0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #260 -: Ноември 14, 2011, 16:56:09 pm »
Днес правих втора инсеминация. Този път в Малинов при д-р Шефкетова. Прегнила го ударих в 17.30ч на 14 ден, инсеминацията беше на 16 ден в 12 ч. Фоликулът се беше спукал. Да видим. Сега съм на Дуфастон и Фолиева киселина.
Успех на всички:)
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #261 -: Ноември 14, 2011, 19:04:59 pm »
Имел,много късмет ти пожелавам, дано в Малинов да ни провърви и да имаме подаръци за Коледа :balk_7:
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #262 -: Ноември 14, 2011, 19:50:13 pm »
Нубки съжалявам  :?
Дидонка :) - по-добре съм миличка..зацапването спря  :D , но пък откакто спря сега имам някакви странни усещания ,че ниско долу,матката май ту изтръпва,ту ме отпуска,без болки...та в сряда евентуално съм на контролен преглед и ще видим как са нещата при мен.
Имел - стиснати палци,добре звучи :)

Вестичка,К.С Стоянова , къде сте ?
КОалка,Катрин - надявам се вие сте добре :) Целувам ви всички!


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #263 -: Ноември 14, 2011, 22:34:40 pm »
Аз съм добре за сега. Започнаха да ме понаболяват разни неща, но то е нормално. Имам предвид разни кости, на разни места, които било нормално да се разтягат в този период. Гледам и да посвърша разни спешни неща, че не се знае през декември бебка кога ще реши, че иска да се появява.
Чета ви редовно, но хайде вече някой да се похвали с положителен тест. Май след Йоли никой не е съобщил за положителен резултат. Коледа идва, трябва да се случат хубави неща! Кого чакаме сега с новини?
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #264 -: Ноември 15, 2011, 08:35:48 am »
Здравейте момичета! Ето ме Йоли тук съм- къде да съм? Ето ме след втора неуспешна инсеминация  :balk_145: Тази сутрин на 16 ден теста отчете  :bfn1:, а уж всичко беше идеално  :balk_136: Ами това е от мен   :bighug:


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #265 -: Ноември 15, 2011, 09:30:43 am »
Веста, а цикъл има ли? Или само теста е отрицателен? Нали знаеш, че може и да не отчете съвсем в началото. Не се отчайвай, мила! Може пък да са се случили нещата, но просто по-късничко да се потвърдят. Ако не - третата трябва да ти е на късмет и по Коледа да получиш прекрасна новина за подарък.
Пиши как се чувстваш и какво се случва с теб
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #266 -: Ноември 15, 2011, 12:46:10 pm »
Днес правих втора инсеминация. Фоликулът се беше спукал. Да видим. Сега съм на Дуфастон и Фолиева киселина.

Имел,дано този път нещата се получат,искренно ти го желая   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:   Веста,а кръвен тест пусна ли.....ще стискаме палчета дано просто да не е отчел ранна бременност теста
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #267 -: Ноември 15, 2011, 16:23:44 pm »
Благодаря. Нямам особена вяра нещо. Първият път бях толкова...ентусиазирана и вярваща. Донякъде хубавото е, че поне не ме ужасяват вече толкова инжекциите.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #268 -: Ноември 15, 2011, 16:41:31 pm »
Благодаря. Нямам особена вяра нещо. Първият път бях толкова...ентусиазирана и вярваща. Донякъде хубавото е, че поне не ме ужасяват вече толкова инжекциите.
Oх, миличката ми и аз бях така и първия,и втория,третия....а сега след четвъртия път дори чета повече от темите за  инвитро,но не губя вяра.Ще се оправят нещата.Знаеш ли в моята работа имам вече две колежки,които родиха първите си дечица и веднага след майчинството им забременяваха с второто си детенце.Предполагам знаеш как съм се чувствала.Просто при тях нещата се планираха по този начин.И докато за едни това бе план....за мен това все още си остава БЛЯН .Но не ще се откажа,както и ти и всяка една от нас. :bighug: :bighug: :bighug:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #269 -: Ноември 15, 2011, 17:44:58 pm »
и ние сме добре. Вчера бяхме на консултация. Вече на 100 % са момче и момичеи тажат по около 600 гр. Успях за мъничко да зърна момиченцето на 4Д и много се зарадвах. Д-р Атанасова прогнозира да стигнат до 3 500 г на бебе, което автоматично означава че аз няма да мога да се движа в края. :) Живот и здраве секциото ще е края на февруари.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #270 -: Ноември 15, 2011, 18:04:01 pm »
Катрин миличка честито !!!!!! Много се радвам,знам че искаше точно това :)
Много леки месеци докрая ти желая и прекрасен финал :)
Много целувки!


