0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графика pufpafka
« Отговор #20 -: Октомври 27, 2011, 11:09:38 am »
 :balk_46: :balk_47: :balk_602: след такова успокоение и с по-голам мерак и кеф се работи по въпроса! Дано този месец чудото стане!
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #21 -: Октомври 27, 2011, 12:31:44 pm »
 Дано този месец чудото стане!
[/quote]

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :balk_21:
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #22 -: Октомври 27, 2011, 13:03:15 pm »
Успех мила :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #23 -: Октомври 28, 2011, 08:51:57 am »
Момичета мъжа ми се прибра от командировка, така че ще действаме, точно навреме май.
 
Благодаря ви за подкрепата имате стиснати палчета и от мен :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #24 -: Октомври 28, 2011, 08:59:38 am »
Успех, Пуфпафче! Приятна работа! :wink:  osi_9 И да хванете яйчицето! :eggsperm: Успешен лов! :pleasantry: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графика pufpafka
« Отговор #25 -: Октомври 28, 2011, 10:17:30 am »
Успех, Пуфпафче! Приятна работа! :wink:  osi_9 И да хванете яйчицето! :eggsperm: Успешен лов! :pleasantry: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
osi_9 :pleasantry: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :balk_104:
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #26 -: Октомври 28, 2011, 14:07:35 pm »
 :bed: :goodluck: :bfp:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графика pufpafka
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2011, 20:54:28 pm »
 Успешен ловен сезон Пуфпафче :pleasantry:. Дано се похвалиш много скоро :bfp: :crossfingers: :bighug: :goodluck:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #28 -: Ноември 02, 2011, 17:45:10 pm »
Момииичета преди малко се прибрах, сутринта бях при гинеколожката.
  Според лекарката нямам овулация. Гледа ме на вагинален ехограф предишният път (миналата сряда) се видя доминиращ десен яйчник с ясен фоликул, сега на 16ти ден от цикъла го нямаше. Занесох и тестовете за овулацията и според нея са отрицателни всичките(правени са от 11ти до 15ти ден включително от цикъла), има втора черта, но е по-бледа на всичките тестове. Според нея е нямало овулация и ми каза че ще трябва да се стимулираме, но според мен е имало. Графиката на темп ми показва повишение.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=pufpafka

Та се чудя, ако все пак не са отчели тестовете правилно и по някаква причина не съм хвана пика и е имало овулация, трябва ли да се види отделеният фоликул на снимката и на  ехографа(или жълтото тяло при все че са минали кажи речи24 часа от предполагаемата от мен овулация,според темп графика) има ли и друг начин да се установи чрез преглед, че със сигурност е имало или нямало овулация, след като тя в минала ? . Казах и за температурата, че имам покачване и ме попита кога я меря, след като и казах 7 часа-сутринта, каза че не е актуално, трябвало в 6   и не е показател тя.
На всичкото отгоре и уреаплазмата ми е положителна. Та ми наизписа разни лекарства, но каза че ще изчакаме менструацията и тогава, ама съвсем се шашнах с тази овулация сега.    
 Ето ги и прословутите тестове(овю)

http://i52.photobucket.com/albums/g3/eekthefat/photo2-1.jpg

Днешната снимка е доста по-неясна, каза ми че и червата ми били доста раздути и много трудно хвана  ячника, та ме пита и дали се храня   и да започна редовно поне по 3 пъти на ден  

