0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #100 -: Октомври 18, 2011, 08:26:22 am »
Ето калкулатор за точно изчисление след ин витро процедура,само слагате датата на пункцията :lol:
http://ivf.ca/duedate.php
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #101 -: Октомври 18, 2011, 08:40:35 am »
Благодаря osi_9 .Близо съм била.Само да вметна ние видяхме  :babyflips: сакче вчера с д-р Шефкетова
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #102 -: Октомври 18, 2011, 08:44:39 am »
Публикувана от: bebs_y 
Вмъкни Цитат
Дидомира, кога ти беше пункцията? От тази дата връщаш 2 седмици назад и се получава 1-я ден на МЦ(или по друг начин казано, деня на пункцията е началото на 3г.с.
 
Нещо не схващам,моята пункция беше на 21.09 а първа дата на МЦ на 11.09.Бях по-къс протокол и си мисля,че съм 5 сед и 2 дни :ask:

При ин витро г.с. се изчисляват, като от датата на пункцията се върнат 14 дни назад. Точно това е казала и bebs_y
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #103 -: Октомври 18, 2011, 10:34:56 am »
Здравейте момичета може ли по рано от 2седмици да направя тест например на 10или11ден успех на всички,
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #104 -: Октомври 18, 2011, 10:58:49 am »
Здравейте момичета може ли по рано от 2седмици да направя тест например на 10или11ден успех на всички,

Руми , аз не съм за пример , но винаги съм си правила тестовете на десетия ден . Ако правиш обаче задължително кръвен . Уринарните не винаги отчитат .
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #105 -: Октомври 18, 2011, 11:19:24 am »
Мерси аз мисля кръвен да направя в клиниката на 10ден,
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #106 -: Октомври 18, 2011, 13:13:41 pm »
от кога до кога почива зимата клиниката? Знаете ли? И когато са в почивка ще има ли дежурни, както лятото?
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #107 -: Октомври 18, 2011, 13:36:53 pm »
Клиниката дали ще работи на 23,10тогава нали са изборите
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #108 -: Октомври 18, 2011, 15:10:15 pm »
 Здравейте, момичета, поздравления за положителните тестчета,много успех на всички в процедури! Интересува ме стандартните изследвания за спин, хепатит и др. преди започване на ин витро поемат ли се от заповедта по фонда или отделно трябва да си ги направил, ако имате инфо моля да ме ориентирате , че скоро започваме и ние. Предварително Благодаря!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #109 -: Октомври 18, 2011, 15:14:21 pm »
Не се поемат от Фонда тези изследвания, за които питаш, Илиана. Трябва да си направиши предварително, където намериш за добре и да ги представиш в клиниката.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #110 -: Октомври 18, 2011, 15:14:49 pm »
не се поемат, заплащате ги вие, ако сте давали кръв изследванията ви са безплатни и от кръвния център можете да ги получите, но не знам за колко време ги дават. Иначе в Малинов са 72лв за човек.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #111 -: Октомври 18, 2011, 15:59:30 pm »
Много ви Благодаря hope-love и anichka.bs за скоростния отговор, хубав ден и темата да продължава да се задръства от прииждащите +++++ резултати!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #112 -: Октомври 18, 2011, 16:26:49 pm »
Мерси аз мисля кръвен да направя в клиниката на 10ден,

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Дидомира, как си миличка?Не спирам да те мисля, надявам се нещата са се пооправили и си се поуспокоила поне мъничко! :bighug:
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 16:28:20 pm от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #113 -: Октомври 18, 2011, 18:34:10 pm »
от кога до кога почива зимата клиниката? Знаете ли? И когато са в почивка ще има ли дежурни, както лятото?
Около 10.декември излизат във ваканция, но си има дежурни за бременните, както е през август.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #114 -: Октомври 18, 2011, 19:04:51 pm »
от кога до кога почива зимата клиниката? Знаете ли? И когато са в почивка ще има ли дежурни, както лятото?
Около 10.декември излизат във ваканция, но си има дежурни за бременните, както е през август.
Това е сигурна информация или предположения.Питам, защото моят евентуален опит и по-скоро трансфер биха били около 13-15.12., което ме стряска, защото се надявах да направя опита тази година ...
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #115 -: Октомври 18, 2011, 20:23:50 pm »
Евита, не се притеснявай допълнително, щом са започнали стимулация докторите няма да те оставят. Аз така бях август месец, правех ЕЦ и когато ми мина пункцията на 05.08 си излезнаха отпуска! :wink:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #116 -: Октомври 18, 2011, 23:44:07 pm »
Евита, не се притеснявай допълнително, щом са започнали стимулация докторите няма да те оставят. Аз така бях август месец, правех ЕЦ и когато ми мина пункцията на 05.08 си излезнаха отпуска! :wink:

Проблема е че не съм почнала, чакам в края на Октомври МЦ и тогава отивам, но като нищо да ме отсвирят за след Нова година ...
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #117 -: Октомври 19, 2011, 00:16:52 am »
Eвита, не бъди толкова черногледа :) И защо реши, че ще те отсвирят? Има предостатъчно време щом ще ти дойде в края на октомври. Та даже и за ноемврийски цикъл имаш шанс да приключиш преди отпуската им. Стискам ти палци и дано получиш най-желания коледен подарък :)

Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #118 -: Октомври 19, 2011, 07:32:01 am »
Момичета, знаете ли дали след неуспешен опит на ЕЦ можеш да започнеш нов опит, но със стимулация още на следващия цикъл или един цикъл се почива?
Изчаква ли се организмът да се изчисти от лекарствата или не? /в момента приемам само естрофем, утрогестан и ФК/.
Днес ще права ново ЧХГ на 15 ден след ЕТ, което най-вероятно отново ще е отрицателно, както преди 2 дни.
Питам се дали като спрем лекарствата и като ми дойде цикъла мога да започна нов опит /самофинансиран/. Бяхме се разбрали с д-р Персенска, че следващият ни опит ще бъде с лека стимулация.
Вие какво мислите?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 11
« Отговор #119 -: Октомври 19, 2011, 07:53:55 am »
Папа, като си пуснеш днес теста и видиш резултата(аз все още имам надежда за теб), трябва да се обадиш на  спешния телефон и да кажеш резултата, та мисълта ми е, тогава попитай тези неща . Те ще ти отговорят и ако можеш да започнеш, направо звъниш на секретарките и си записваш час. Много те прегръщам и стискам палци! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!