резултат с мноооого бледа втора чертичка,но все пак я виждам,но не мога да се зарадвам,защото май е към финала цялата работа.Какво да правя?Чертата се появи малко след 5 минути,не веднага.В момента нито кръста,нито корема ме болят като преди цикъл.Нямам никакви симптоми че ще ми идва,имам си и кремообразна ЦС.Ако продължи ще го смятам за цикъл,ама ако спре????????Да допълня че пия и дуфастон 3*1 откакто видях първото зацапване.Какво да правя?
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #675 -: Май 08, 2012, 09:22:32 am »
Зацапването вчера спря,днес само една-две капки кафеникаво сутринта какво става с моя цикъл тоя месец 8O
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #676 -: Май 08, 2012, 09:43:15 am »
Вале,аз не съм много компетентна,но искрено се надявам да е на хубаво!Ще те следя! :DСтискам палчета,тава наистина да е твоят месец! :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:
*
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #677 -: Май 08, 2012, 09:56:23 am »
Валя ,и аз стискам палчета това да има хубав край .
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #678 -: Май 08, 2012, 10:08:47 am »
Аз гледам да се настроя психически за лапарото пък каквото сабя покаже......
Re: Моля вижте ми графиката!
« Отговор #679 -: Май 08, 2012, 10:11:05 am »
Втората черта си е втора черта,значи бременност има,силно стискам палци да се задържи и кървенето да спре напълно. Защо не направиш един кръвен тест да видиш нивото на ЧХГ колко е?
« Последна редакция: Май 08, 2012, 10:15:02 am от laguna_no1 »