0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 Moмичета, все още ли можем да пращаме заявка за преглед?
Важно е да ти се чете името ..........
Успех!
:bighug: благодаря манга-зунга, успех на всички момичета.

*
Moмичета, все още ли можем да пращаме заявка за преглед?
Ти не се ли обади за час? Защото изпратихме твоите данни в клиниката, можеш се свържеш вече с тях. Или питаш за друг потребител? Ако е второто - да, приемаме още заявки за безплатни цитонамазки.

 Още веднъж напомням - обърнете внимание на условията за участие. Желаещите трябва да са регистрирани потребители на Зачатие, не по-късно от 01.10.2011г.
*
 За мен питам...  :lol: Обаждам се веднагааа
Благодаря  :bighug:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Мина и моят преглед. Благодаря на Зачатие и клиника Щерев. Всички бяха много мили, организацията е на супер ниво и всичко мина много бързо. Сега остава и резултатите да са добри :) Поздравявам Ви за инициативата  osi_9


*
 на мен ми казаха, че не ме откриват в списъка. Обещаха да се обадят...
*
Аз вчера разбрах, че все още продължават записванията и изпратих съобщение на посочения е-mail. Сега какво следва, да чакам да разбера дали съм одобрена или да се обадя на посочения телефон за връзка?
*
Не ти намирам мейла, stoeka71. Може ли на лс да ми изпратиш данните, както са по условията за участие, моля.

Стефи отбелязва тук, в темата кога е изпратила новия списък, след това вие ще се свържете с клиниката за уговаряне на час за преглед.
*
изпратени са всички записани до момента :)
Дали все още има свободни места за прекрасната Ви инициатива?
Пуснах на запитване мейла преди 2 дни, но нямам отговор.
*
nikitali , твоите данни вече са подадени в клиниката. Можеш да звъниш за час.
Много благодаря на Зачатие и клиника Щерев за благородното начинание!
Искам да попитам дали след подаване на тези данни трябва да получа по е майл че са потвърдили записването?
*
Валентина, данните ти са подадени, свържи се с клиниката за час.
Стефи подава редовно списъка с отговарящите на условията и отбелязва тук.

изпратени са всички записани до момента :)
Твоята заявка е преди тази дата, т.е. можеш да си уговаряш час за цитонамазка.
Пратила съм мейлче с данните,моля пишете само,когато пратите последните списъци,за да звънна за час.
Благодаря предварително !!!
Аз се обадих в понеделник да потвърдя,записах час и ми казаха,че ще получа ваучер по пощата с който да отида на прегледа,обаче все още не съм получила нищо,та питането ми е,да продължавам ли да чакам или пак да звънна? :)

Здрасти и от мен! Подадох данните и се чудя дали имам потвърждение?  :oops:
А може ли да запиша и час за ендокринолог в клиниката, който да се извърши в същия ден на прегледа евентуално, ако съм одобрена за прегледа?
*
подаден списък днес :)

до момента записани отговарящи на условието за регистрация са 44 човека.
Няма много време до края на ноември, така че момичета възмолзвайте се от тази възможност :)
Благодаря на сдружение Зачатие и клиника Щерев за инициативата и предоставената възможност!