0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Графиката на valq
« -: Октомври 04, 2011, 12:04:56 pm »
Здравейте, момичета!
Пускам и аз една темичка, макар че още е рано за коментар на графиката ми :)
Искам да ви кажа колко много се радвам за момичетата, които вече са видели така желаните 2 чертички и стискам палци и ние, чакащите скоро да ги последваме!
Имам и една молба към вас- можете ли да ми препоръчате добър гинеколог в София, че нещо не съм много доволна от моята, а ми се иска да направя една фоликуметрия този месец?!
Re: Графиката на valq
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2011, 12:19:36 pm »
 :welcome3:добре дошла при чакащите.... :Dкаква чиста графика си имаш....айде късмет и да я напълниш с висока БТ и  :bfp:
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2011, 12:29:30 pm »
Мерси, миличка! А на теб много силно ти стискам паци да ни зарадваш още този месец!!!
Re: Графиката на valq
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2011, 13:00:11 pm »
 :welcome_1: Валя и дано скоро да се преместиш при бременилките.Пожелавам ти успешен лов този меесец.За гинеколог в Сф аз не мога да ти кажа,но някое момиче от форума ще ти каже само имай малко търпение докато се включат. :goodluck: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2011, 13:05:26 pm »
Меси, Миленка! Успех и на теб  :crossfingers: :) Може пък чудото да е станало при теб този месец!
Re: Графиката на valq
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2011, 13:15:11 pm »
Честита ти темичка! Дано скоро се преместиш в темата за бременните!



*
Re: Графиката на valq
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2011, 13:21:00 pm »
Мерси, миличка! Дано! Макар че вече започвам да се обезкуражавам! Много се радвам за теб, Криси и ти пожелам леки 9 месеца и едно много послушно бебенце на финала! :bighug:
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2011, 13:34:06 pm »
 :welcome: миличка ,Пожелавам ти да не се задържаш много тук и скоро да се приместиш при бъдещите майчета.  :goodluck:
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2011, 13:40:04 pm »
Мерси, fettah! Като гледам ние с теб се движим що-годе в едно темпо (+- 2 дена)! Дано този месец да ни е късметлийски!
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #9 -: Октомври 04, 2011, 14:12:27 pm »
Успех,Валя.Дано този месец е твоя  :D
Re: Графиката на valq
« Отговор #10 -: Октомври 04, 2011, 18:38:37 pm »
 Добре дошла Вале :welcome3:. Успешен ловен сезон  :pleasantry:след няколко дена и да се преместиш възможно по-скоро при мамите. Успех мила :bighug: :goodluck:.
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #11 -: Октомври 04, 2011, 18:57:10 pm »
Честита темичка Вале, дано скоро приключиш с графиките и видиш мечтаните   :bfp:.
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #12 -: Октомври 04, 2011, 20:16:26 pm »
Мерси, момичета! Много сте мили! :bighug:    :crossfingers: и за вас!  Чудя се дали да не изчакам и този месец да видя какво ще стане с графиката и тогава да почна с прегледите или да започна още сега? 4 месеца вече не става и макар че не е  кой знае колко много, започвам малко да се паникьосвам...
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #13 -: Октомври 04, 2011, 22:27:37 pm »
Без паника миличка,не води до нищо хубаво,бъди спокойна.Ако съдя по ника ти си на 26 год. ,млада си.
Разбира се,ако искаш сама себе си да се успокоиш,може да направите стандартните изследвания , хормони при теб и спермограма при него..но е раничко за паника.
Много успех и желая и дано не с задържиш дълго време тук!


*
Re: Графиката на valq
« Отговор #14 -: Октомври 05, 2011, 09:02:04 am »
Никаква паника , успокой се ,но повечето лекари не се хващат да правят изследвания на млада двойка след толкова кратък период на опити.Но ако толкова те притеснява това направи си ги .
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #15 -: Октомври 05, 2011, 12:23:55 pm »
А можете ли да ми кажете какви изследвания да направя и дали мога да си ги пусна без да са ми предисани от лекар?
Четох, че някои от изследванията се правят м/у 3- 5 ден на цикъла и май този месец съм изпуснала момента :(
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2011, 18:23:51 pm »
А можете ли да ми кажете какви изследвания да направя и дали мога да си ги пусна без да са ми предисани от лекар?
Четох, че някои от изследванията се правят м/у 3- 5 ден на цикъла и май този месец съм изпуснала момента :(

Можеш да си пуснеш хормони които първите са 3-5 ден , а 19-21 ден другите,прогестерон 7дни след установена О , също и микробиология, а на съпруга ти спермограма, мисля че това е достатъчно за начало.
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2011, 19:37:50 pm »
Само ще допълня Пламъче
Обикновено пускат между 3-5 ден - LH,FSH,TSH,Testosteron,Prolaktin - почти във всички лаборатории са някъде между 18-20 лв всеки.
Естествено,че можеш да си ги пуснеш без направление от лекар..
Късмет :)

П.С - може да съм пропуснала нещо,момичетата ще ме допълнят / но тези са доста важни/


*
Re: Графиката на valq
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2011, 09:25:20 am »
Мерси, момичета. Следователно този месец мога да пусна само прогестерон 7 дни след овулацията и то само, ако направя фоликуметрия, ако правилно съм разбрала...
*
Re: Графиката на valq
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2011, 09:52:09 am »
Да видим как са нещата при адашката ми .Подкрепям написаното от Пламъче и Жоли .Стискам палчета всичко да е наред .Овулацията можеш да засечеш и с тестове за ову +БТ