0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #320 -: Ноември 23, 2011, 22:07:52 pm »
Имел, ако не греша, доколкото разбирам от постовете ти инсемианцията е била преди около 9 дена. Не мисля, че трябва да спираш дуфастона. В крайна сметка болките в корема и напрежението в гърдите са едни от първите симптоми за бремнност. Изчакай още няколко дена и в крайна сметка ако не можеш да изтраеш си пусни кръвно изследване за бременност, но не преди 11тия ден от инсеминацията. Тогава решавай дали ще спираш дуфастона или не. Сега е твърде рано за да се каже. Стискам ти палци да не се налага да изполваш заповедта от фонда в следващите 9 месеца :)
Благодаря, линаполи:)
Днес ми е десети ден, утре е 11, този път няма да пускам кръвен тест. Имам още 4 хапчета Дуфастон от опаковката. След това каквото сабя покаже.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #321 -: Ноември 23, 2011, 22:09:52 pm »
Аз приключих и с третата си инсеминация.Не смятам да опитвам повече,явно така няма да се получат нещата.Този път даже нямах сили и да заплача.Смятам да се насоча вече към инвитро,вместо да си тормозя организма със стимулации за поредната инсеминация.Хайде момичета някой няма ли да ни зарадва вече.Стискам ви палци на всичките и дано тази Коледа стане чудото.
Деница, няма какво да плачем, аз си въведох правило-при неуспешна процедура си купувам подарък:)Ако знаеш каква хубава чанта имаче вече. 8) Пожелавам ти успех!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #322 -: Ноември 24, 2011, 08:25:26 am »
Здравейте момичета, Тина, ще стискам палци тези симптоми да предвещават  :bfp:
Имел, дано не се наложи да използваш заповедта си, но моя съвет също е да не спираш Дуфастона без консултация с лекаря ти  :wink: Деница, съалявам за резултата  :(
Аз започнах от вчера стимулацията за моето инсе с Меногон 2х75IU Много се вълнувах и много силно вярвам... Дано да не се разочаровам. На преглед съм в неделя да видим колко фоликула сме "изработили"  :lol: Хубав ден от мен и пожелание за много  :bfp: :crossfingers:

ПП Има ли някоя от вас, която в неделя също да е в Малинов ?


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #323 -: Ноември 24, 2011, 09:20:19 am »
Момичета,желая ви целия късмет на света..
Йоли,ще чакаме хубави новини в неделя :)
Успех!


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #324 -: Ноември 24, 2011, 11:16:48 am »
Момичета,

пожелавам на всички ви успех, това би бил най-хубавият подарък за семействата ни за празниците :D

Днес следобяд ще правим втората инсеминация, "произвела" съм 2 фоликула от стимулацията..........в неделя може би ще е реинсеминацията :oops:

Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #325 -: Ноември 24, 2011, 15:09:59 pm »
rumi_sf, ioly, късмет милички :) Ще чакаме  :bfp: от вас.
tina799, Имел, Същото важи и за вас, но многоооо по-скоро  :crossfingers:
dennyca, не се отчайвай миличка  :bighug: Стискам палци да имаш успех по който и път да поемеш. Горе главата и само позитивни мисли!
jolie16, как си миличка? Отминаха ли неприятностите?



*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #326 -: Ноември 24, 2011, 15:17:08 pm »
Лина,горе долу :) Отлепването беше много по-добре , но хематомчетата са още там..
Беше ме налегнал вирус ..но днес вече съм по-добре.
Надявам се да нямам повече неприятни моменти :)
Целувам ви и всеки ден ви наглеждам :)


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #327 -: Ноември 25, 2011, 08:36:06 am »
Здравейте всички  :bighug: аз пак съм тук  :). Решихме да направим един последен опит, този път на естествен цикъл. Вчера бях на преглед и ни предложиха да опитаме още веднъж. Последната спермограма е сравнително добра, само подвижността е по-малка.Няма да можем да подадем документи с мъжки фактор. Може пък да се случи Ко :)ледно чудо. Стискам палци на всички и пожелавам една по-щастлива Коледа със много сбъднати мечти :) :) :)
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #328 -: Ноември 25, 2011, 10:56:08 am »
didoni2109, Успех мила! Дано всички ни сполети едно хубаво Коледно чудо :)
jolie16, РАдвам се, че си по-добре :) Пожелавам ти безпроблемни оставащи месеци и много пухкаво бебче на финала  :bori_022:



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #329 -: Ноември 25, 2011, 14:19:02 pm »
Здравейте,

да се отчета и аз - вчера направихме инсеминацията, но се оказа, че спермата този месец не е добра :( имам 2 фоликула и в неделя съм на реинсеминация........ама ако и тогава материалът не много добър не вярвам да имаме голям шанс :?
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #330 -: Ноември 25, 2011, 15:43:45 pm »
Руми, как реисеминацията ти е 4 дни след инсеминацията? Биха ли ти Прегнил? Все си мисля, че овулацията не трае 4 дни.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #331 -: Ноември 25, 2011, 16:28:08 pm »
Реинсеминацията е за 2-я фоликул, който би трябвало в неделя вече да е достатъчно голям за пукане...след прегледа на ултразвук лекарят каза, че няма нужда да поставяме Прегнил
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #332 -: Ноември 25, 2011, 17:10:35 pm »
rumi_sf, а вчера по време на инсеминацията беше ли се спукал единия фоликул и ако не - каква големина бяха фоликулите?



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #333 -: Ноември 25, 2011, 17:24:58 pm »
всичко стана толкова бързо..........по-големият беше някъде 21, а другия не си спомням, но в сряда беше примерно 17,така че може би е нараснал до 19
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #334 -: Ноември 25, 2011, 18:37:50 pm »
всичко стана толкова бързо..........по-големият беше някъде 21, а другия не си спомням, но в сряда беше примерно 17,така че може би е нараснал до 19
:ask:На неспукан фоликул ли правиха инсеменация? Или аз нещо не мога да разбера?
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #335 -: Ноември 25, 2011, 19:31:43 pm »
Да, на неспукан фоликул
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #336 -: Ноември 25, 2011, 20:06:33 pm »
Извинявай, но не мисля, че това е правилно osi_10 и другите момичета ще кажат, но каква е гаранцията, че ще се спука в следващите 24 часа, в които се предполага да има живи сперматозоиди?!Къде прави инсеменацията - в специализирана клиника ли? Сложиха ли ти Прегнил, колко часа след него беше процедурата? По принцип трябва да се направи около 36 часа след Прегнила.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #337 -: Ноември 25, 2011, 20:23:19 pm »
Да, инсеминацията е в специализирана клиника. Лекарят ми каза, че няма смисъл да слагаме Прегнил. Предполагам смята, че фоликулът е пред пукане предвид размера му.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #338 -: Ноември 25, 2011, 20:28:50 pm »
Пожелавам ти успех  :), предполагам лекарят си знае работата и дано скоро да се преместиш в друга темичка :)
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #339 -: Ноември 25, 2011, 20:41:36 pm »
Благодаря, Дидони :)и аз се надявам, че лекаря си знае работата. Вса пак трябва да му имам доверие, той е специалистът..............ако обаче нещо се разочаровам ще се насоча към друга клиника.