Изобщо, егати деня и прегледа, нищо хубаво  

Ето ги и двете снимки на ячниците:

http://i52.photobucket.com/albums/g3/eekthefat/photo4.jpg

http://i52.photobucket.com/albums/g3/eekthefat/photo31.jpg

http://i52.photobucket.com/albums/g3/eekthefat/photo2.jpg

http://i52.photobucket.com/albums/g3/eekthefat/photo1.jpg
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 18:21:04 pm от Pufpafka »
Re: Графика pufpafka
« Отговор #29 -: Ноември 02, 2011, 17:53:45 pm »
 Месеца в който забременях, нямах нито един положителен ову тест. В бремените графики има още 2 или 3 графики с отрицателни тестове. Надявам се при теб всичко да е наред. За съжаление не мога да коментирам, но се надявам момичетата да помогнат с препоръки и мнения.
Re: Графика pufpafka
« Отговор #30 -: Ноември 02, 2011, 20:55:25 pm »
Ако трябва да съдя по моите тестове за ову, този последния ти не мисля че е положителенр защото аз съм виждала доста по наситена тестова чертичка.Но пък нищо не е ясно може и да бъркам  :oops: Нека да кажат другите с по-голям опит  :oops:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #31 -: Ноември 02, 2011, 22:10:26 pm »
Ами сега чета че тестовете отчитат лх, който се излива така да се каже циклично, ако не олучиш този цикъл и теста няма да засече. Чудя се какво се е случило с фоликула който ясно се вижда на първата снимка преди 1седмица? Може ли нарастнал фоликул да търпи регрес точно за1седмица, при все че и лигавицата на матката изглежда като при овулация, та за това така се дъмнявам че е била вчера, а е рано още да се види жълто тяло. На лекарката и беше много трудно да види яйчника защото червата ми се бяха раздули, та ме натискаше и снимката днес е размазана :? Та за това имам съмнение
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #32 -: Ноември 02, 2011, 22:17:15 pm »
Моите тестове също не стават напълно еднакви чертите , но пък степента се увеличава на оцветяване и след това пак намаля.Дано всичко е ок и да няма място за каквото и да е притеснение. :bighug:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #33 -: Ноември 07, 2011, 10:37:28 am »
Утре ще пускам прогестерон, за да доказвам на лекарката, че е имало овулация. Темп си ми е висока, двете фази ясно отчетливи. Дано се и покачи още де
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графика pufpafka
« Отговор #34 -: Ноември 07, 2011, 10:43:26 am »
Да миличка и аз мисля, че всичко е наред като ти гледам графиката! Направи каквото трябва и за твое успокоение и да видиш дали не трябва да си смениш докторката.... много късмет ти желая и всичко да е ОК!
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #35 -: Ноември 09, 2011, 09:36:45 am »
Разбира се че всичко ще е наред , не се притеснявай и после като видиш резултатите да ни кажеш как са и какво е казал доки.
Re: Графика pufpafka
« Отговор #36 -: Ноември 09, 2011, 15:39:31 pm »
Седми ден след предполагаемата-според мен овулация, Прогестерона същ доказва че такава е имало, ето резултата от днес -
Progesteron    40.95      nmol/L , референтни-   Лутеална фаза ( 5.3 – 86.0 )


Няма от къде да се вземе толкова прогестерон, ако няма жълто тяло, пр все че и фоликула го няма-демек се е пукнал  :D
На лекар съм чак другият месец, но ще се чуя с нея около евентуалната менструация да коментираме какво правим и да ми обясни от къде съм го взела тоя прогестерон, щом нямам овулация според нея

Ама аз бях сигурна де, познавам си тялото и за това държах да се изследвам. :?
« Последна редакция: Ноември 09, 2011, 15:41:40 pm от Pufpafka »
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графика pufpafka
« Отговор #37 -: Ноември 09, 2011, 16:19:56 pm »
Да миличка и аз мисля, че всичко е наред като ти гледам графиката! Направи каквото трябва и за твое успокоение и да видиш дали не трябва да си смениш докторката.... много късмет ти желая и всичко да е ОК!
:crossfingers: :bighug: :hug2: yahoo_17 :balk_46: :balk_47:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #38 -: Ноември 09, 2011, 19:06:16 pm »
Само не се притеснявай и всичко ще си дойде на мястото.
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #39 -: Ноември 10, 2011, 10:56:49 am »
 :balk_21: