0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #340 -: Ноември 26, 2011, 22:10:04 pm »
здравейте, на 11.11 и 12.11. ми беше инсеминацията. От 3дни усещам през целия ден гадене и ми е лошо като хапна нещо. Имам и запек, пия Дуфастон, фол.кис., Достинекс. Нямам никакви други симптоми, тест ми казаха да направя на 14-15ден. Дали това гадене се дължи на хормоните или...???  :ask:

tina799, не че не е възможно да си бременна, пожелавам ти го!...но като човек, който се вкарва във филми и си намира всякакви симптоми вече втора година, ти предлагам да изчакаш до датата на теста или да си направиш кръвен тест на 11 ден. Успех!
Но явно Тина не си въобразява  :D .На едно друго място във форума прочетох, че има с какво да се похвали. Направила е тест  :bfp: Тихичко честито миличка  :bighug:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #341 -: Ноември 28, 2011, 08:56:44 am »
Здравейте момичета!
Да Ви се похваля-на 23.11.бях на преглед за сърдечна дейност и чухме сърчицето!
Много съм щастлива и се надявам този път всичко да е наред до край.
На 13.12.съм на първи преглед при д-р Сигридов-той проследява бременните в Малинов.
Пожелавам такова щастие на всички Вас,момичета!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #342 -: Ноември 28, 2011, 10:50:56 am »
Тина, честито:) Ето, че си имаме положително тестче:)))
Аз приключих и с втория опит. На 3 съм на преглед да видим какво правим през декември.
Успех, момичета!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #343 -: Ноември 28, 2011, 10:56:27 am »
iva_77, Честито миличка :) Пожелавам ти този път всичко да завърши с едно здраво и пухкаво бебе!
Честито и на Тина, дано се похвали и тук :)
rumi_sf, Късмет миличка  :crossfingers:
Имел, съжалявам момиче  :bighug:



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #344 -: Ноември 28, 2011, 13:15:20 pm »

Аз приключих и с втория опит. На 3 съм на преглед да видим какво правим през декември.
Успех, момичета!
Имел съжалявам,че така се е получило,но може би с топлата още в ръце заповед по фонда ...може това да ти е на късмет.Но определено каквото и да решиш ...КЪСМЕТ  :balk_21:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #345 -: Ноември 28, 2011, 18:49:53 pm »
Здравейте :bighug:всички. Имел, съжалявам скъпа следващият път ще стане :hug2:
При мен големият ден е утре, стискайте ми палци.Утре инсеменация в сряда реинсеменация.Това ще ни е за последно, дано да се получи по по-лесният начин :)
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #346 -: Ноември 28, 2011, 20:42:18 pm »
Здравейте :bighug:всички. Имел, съжалявам скъпа следващият път ще стане :hug2:
При мен големият ден е утре, стискайте ми палци.Утре инсеменация в сряда реинсеменация.Това ще ни е за последно, дано да се получи по по-лесният начин :)
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Дидони мноооого късмет и да се похвалиш с положителен резултат  :bighug:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #347 -: Ноември 29, 2011, 10:15:03 am »
didoni2109, имаш много стиснати палчета от мен  :crossfingers:



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #348 -: Ноември 29, 2011, 10:29:50 am »
Дидони пожелавам ти от тази темичка директно в темата за бремените
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #349 -: Ноември 29, 2011, 16:59:53 pm »
Здравейте момичета. Да докладвам и аз. Моята трета инсеминация беше канселирана. :( Преди втората док видя полип на лигавицата на матката, но каза малък е дай да пробваме. Сега го видя пак и каза, че няма смисъл да опитваме повече.Трябва да се махне. :balk_145: Така, че ми предстои хистероскопия/много ме е страх  :oops:/
Дидони успех ти пожелавам. :crossfingers:
Шугъри миличка,не се отчайвай - намален не означава изчерпан яйчников резерв - знам че ще успееш  :balk_21:


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #350 -: Ноември 29, 2011, 19:20:28 pm »
Имел, много съжалявам миличка :( ...
Дидони, чакаме добри новини  :wink:
Веста ... с теб сме миличка,кога ще е процедурата ?
Не се страхувай :) всичко ще мине идеално ..

