0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #360 -: Декември 03, 2011, 12:38:49 pm »
Коалка много слънчева детска стая мислила ли си как ще раждаш секцио или нормално
Катрин Йоли и вашия ред наближава най хубавия момент е да гушнеш малките човечета
Успех на всички очакващи по Коледа се случват Чудеса
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #361 -: Декември 03, 2011, 12:48:43 pm »
Катрин, Коалка вчера си мислех за вас как сте  :)Много се радвам, че сте добре и имате радостни трепети в подготовката за посрещането на новите членове на вашите семейства. :bighug:
Коалка може да се засечем в клиниката / нали в Щерев ще раждаш/, тъй като на мен ми предстои хистероскопия след 20,12 /още незнам точно кога/.Много ще ми е приятно да се запознаем :balk_21:
Краси следя те изкъсо  :balk_56:
На всички момичета пожелавам всичкия късмет на света и всяка една от пишешщите в този форум пожелавам да получат най-големия коледен подарък  :bfp1:
« Последна редакция: Декември 03, 2011, 14:00:50 pm от vesta »


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #362 -: Декември 03, 2011, 13:29:47 pm »
Веста, аз също ще се радвам да се видим. За сега датата ми е 23.12. Така че, ако и ти тогава си там, може да си спретнем една среща :) Кой беше твоят лекар, че нещо съм пропуснала май?
Краси, при теб как са нещата? Аз знам, че си в другата тема, но не трябва ли скоро и ти тестче да правиш? А аз ще раждам секцио. Така съм решила. Иначе, поне до последния преглед, медицински причини за това нямаше. На 7.12. пак съм на преглед. Но така или иначе, ще е секцио. Освен ако бебка не реши да излиза по-рано. Тогава ще решавам според ситуацията.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #363 -: Декември 03, 2011, 14:02:07 pm »
 :cheerleader: Коалка и аз на 7,12 съм на преглед  :D Моят лекар е доктор Савова.
Може още на 7ми де се засечем .


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #364 -: Декември 03, 2011, 14:02:52 pm »
Кръвния тест ще ми е в понеделник в очакване съм
Красиfile:///
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #365 -: Декември 03, 2011, 16:42:45 pm »
ioly, И мен ме тресяха същите мисли преди двете инсеминации, защото бяха 41 и 46 часа след прегнила - неуспешни за съжаление :( Но лекарите си знаят работата... Предполагам вече е минала инсеминацията, затова стискам много палци и след 14 дни да видиш  :bfp: Точно за Коледа :)
mariq_81, Успех и на теб! Кога трябва да правиш тест?
koala, детската стая изглежда чудесно, желая ти много усмивки и мигове на щастие в нея!
katrin_sl,jolie16 то и на вас не ви остава още много време до най-сладката среща :)
vesta, успех с хистероскопията!
k.s.stoyanova, стискам палци за понеделник  :crossfingers:
Колкото до нас - ние не сме в процедури в момента, но сме се отдали този месец на любов и се надяваме и нашето чудо да се сбъдне по Коледа :)



*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #366 -: Декември 03, 2011, 20:58:10 pm »
Лина, може там да е ключа за всичко! А и нали нещата трябва да се правят с любов, за бебетата е валидно в още по-голяма степен! Искрено ти пожелавам това да е твоя месец и вашето бебче/та да се появи точно от любовта, която изпитвате през този месец!
Ioly, при мен инсето винаги беше на 41-вия час, но може би твоя лекар е забелязал, че фоликулите се пукат по-късно, така че....просто им повярвай и мисли, че си знаят работата.
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #367 -: Декември 04, 2011, 20:44:59 pm »
ами наистина им се доверявам напълно, но черните мисли не ме оставят на мира. Днес направихме реинсеминация, отново на неспукани фоликули, но ме зарадваха с 3бр. - 18,19,21мм. Утре пак съм на преглед дано са се спукали и да направим последното второ и успешно реинсе  :)


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #368 -: Декември 04, 2011, 21:45:40 pm »
Видя ли, Ioly, очевидно не е късно 46-ти час. Честно казано, за второ ре-инсе не съм чувала до сега, но нямам претенция, че всичко съм прочела, разбира се. Но пък силно ти стискам палци и те поръсвам с малко късмет от бременна :) Ще чакаме да се похвалиш с положителен резултат. Много късмет ти желая!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #369 -: Декември 05, 2011, 09:08:09 am »
Йоли, колко Прегнил сложиха миличка и колко бяха като размер фоликулите като биха Прегнила?Успех !!!!!!!


