0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #20 -: Октомври 11, 2011, 20:22:38 pm »
Цоп и аз в новата темичка.Нека се напълни само с положителни тестчета :bighug: :bighug: :bighug:
Дидомира osi_6май това искаш.Какви са тези неща бе.Айде стегни се сега трявба да си най-спокойна и щастлива.Искаш и бебето да е нервно ли :ask:


хаха, това човече с дупето искрено ме разсмя , но .... си го заслужавам .
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #21 -: Октомври 11, 2011, 20:41:37 pm »
Абе, момичета, какви са тия нови правила и организации наистина? Това във връзка с възрастта и повторният опит по фонда ли е или нещо друго? :oops:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #22 -: Октомври 11, 2011, 20:49:33 pm »
Абе, момичета, какви са тия нови правила и организации наистина? Това във връзка с възрастта и повторният опит по фонда ли е или нещо друго? :oops:

Доколкото съм наясно на момичетата навършили 42 години /дано не пиша глупости  :oops:/, когато подават ново заявление за ФАР получаваха веднага новите заповеди, за да не ги бавят и да чакат около година, както останалите.Чух, че това вече е променено и май не се разглеждат с приоритет, но не съм наясно от кога е прието това.
Предполагам, че някой по-запознат ще се включи и обясни.
« Последна редакция: Октомври 11, 2011, 21:01:10 pm от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #23 -: Октомври 11, 2011, 21:13:27 pm »
Новият правилник(ФАР) е от края на юли. Няма приоритет вече за навършилите 42г, чакат си на общо основание с всички. Приеха нова точка, която казва, че ще важи на колко години си подал молба за финансиране, а не на колко я получаваш - т.е. ако не си навършила 43г към датата на подаване, дори да си ги навършила към датата на получаване на заповедта не си в нарушение на наредбата.
Разбрахте ли ме ?  :ask:


Евче - останах с впечатление,че нещо си ми сърдита... 8)  :?
Жива съм... другото е гнилост и зараза...
« Последна редакция: Октомври 11, 2011, 21:15:59 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #24 -: Октомври 11, 2011, 21:20:32 pm »
Благодаря ви момичета за разясненията.
Ню ловче, то в такъв случай при теб вече времето до новият опит тече. Ти юли подаде ли за втори опит или сега ще подаваш след обсъждането?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #25 -: Октомври 11, 2011, 21:40:04 pm »
подадох на 19 юли, ден преди да навърша 42г
мъхъм...ей на изтекоха амен 3месеца, като утре ще станат 10-11-12...
има надежда

Преди малко прочетох, че известна журналистка била бременна в 8м. Тя е 64-ти набор. Няма да се отчайваме , щом тя може и ние можем!

/редактирано от модератор/
« Последна редакция: Октомври 12, 2011, 09:30:47 am от beast »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #26 -: Октомври 11, 2011, 21:43:53 pm »
И аз да се запиша в новата тема. Дидомира, честито и дано повлечеш крак!  yahoo_33
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #27 -: Октомври 12, 2011, 01:04:28 am »
Нека скоро всички да видим по две чертички :bfp:и дай-боже две :bori_003: :bori_010:.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #28 -: Октомври 12, 2011, 02:47:27 am »
Здравейте!
Нека темата се изпълни с хубави новини и най-вече вести за нови бебета :balk_118:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #29 -: Октомври 12, 2011, 08:32:01 am »
Всъщност няма нищо лошо да се споменават имена на известни личности, ако всички им изпратим положителната си енергия, те ще успеят и както е казала Ню лов, що един може значи всички можем.
Пожелавам успех на всички!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #30 -: Октомври 12, 2011, 09:10:04 am »
Здравейте момичета  мина моята  пункцията на 09,10 извадиха ми 10фоликула 9 се оплодиха и се развиват много добре но аз след пункцията бях с старшни болки и в понеделник сутринта ме приеха по спешност за лапароскопска операция защото при пункцията ми е засегнат кравоносен съд и ме оперираха най вероятно в петък ще правим трансфер каза д-р Стаменов и каза че другите ембриончета ще ги замразим сега ще чакам да ми се обадият ембрилозит пожелавам успех на всички и само хубави резултати,
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #31 -: Октомври 12, 2011, 09:22:49 am »
Да се запиша и аз в новата темичка  :D
От доста време не бях влизала.Виждам,,че има и хубави новинки.Надявам се да продължаваме в същия дух.
На 24-ти ще ходя да си взема заповедта.Мисля да си запиша час,за да видим какво ще правим.Е,то почти ми е ясно,че първо ще се лекуваме,защото резултата от биопсията не беше хубав.И така явно ще се проточи и чак догодина ще правим опита.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #32 -: Октомври 12, 2011, 09:33:48 am »
Успех Руми!

Момичета, знам, че е в разрез с правилата на форума, но си позволявам да го напиша  - получих снощи много изгодно предложение за гонолФ75 на неприлично изгодна цена годен до 12. 2012г - цели 28 на брой ампули.
Момичето няма възможност да го подари....а, аз няма сега да правя опит, че ми се струпаха други задачи. Ако някой има нужда и прави самофинансиран опит с гонал ще му бъде голямо облекчение на разходите.

Момичето е от нашата клиника и много скромен човек, но няма възможност да го подари, дори сега тя самата ще прочете тук какви ги дробя :), ама не ме свърта
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #33 -: Октомври 12, 2011, 10:36:54 am »
Здравейте момичета,
надявам се да приемате нови членове във вашите редици. Вече сме пациенти на клиниката и ще поемем по пътя към заветната ни цел- бебче/та. Радвам се, когато пишете за всички успехи, надявам се и на още много положителни тестчета.
Накратко на 29 г., съпругът ми е на 32 от Бургас. Зад гърба си имаме 4 инсеминации и 1 ин витро в друга клиника. Досега се водихме с неизяснен стрелитет, но по наша инициатива пуснахме допълнителн оизследвания и се установи мъжки фактор- голям процент сперматозоиди с ДНК-фрагментация.
Имаме час за 21.10.2011г. и първо посещение в клиниката и ще се радвам да ни кажете с какво бихме могли да очакваме от този час, нужен ли е престой в Сф и има ли някоя от вас с подобна спермограма и ин витро/икси по метода MACS.

Благодаря ви :)
 :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #34 -: Октомври 12, 2011, 11:33:24 am »
Здравейте момичета  мина моята  пункцията на 09,10 извадиха ми 10фоликула 9 се оплодиха и се развиват много добре но аз след пункцията бях с старшни болки и в понеделник сутринта ме приеха по спешност за лапароскопска операция защото при пункцията ми е засегнат кравоносен съд и ме оперираха най вероятно в петък ще правим трансфер каза д-р Стаменов и каза че другите ембриончета ще ги замразим сега ще чакам да ми се обадият ембрилозит пожелавам успех на всички и само хубави резултати,
Руми, браво на теб!Справила си се отлично!
Как е засегнат този кръвоносен съд? 8O
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #35 -: Октомври 12, 2011, 12:33:21 pm »
На пункцията
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #36 -: Октомври 12, 2011, 12:41:35 pm »
Еви, на първата пункция имах подобен проблем със засегнат кръвоносен съд, до операция не стигнах, но към деня на пункцията имах кървене, което още тогава ме наведе на изводи....човек не може да предвиди всичко....
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #37 -: Октомври 12, 2011, 12:44:24 pm »
Импулс123,не си писала колко ви е висок %,при моя мъж резултатите бяха отчайващи .
Бяхме планирали опит ,мъжа ми пи около 45 дни Фертилаид и решх да не отлагам опита заради лошите резултати.Давам ти линк да прочетеш при нас какви са били резултатите и какво е пил мъжа ми .http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=27894.msg809037#msg809037
Не се отчайвай всичко е поправимо .Вярвам че много скоро и при вас нещата ще се получат . :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #38 -: Октомври 12, 2011, 14:10:27 pm »
Цоп и аз в новата темичка.Нека се напълни само с положителни тестчета :bighug: :bighug: :bighug:
Дидомира osi_6май това искаш.Какви са тези неща бе.Айде стегни се сега трявба да си най-спокойна и щастлива.Искаш и бебето да е нервно ли :ask:


хаха, това човече с дупето искрено ме разсмя , но .... си го заслужавам .
Май Да :)

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #39 -: Октомври 12, 2011, 14:14:45 pm »
Благодаря ти малка вещица,
не се отчайваме и никоя от нас не трябва да го прави, защото сме борбени момичета, нали ...:)
Процентът при първата спермограма беше по памет около 49.5% Тест за оценка на спермален хроматин - ДНК фрагментация - SCD (Sperm Chromatin Dispersion test HALOSPERM)
След 3 месечно лечение с Фертилаид, който редувахме с витамини, Л карнитин и други хранителни добавки свалихме до 33.4%, което за този период на прием е много добър. И сега дори съпруга ми продължава да го приема.
Въпроса е дали ще ни предложат метода Макс и какво да очакваме?

Сега видях, че вие сте на една крачка разстояние от най-хубавото. Пожелавам ти лека бременност и на финала най-хубавите и пухкави бебчета!
« Последна редакция: Октомври 12, 2011, 14:26:58 pm от impuls123 »