Стоянова - следя те миличка :) и в другата тема

Ива - Честито,лека и безпроблемна бременност :)


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #351 -: Ноември 30, 2011, 10:47:44 am »
vesta, не се притеснявай от хистероскопията. Прави се с пълна упойка и още същия ден ще те пуснат да се прибереш. Полипа, поне при мен, беше пречка за забременяването.
Имам вече две ангелчета на небето

*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #352 -: Ноември 30, 2011, 11:43:13 am »
Благодаря Лили. Ти след премахването на полипа спонтанно ли забременя или с някаква процедура и колко време след това? Къде прави твоята хистеро.
А аз пак имам проблем. По принцип аз бях стимулирана с клостил за трето инсе.И съм образувала 3 доминантни фоликула с приблизително еднакви размери /20,19,18мм/.Но нали канселирахме процедурата док каза пробвайте с контролиран коитус.И снощи имах много силни болки в яйчниците и си казах ок фоликулите се пукат. Обаче тази сутрин - кръв  8O.Кажете ми моля ви на някой случвало ли се е подобно нещо? Дали е опасно? Сега кървене нямам / беше само сутринта след като се изпишках/, а само леко придърпване долу и то като сядам и ставам. Чакам обаждане от док, но до тогава исках да попитам вас, че съм притеснена.Малко дълъг пост - извинете ме osi_1
« Последна редакция: Ноември 30, 2011, 13:44:00 pm от vesta »


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #353 -: Ноември 30, 2011, 13:30:55 pm »
vesta, отговорих ти на лични.
Имам вече две ангелчета на небето

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #354 -: Декември 02, 2011, 15:47:12 pm »
Момичета имам нужда от вашите съвети, отговори и успокоение. Вчера ми биха Прегнил в 13,15ч. , а инсеминацията ще е утре предполагам около 10,30, милото ще дава материал в 8,30ч. Това означава, че инсето ще е 47,30часа след Прегнила, а чета че трябва да е до 36часа след поставянето му. Малко ми е притеснето ... моля дайте мнение ?  :oops:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #355 -: Декември 02, 2011, 21:08:57 pm »
Момичета, този месец ще се опитаме да направим ин витро на естествен цикъл. Напускам темичката и ви пожелавам едни прекрасни две чертички в края на опитите ви.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #356 -: Декември 02, 2011, 21:30:51 pm »
Йоли , при мен беше на 42-43 ч. успешната инсеминация...Много зависи кога ще се спукат фоликулите.Откакто сложиха Прегнил усещаш ли някакво напрежение,болка?


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #357 -: Декември 03, 2011, 08:42:08 am »
Това означава, че инсето ще е 47,30часа след Прегнила, а чета че трябва да е до 36часа след поставянето му. Малко ми е притеснето ... моля дайте мнение ?  :oops:

Йоленце първо да ти пожелая много късмет и да ви е и за последно.Относно процедурата-ами май за всеки си е индивидуално.Трите ни процедури бяха на 36ч. от прегнила,но и трите пъти фоликулите не се бяха спукали.Сега последния път я направихме на 40ч. от прегнила и най-накрая ги хванахме като са се пукнали,вече какъв ще е резултата ще разберем след няколко дена.Успех миличка  :bighug: :bighug:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #358 -: Декември 03, 2011, 10:44:29 am »
Йоли, и аз си мисля, че няма да е късно инсеминацията. Все пак яйцеклетките живеят около 12 часа и ще ги хванете. Само спокойствие.
Хайде, момичета, чакаме още коледни подаръци!
Ние започнахме с поръчките за бебоците. Вчера поръчах гардероб, а днес легълцата и след като пристигнат започвам с дрешките. Коала, а при вас как се движат нещата? Все пак срещата с бебка е скоро.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #359 -: Декември 03, 2011, 12:26:46 pm »
Здравейте на всички! Чакам и аз новини от вас! Следя най-редовно темата. Разбързала съм се да приключа с работата, че от другата седмица вече влизам в 9-ия месец и нали всичко може да се очаква. Иначе, стаята на бебка е готова. ето тези са ми мебелите
http://www.pali.it/en/prodotti_dett.php?cat=514&srag=51&zz=01&zz1=51&zz2=514&zz3=00&zz4=1
е, не абсолютно всичко, разбира се. Но леглото, гардероба, скрина, лампата и закачалката, както и абажура. Много добре се получи според мен. Количка имам, дрешки имам. Или поне си мисля, че като за начало всичко имам. Ще видим.
За сега остава дата 23.12, така че...не остава много.
Момичета, искрено ви пожелавам много скоро да изпитате тези вълнения!
Катрин, ти си добре, надявам се? Йоли, и теб те следя.
Както и момичетата тук. Има малко време до Коледа, така че, на всички чакащи резултати пожелавам най-желания коледен подарък!