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #370 -: Декември 05, 2011, 11:10:14 am »
Благодаря ти Коалка, дано :)
ioly, късмет и днес! И аз за първи път чувам  втора реинсеминация, но важното е резултата да е +++++++. Пък ако трябва и 100 ще направим на цикъл :)



*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #371 -: Декември 05, 2011, 12:26:30 pm »
Ето ме и мен, днес не направихме второ реинсе, не са се пукнали моите фоликули...Утре сутрин пак на преглед и ако са се спукали вече ще го направим второто ре. Само се притеснявам да не изпуснем момента, защото четох, че сперматозоидите след обработка живеят от 6-12часа, а ако се пукнат днес няма да имаме материал защото сме и на гости и няма и как да ги набавим новите а пък и те докато стигнат... ухххх незнам... хващат ме нервите и лудите и бая се паникьосах... 


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #372 -: Декември 05, 2011, 14:34:57 pm »
ioly, извинявай миличка, аз нещо не разбрах. Защо няма да имате материал за утре? И мислите да използвате материала от днес ли? Днес колко на брой и каква големина бяха фоликулите?



*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #373 -: Декември 05, 2011, 18:04:39 pm »
Ами за утре ако го правим милото ще даде нов материал, но днес тъй като не направихме реинсето няма материал,защото не са ми поставили такъв. Нищо не каза за големината, каза че имало някакъв излив зад матката и това е, но не вижда да са се спукали. Ами...малко остана до утре сутрин дано да имам повод да се радвам. Много упорити се оказаха тези фоликули.


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #374 -: Декември 05, 2011, 18:24:44 pm »
ами наистина им се доверявам напълно, но черните мисли не ме оставят на мира. Днес направихме реинсеминация, отново на неспукани фоликули, но ме зарадваха с 3бр. - 18,19,21мм. Утре пак съм на преглед дано са се спукали и да направим последното второ и успешно реинсе  :)

Йолка,ако в действителност вчера са били с размерите,които си написала...според мен е много рано за пукане.Затова те питах:
Йоли, колко Прегнил сложиха миличка и колко бяха като размер фоликулите като биха Прегнила?Успех !!!!!!!

Успех за утре!!!!!!!!!!Всичко ще е ок :)


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #375 -: Декември 05, 2011, 18:44:39 pm »
ioly, сега те разбрах какво имаш впредвид. Не се притеснявай - и днес да се пукнат фоликулите яйцеклетките живеят до 24 часа, такаче ще ги хванете :) Важното е да се пукнат!Според мен малко рано са ти сложили прегнила, но лекарите си знаят работата! Успех утре, стискам ти много силно палци да уловите момента  :crossfingers:



*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #376 -: Декември 06, 2011, 10:59:13 am »
Благодаря Ви много, но...ни изпратиха днес по живо по здраво и след нова година пак сме на фронта. Лутенизираните ми фоликулчета ме предадоха този път, но следващият няма да им се размине. Пожелавам на всички в тази темичка да не ги срещам в януарската, ще се моля за това. Успех на всички Ви, а аз се прибирам към Стара Загора да събирам кураж и надежда за следващият опит  :bighug:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #377 -: Декември 06, 2011, 14:04:11 pm »
ioly, Съжалявам миличка   :bighug: Това случвало ли ти се е и преди?
И с мен се случи същото при последната инсеминация октомври месец. На 15тия ден от цикъла, 4 дни след прегнила фоликулите бяха 40мм в десен яйчник и 30мм в ляв яйчник. Дадоха ли ти медикамент за премахването им?



*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #378 -: Декември 07, 2011, 10:04:35 am »
Ще пия Дуфастон по старата си схема, защото без него нямам МЦ. Това е!


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #379 -: Декември 07, 2011, 10:57:47 am »
ioly, това означава, че явно и друг път ти се е случвало  :bighug:
Знам, че ти е трудно миличка, но горе главата: Нова Година - нов късмет! Дано Новата година ни донесе положителни тестчета на всички!