0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: графика на poli123
« Отговор #400 -: Декември 12, 2011, 13:33:12 pm »
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: графика на poli123
« Отговор #401 -: Декември 12, 2011, 18:14:45 pm »
Полинце много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck: и от мен сладка :balk_21: :balk_21: :balk_21:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: графика на poli123
« Отговор #402 -: Декември 13, 2011, 10:44:33 am »
Полинце много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck: и от мен сладка :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Дано не ти дойде и Т се изтреля на горе! Дано!
Re: графика на poli123
« Отговор #403 -: Декември 13, 2011, 12:54:37 pm »
Поли, дано се размине и утре да е висока температурата  osi_9
*
Re: графика на poli123
« Отговор #404 -: Декември 13, 2011, 13:05:18 pm »
Полиии, къде ти е днешната Т :ask: osi_6
Стискам палци да се е вдигнала :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: графика на poli123
« Отговор #405 -: Декември 13, 2011, 16:29:15 pm »
благодаря  ви  мили4ки  за  подкрепата,но  за  съжаление  коледен   подарък  няма   да  има.пожелавам  си   да е новогодишен :grouphug2:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: графика на poli123
« Отговор #406 -: Декември 13, 2011, 16:53:45 pm »
Поли вие от колко време опитвате?Много редовен цикъл имаш и овулация поне според графиката което е много хубаво аз нямах овулация с месеци както и цикъл, но ако това е повече от година не е лошо да потърсите мнение на д-р!


*
Re: графика на poli123
« Отговор #407 -: Декември 13, 2011, 18:09:37 pm »
Миличка съжалявам,че не е станало този месец,но при тази чудесна графика ,която имаше съм сигурна,че в най-скоро време нещата ще се получат.Важното е да се обичкате с мъжа и всичко друго ще дойде от самосебе си.Прегръщам те  :bighug: и мноооооооого късмет този месец и догодина -  :babyflips:




Re: графика на poli123
« Отговор #408 -: Декември 13, 2011, 19:23:50 pm »
 Полинка ,много съжалявам слънчице ,че тази гадна :witch: те е посетила. Ноооо...няма да се предавме :balk_103:. Следващият месец ще сме на ринга заедно и ще я изгоним тая вещица за много дълго време :cloud9:. Гушкам те сладка :bighug: :bighug: :bighug:  :balk_104:
*
Re: графика на poli123
« Отговор #409 -: Декември 13, 2011, 20:22:45 pm »
дано  моми4ета  през  новата   година   вси4ки  да  си  имаме  по  едно  беб4е.
norensia    мила   опитваме     от   3    години
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: графика на poli123
« Отговор #410 -: Декември 13, 2011, 21:16:20 pm »
дано  моми4ета  през  новата   година   вси4ки  да  си  имаме  по  едно  беб4е.
norensia    мила   опитваме     от   3    години
Ходили ли сте на д-р?3год са много време за млади хора, особенно толкова активни като вас :wink:
Виж jolie в нейният случей ако не се е обърнала към специалист нямаше сега да е с коремче въпреки че и нейният цикъл е бил редовен и също според графиката имаше овулация в месеца без стимулацияр но просто ф-ла не се е пукал(ако бъркам някой да ме поправи)


*
Re: графика на poli123
« Отговор #411 -: Декември 13, 2011, 23:17:20 pm »
дано  моми4ета  през  новата   година   вси4ки  да  си  имаме  по  едно  беб4е.
norensia    мила   опитваме     от   3    години
Ходили ли сте на д-р?3год са много време за млади хора, особенно толкова активни като вас :wink:
Виж jolie в нейният случей ако не се е обърнала към специалист нямаше сега да е с коремче въпреки че и нейният цикъл е бил редовен и също според графиката имаше овулация в месеца без стимулацияр но просто ф-ла не се е пукал(ако бъркам някой да ме поправи)


ходии  сме на  лекар,и  ни   казаха  4е  няма  проблем,но  защо  не  става и  аз  все това  се  питам
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: графика на poli123
« Отговор #412 -: Декември 14, 2011, 08:25:31 am »
По някога ,всичко е в главата.Трябва да се утърси човек и да не си създава фикс идеи.Казвам ти го от опит.Първата ми бременост,закъсня точно по тази причина.Когато се отказах и не мислех за бебе,то вече беше станало
Късмет мила и важното е ,че сте здрави!! :bighug:
Re: графика на poli123
« Отговор #413 -: Декември 14, 2011, 09:21:11 am »
 да си призная бях се вманиячила!Бях пресметнала всичко ама ето че една година и половина нищо!Когато казах край!Стига вече когато е писано ще стане, дори сестрами ми се караше че спрях лечението на д-р Бързашки, но ето че  стана както с дъщеря ми.Един полов акт на 24ден :)Само позата сме спазили
То не беше всеки ден правене на любов то небеше през ден :x
Кажи майната му Господ да е с нас когато той каже ще стане!!!


*
Re: графика на poli123
« Отговор #414 -: Декември 14, 2011, 11:26:46 am »
5 пъти си казвах край , спокойна съм,млада съм ,ще стане,но когато си има проблем ако ще и най-спокойната да си,пак няма как да стане...
Точно една година и малко след като не успявахме,се обърнах към клиника по стерилитети резултатът се появи след 5 месеца..
Въпреки прекрасните графики,аз нямах овулация,ЛУФ синдром..
ПОнякога дори и да има двуфазност във графиките,не означава ,че е имало овулация...защото дори и ако няма овулация,фоликула остава там,лутеинизира и започва да произвежда прогстерон,който вдига температурата и ни лъже,че всичко е наред.
Моя съвет към всички е поне един месец да проследят овулацията си с фоликуметрия,LF и Прогестерон,за да бъдат спокойни ,че всичко е наред :)
Дори и да има една бременност...с времето всичко се променя и ако не става,трябва да се потърси помощ..
Поли,извинявай за поста в твоята графика...искам всички да успеете и много ви обичам.
Целувки


*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: графика на poli123
« Отговор #415 -: Декември 14, 2011, 12:29:02 pm »
Всичко ще стане и ти ще си мама! Спокойно и каквото трябва да ни минава през главите, ще мине и замине! Ако трябва и пак ще идете при специалист и пак ще търсите причината. Всичко ще си дойде и при нас бебеправещите!
*
Re: графика на poli123
« Отговор #416 -: Декември 14, 2011, 14:23:02 pm »
BLAGODARQ   VI  NA  VSI4KI  ,STRAXOTNI STE.SAMO DA SPODELQ 4E   AZ  VEDNAZ SAM  VIZDALA  2  TE  4ERTI4KI  PREZ 2009  ESENTA,NO 6TASTIETO NI MNOGO BARZO  PRIKLU4I
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: графика на poli123
« Отговор #417 -: Декември 14, 2011, 16:17:21 pm »
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: графика на poli123
« Отговор #418 -: Декември 15, 2011, 15:11:54 pm »
Всичко ще стане и ти ще си мама! Спокойно и каквото трябва да ни минава през главите, ще мине и замине! Ако трябва и пак ще идете при специалист и пак ще търсите причината. Всичко ще си дойде и при нас бебеправещите!

Точно така е! И аз казвам същото и на себе си! Ще пробваме, ще решаваме проблемите и с лекарска помощ, ако трябва, но чудото ще стане! Аз вярвам!!  :bighug:
Re: графика на poli123
« Отговор #419 -: Декември 15, 2011, 19:31:15 pm »
 Полинка,момичетата са прави слънчице. Потърси лекарска помощ. Виж ме и мене. Не чакай да станеш на моите години,нали миличка :bighug:? Дори и да има проблем с лекарска помощ всичко  се преодолява. А в това ,че ще станеш и ти мама ,изобщо не се и съмнявам. Ще станеш и то най-прекрасната мама на света :balk_602:. Много те гушкам сладка :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck: