0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #80 -: Октомври 15, 2011, 08:38:51 am »
Късмет миличка,дано това е успешната инсе!
Ще чакаме да пишеш как е минало :)


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #81 -: Октомври 15, 2011, 11:01:37 am »
Лина това ще е твоето инсе много късмет
Красиfile:///
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011
« Отговор #82 -: Октомври 15, 2011, 11:09:47 am »
Лина, пиши как е минало! А за половинката...не му се вързвай! В изблик на гняв е искал да те нарани, но съм сигурна, че вече съжалява за думите си. Особено като види двете чертички, всички караници ще останат на заден план! Уви и аз като съм се ядосвала на мъжа си, съм му казвала, че не искам бебе и много ме е срам от тези мои думи, защото изобщо не отговарят на истината. Едно бебче ще измести приоритетите ни и ще ни направи по-добри, по-толерантни, по-усмихнати. Пожелавам ти го!

Краси, как вървят при теб нещата?
« Последна редакция: Октомври 15, 2011, 11:16:03 am от Marilena »
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #83 -: Октомври 15, 2011, 13:05:02 pm »
Благодаря ви милички за милите думи :) Страхотни сте, незнам какво бих правила без вас  :bighug: С половинката всичко е наред вече :) Явно сме много изнервени вече от това, че чудото все не се случва с нас...
Колкото до инсеминацията днес - фоликулите още не се бяха спукали :( Ляв яйчник - 23мм, десен яйчник - 24мм. Направихме я въпреки това - 41 часа след прегнила. Утре следобед отивам на преглед да видим дали са се пукнали... Ако не са в понеделник отново на преглед  и ако са се пукнали правим реинсеминация. Казаха, че преживяемостта на преработения материал е голяма и ако са се пукнали до утре няма да има реинсеминация. Това е в общи линии. Стискайте палци момичета!



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #84 -: Октомври 15, 2011, 22:39:28 pm »
Ох при мен още нищо, още я няма вещицата. Май при мен е нямало овулация или е задържан фоликул ,ако не ми доите до четвъртък ще ми изпишат нещо. Аз на моя глава си дадох дуфастон 3 дни 3 по две на ден Иначе чакам да видим какво ще стане с хепатита на мъжът ми ,но въпреки това ще започваме ако ми дойде. Така де нещата при мен стават винаги по трудния начин.
Красиfile:///
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #85 -: Октомври 16, 2011, 10:42:00 am »
Краси, тестче направи ли? Да не бииии :D
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #86 -: Октомври 16, 2011, 21:00:44 pm »
Ох сигурно 3-4 до сега всичките отрицателни
Не съм ги попълвала на графиката за да не ме помислите за луда
« Последна редакция: Октомври 16, 2011, 22:00:57 pm от k.s.stoyanova »
Красиfile:///
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #87 -: Октомври 16, 2011, 23:18:28 pm »
Краси, ако ние не разбираме, кой? Всяка от нас е била в твоето положение.

Докато няма цикъл, има надежда! Още повече, че температурата ти е висока.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #88 -: Октомври 17, 2011, 00:43:33 am »
Краси, а защо не пуснеш един кръвен?
Аз все още не съм пукнала фоликулите. Десен яйчник е станал на киста - 33мм, ляв яйчник - 26мм. Утре пак ще го гледаме :( И умирам от болки в ляво...



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #89 -: Октомври 17, 2011, 08:27:42 am »
Милата Лина! Ама упорити тези фоликули, ей! Пожелавам ти бърза развръзка и успешен край! :bighug:
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #90 -: Октомври 17, 2011, 16:00:43 pm »
Момичета, днес фоликулите са станали: десеняйчник -40мм, ляв яйчник - 38мм. От утре дуфастон за да ги махнем и пускаме документи за фонда с диагноза ЛУФ синдром. Не съм сигурна дали така се пише. Може да направим някоя и друга инсеминация докато чакаме. Но със сигурност ще ви нявестявам и дано всички скоро видите двте чертички!

Жоли, какво става с теб? Днес не тряваше ли да си на преглед?



*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #91 -: Октомври 17, 2011, 16:12:11 pm »
Бях миличка,бях - 13 мм плоден сак,но нищо друго не се видя,а съм в 6-та седмица :?,викат ме чак на 31.10 ...
Лина,пробва ли с коремни преси,топъл душ..и аз уж се водих с ЛУФ,ама успях два пъти от 4 да ги спукам с прегнил + много коремни,изкачвания по стълби и др.  :lol:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #92 -: Октомври 17, 2011, 16:33:57 pm »
Правих миличка - мнооооооого коремни, само вчера съм направила 400. И така 3 дена. Аз не бях задържала фоликул от януари месец и си мислех, че вече няма да ги задържам и затова и избързахме с инсеминацията, а тя се оказа напразна :(
А то какво още трябва да се види в 6та седмица? Ти как се чувстваш?



*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #93 -: Октомври 17, 2011, 16:36:51 pm »
Лина всъщност ти досега задържала ли си фоликул след прегнил/овитрел? И коя поред ти беше тази инсеминация?


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #94 -: Октомври 17, 2011, 16:38:32 pm »
Йоли, само не се тревожи напразно. Ще се види бебето, но според мен трябва да мине поне още седмица, ако не и две. Как върви отказването на цигарите? На мен тези дни ми се пуши, но разбира се не съм запалила.
Днес и аз бях на преглед. Бебетата са чудесни! Вече ги усещам по няколко пъти на ден да риткат, но е приятно. Най - приятната вест е, че според лекарката ще си имаме  :bori_015: и  :bori_002:. Много се радвам и се надявам наистина да е така.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #95 -: Октомври 17, 2011, 16:47:13 pm »
Катрин, наситина страхотна новина  :D Сигурно е страхотно да ги усещаш... Наслаждавай им се :)
Веста, това е втората поред инсеминация. Имам един задържан фоликул след прегнил януари месец, но тогава не правихме инсеминация, просто ми сложиха прегнил, зашото задържах фоликули през месец - два и да видим как ще ми повлияе. Имам Хашимото и откакто вкарах стойностите на ТСХ в норма не съм задържала фоликул, затова решихме, че имат някаква връзка... този месец ТСХ ми беше 1.200.



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #96 -: Октомври 17, 2011, 18:30:13 pm »
Йоли, сигурно ти е много притеснено, ама нали знаеш, че по-добре е да мислиш възможно най-оптимистично - и за теб, и за бебо е важно. Стискам ви палци много!!! 
А как ще процедираш с Достинекса? На мен Начев ми беше казал при евентуална бременност да го спра... Твоят ендокринолог какво те посъветва?
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #97 -: Октомври 17, 2011, 21:31:29 pm »
Здравейте на всички във форума!

Нова съм, за пръв път решавам да се включа и да споделя и аз моите проблеми:( след 4 години необясним стерилитет ми предстои инсеминация през ноември. Ще се радвам, ако някой сподели с какво трябва да се подготвя и т.н.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #98 -: Октомври 17, 2011, 22:24:29 pm »
Катрин миличка,много се радвам за теб !!!!
Лина,каквото и да предприемеш - имаш моите палци миличка,дано скоро донесев добри новини!
Туци - питах докторката,защото аз ендокринолог си нямам,ходя по различни  :( ,днес пуснахме контролно изследване на Пролактин и ще решаваме..
Руми - :welcome3: , в коя клиника си миличка? Навсякъде е малко различно :)Все още сте с неизяснен ,така ли?Още от сега ти пожелавам скоро да се преместиш в друга тема.


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #99 -: Октомври 17, 2011, 22:46:30 pm »
Благодаря за топлото посрещане:)

първоначално тръгнахме при д-р Владимиров, после минахме и през специалисти от Тина Киркова, последно и през ендокринолог.........единственото отклонение, което излезе е в НК - клетките -17%. Сега следва инсеминация, но и там процента на успеваемост не е особено висок :oops:

дано всички имат късмет