0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #400 -: Декември 13, 2011, 10:45:40 am »
Така се чувствам още по-гадно...все едно съм била на косъм от сбъдването на мечтата, обаче ми се е разминало... :(
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #401 -: Декември 13, 2011, 11:00:43 am »
Момичета, аз съм вече в темата за инвитро, но минавам да си ви нагледам.
Дени, съжалявам, мила. Другият път ще стане.

Стискам палци за све чертички на всички. :D
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #402 -: Декември 13, 2011, 15:15:51 pm »
Дени, това е по-малкото зло. Както jolie16 казва - щом веднъж е станало значи пак ще стане! Пожелавам ти да е възможно най-скоро, още в първите дни на Новата Година  :crossfingers:
Имел, късмет мила и дано напуснеш бързо темета за инвитро. Аз чакам заповедта от фонда догодина около септември и ще се включа и аз в нея. Дотогава те искам така  preggo



*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #403 -: Декември 14, 2011, 12:23:34 pm »
Съвсем случайно погледнах графиката на Мариленка и познайте ... тя е бременна и мисля, че не е с инсе. Нооо ще й се караме :balk_77: че не е споделила тази страхотна новина с нас. Честито миличка  :balk_16: лека и безпроблемнна бременност!


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #404 -: Декември 14, 2011, 17:25:02 pm »
Момичета, и аз се вписвам в темата. В понеделник започнахме стимулация с меногон, предупредиха ме, че може и да се отложи инсето заради почивните дни около Коледа, но всичко зависи от фоликулите, може и да уцеля последният работен ден  :P. , нали по Коледа стават чудеса.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #405 -: Декември 14, 2011, 18:08:22 pm »
Вестичка :kiss: при мен се случи едно Коледно чудо! След почти две години опити и три неуспешни инсеминации, след като обсъдихме варианта за ин витро с Док, спонтанно забременях! Мога да си призная, че за първи път от много време оставихме плановете настрана: правехме любов не по график, даже температурата спрях да меря, оставих тестовете за овулация и така! Една седмица закъснение и реших да направя теста, като предварително се бях подготвила за разочарованието, както всеки месец. После какво да кажа...още всичко ми е като в сън, като се има предвид, че и ми е доста лошо напоследък, а и непрекъснато ми се спи :D Все още сърцето ми е свито и не смея да се отпусна, поне засега няма да слагам лентичка още. Но колкото и употребено да звучи: момичета, вярвайте и не се отказвайте от мечтите си! Чудеса се случват! Моята е една Коледна приказка! Целувам ви и ви вдъхвам кураж!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #406 -: Декември 14, 2011, 18:26:22 pm »
Мариленка,много,много се радвам за теб !!!!!!!Дано всичко да е наред ,желая ти една безпроблемна бременност с пухкав финал :) Страхотна новина! :balk_47: :balk_47:

Нел ив - здравей миличка,какъв е проблема при вас?В коя клиника си и разбира се много успех ти желая,дано инсе-то се състои и бъде успешно!


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #407 -: Декември 14, 2011, 21:47:19 pm »
Аз съм от Пловдив и посещавам д-р Даскалов. А проблема е ЛУФ, но с известни съмнения, появи се преди половин година, след спонтанен аборт в 6г.с.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #408 -: Декември 17, 2011, 13:00:42 pm »
Вчера бях на преглед, аз мисля че не са много добри показателите,увеличиха ми и дозата на Меногона. На 7-ми ден - лигавица 0.88, три фоликула в ляво - 1.03, 0.73, 0.48 /много малки/, естрадиол - 70.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #409 -: Декември 17, 2011, 14:31:04 pm »
nel_iv,Добре дошла и дано бързо преминеш в темата на бременните момичета  :crossfingers: Тези мерки в сантиметри ли са? Ако е така - има време - не се притеснявай. Лигавицата ще порасне, а и фоликулчетата също. Мен по принцип са ме гледали на 11ти ден и са били около 16-18мм, т.е. 1,6-1,8см. За естрадиола незнам, нека по-опитните момичета се включат тук!
Marilena, Браво, каква хубава, новина, как ме зарадва само :) И ми вдъхна много кураж. Благодаря ти и ти желая безпроблемни 9 месеца и здраво палаво бебе на финала  :babyflips:



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011
« Отговор #410 -: Декември 17, 2011, 21:03:42 pm »
Благодаря ти, linapoli, и на теб и всички момичета по едно Коледно чудо пожелавам! Не знам как се получи, но май психиката е по-важна, отколкото си мислим. Броим дни, мерим температури, а не ни се удава да разпуснем и да се отдадем на мига. А да знаеш Док как се зачуди и ми вика:"Амииии то май естествено е станало, че мина време от последната инсеминация", а и тъкмо предния път бяхме обсъдили варианта с инвитрото. Аз май тогава се успокоих. Бяхме планирали и пътуване по Коледа и Нова Година, но променихме плановете, че аз съм и с едно гадене нон-стоп. Но какво да се прави:-)
Йоли, имаш ли такива проблеми? Как се справяш?
Успех, момичета!
« Последна редакция: Декември 17, 2011, 21:07:20 pm от Marilena »
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #411 -: Декември 17, 2011, 21:11:47 pm »
linapoli, благодаря за отговора, да в сантиметри са, аз съм си решила, че всичко ми се получава по най-трудния начин, и се втурачвам във всичко. Марилена, честито и от мен, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #412 -: Декември 28, 2011, 09:31:56 am »
Здравейте, момичета! Да кажа и в тази тема - вчера се роди нашето бебенце Александра, 3530гр, 51 см. Както мисля голяма част от вас знаят, тя е резултат от инсеминация. Вярвайте, момичета, вярвайте и ще се случат нещата! Прегръщам ви всички и ви желая много успешна и усмихната 2012г, нека всички мечти за бебенца се сбъднат колкото може по-скоро!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #413 -: Декември 28, 2011, 10:11:19 am »
koala , честито ти малко слънчице. Да е живо и здраво и да донесе късмет на всички в темичката  :ballons: :bighug:
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #414 -: Декември 28, 2011, 10:30:16 am »
Коалкаааа  :bighug: честито миличка!!!! :balk_16: Вчера цял ден съм те мислила и съм се молила всичко да е ок. Пожелавам на малката Александра да расте весело и жизнерадостно дете, заобиколено от грижите на мама и тати. А на теб бързо възстановяване. :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #415 -: Декември 28, 2011, 10:46:34 am »
koala, Честито и от мен миличка :)))) Пожелавам ви малката Александра да е здравичка и много много да слуша!



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #416 -: Декември 28, 2011, 11:08:41 am »
Честита мамина отмяна Коалка  !Бързо възстановяване на мамчето и мнооооого късмет в живота на Алекс !!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #417 -: Декември 28, 2011, 13:51:24 pm »
Коалка, честито! Каква хубава новина! Да ви е жива малката госпожица, много да ви радва и всичко най- най- ви желая от сърце. Прегръщам ви!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #418 -: Декември 28, 2011, 13:54:25 pm »
Koalka,ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА миличка! Да сте живи и здрави и много щастливи.ПОжелавам ви само хубави моменти оттук нататък ! Бързо възстановяване !
 :ballons: :ballons: :party:


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #419 -: Декември 29, 2011, 18:20:51 pm »
Благодаря ви, момичета! И не забравяйте, че въпреки финала на моята бременност, преглеждам темата и ако с нещо мога да бъда полезна, изцяло съм на разположение!