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #271 -: Ноември 15, 2011, 22:56:18 pm »
Аз започнах инвитро но постояно ви чета все ме дърпа към тази темичка
Катрин много хубава новина те килограмите ще ги сваляме после
Коалче не остана миличка накрая е така болки в кръста киселини но като го чуеш да плаче ще ги забравиш
Йоли какво става при теб миличка
Красиfile:///
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #272 -: Ноември 16, 2011, 09:57:25 am »
Леле, Катрин, това е прекрасно:))) Стискам палци за леко добременяване и едни хубави рибки накрая. :D
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011
« Отговор #273 -: Ноември 16, 2011, 11:45:36 am »
Nubki, Съжалявам :(
Имел, Късмет миличка. Дано това е последната инсеминация за теб с много ярки  :bfp: след две седмици.
jolie16, Успех на прегледа днес! Сигурна съм, че всичко ще е наред :)
koala, Още малко остана . Ще забравия всички болки като видия малкото човече :)
vesta, съжалявам миличка, но пусни един кръвен за всеки случай.
katrin_sl, браво :) Добре растат бебоците. И на теб и на Коалка желая по-леки оставащи месеци!
k.s.stoyanova, желая ти успех с инвитрото. И аз не съм в момента за тази тема, но минавам да ви наглеждам момичета  :bighug:
sugari75, още малко остана до теста. Стискам палци миличка!
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 11:54:57 am от linapoli »



*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #274 -: Ноември 16, 2011, 12:53:19 pm »
Знам аз, че всичко ще забравя като се появи мъничето :) Ама сега ми е едно...като баба пенсионерка съм - трудно ми е да ставам, като легна не ми е удобно :) Но иначе, като вървя, много добре се чувствам. А пък трябва и да работя. Но това не са сериозни проблеми, така че даже не си струва да се оплаквам :)
Лина, ти почиваш ли, мила?
Йоли, само добри новини чакаме от теб и мноооого спокойствие!
Катрин, просто ти се случват неща, за които всяка от нас си мечтае :) И на теб много късмет ти пожелавам и много пазене
Имел, чакаме от теб положителен резултат!
Краси, аз бях те видяла в темата за инвитро, но нещо ми се губи какво се случи при теб и защо се ориентира натам? Както и да е, дано всичко приключи скоро с успех
Шугъри, май при теб е най-близко момента. Всички в темичката чакат нещо положително :) Ти си на ход!
Прегръщам ви момичета и много ви благодаря, че се сещате за мен!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #275 -: Ноември 16, 2011, 15:38:47 pm »
Аз засега почивам. СИгурно ще мине година докато чакаме заповедта за инвитро и естествено ще направим някоя и друга инсеминация дотогава, но сигурно ще е след Нова Година :)



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #276 -: Ноември 16, 2011, 16:35:02 pm »
Коалка, мила, не ми завиждай на късмета.Колко мъки съм преживяла докато ми се случи едно хубаво нещо. Така, че не е за завиждане изобщо.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #277 -: Ноември 16, 2011, 17:37:28 pm »
О, Катрин, не ти завиждам, мила! Просто се радвам за теб, много! И съм сигурна, че всяка от нас иска да има момченце и момиченце. Това имах предвид. А иначе знам колко много си преживяла и наистина на никого не пожелавам това, което се е случило на всяка една от нас.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #278 -: Ноември 16, 2011, 21:35:39 pm »
Ами мен ме пренасочиха мойте инсета бяха по скоро заради процедурата аз не съм се и надявала след три торемни операци и секцио и мъжки фактор ама тук карат по ред но в понеделник чакам вече пункцията и живот и здраве и аз да се похваля
Успех на всички нека това да е месеца на червените чертички
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 22:09:25 pm от blue_sky »
Красиfile:///
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #279 -: Ноември 16, 2011, 22:00:10 pm »
Ами мен ме пренасочиха мойте инсета бяха по скоро заради процедурата аз не съм се и надявала след три торемни операци и секцио и мъжки фактор ама тук карат по ред но в понеделник чакам вече пункцията и живот и здраве и аз да се похваля
Успех на всички нека това да е месеца на червените чертички

а какъв е проблема при секциото? аз също имам такава операция и никой не каза, че може да е проблем.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 22:09:40 pm от blue_sky »