0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #120 -: Октомври 19, 2011, 21:28:25 pm »
Както е казала Цигу л-тироксина се пие всеки ден без значение от другите лекарства, които се приемат.А след установяване на бременност /както ще е при теб след няколко дни  :wink:/TSH трябва да се следи още по-стриктно и може да се наложи регулиране на дозата, но това ще прецени твоя ендокритолог.Успех!!


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #121 -: Октомври 19, 2011, 22:37:29 pm »
Коалка, моите съболезнования миличка! Трябва да бъдеш силна  заради малкото човече в теб  :bighug:

Имел, както са ти писали по-горе - пии си Л-тироксина по дозата, която ти е предписана. Единственото, с което трябва да се съобразиш да приемаш останалите ти предписани лекарства поне час след приема на Л-тироксин.Това го знам от д-р Начев по повод питането ми  за дуфастона след инсеминацията.



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011
« Отговор #122 -: Октомври 19, 2011, 22:43:03 pm »
Koalka той сега те гледа от някоя звездичка отгоре и ще пази теб и бебето колкото и да боли мисли за бебчо
Красиfile:///
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #123 -: Октомври 20, 2011, 08:12:20 am »
Здравейте и от мен!
Записвам се пак, с втора неуспешна инсеминация... Този път ми е много тежко и трудно. Чудя се как да продължа напред.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #124 -: Октомври 20, 2011, 08:42:52 am »
Краси, благодаря ти много!
Стел, трябва да продължиш! Втора инсеминация все още не означава, че има проблем. Знаеш, че успеваемостта все пак е процент. Просто не си влязла в успешните проценти! Виж колко успели има, ще дойде и твоят миг! Излез от негативните мисли и негативните състояния и продължи. Още този месец. Не се отказвай! Ами ако това е твоят месец?
Всъщност, какво казва лекаря ти по въпроса?
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #125 -: Октомври 20, 2011, 10:41:38 am »
Здравейте и от мен!
Записвам се пак, с втора неуспешна инсеминация... Този път ми е много тежко и трудно. Чудя се как да продължа напред.

Няма как да не чувстваш така,но в никакъв случай не трябваше да губиш надежда и да се отчайваш-борбата продължава независимо дали ще е по лесен или по по-труден път,важното е да не се отказваш.И ние сме с 2 неуспешни процедури,но това не ни накара да се откажем-напротив ставаме все по-упорити.Снощи бихме прегнила и утре в 10.00 ни предстои 3 опит-дано вече е успешен.
Така,че никакво отказване до осъществяване на мечтата ни-повече надежда и късмет. :bighug: :bighug:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #126 -: Октомври 20, 2011, 10:52:00 am »
Стел, в никакъв случай не трябва да се отказвате... Знам, че е трудно, и ние минаваме по този път, но има много момичета забременяли от трети, дори от четвърти или пети опит. Господ си знае работата и един ден ще ни дари и нас с това щастие. Прегръщам те силно  :bighug:



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #127 -: Октомври 20, 2011, 11:16:59 am »
Стел, не се отчайвай! Всички знаем, че е много трудно да понесеш поредния неуспех, но трябва да се справиш. Казвала съм го и друг път, но аз се бях подготвила за 4 неуспешни инсеминации и ин витро, но се получи. Така, че горе главата и смело напред!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #128 -: Октомври 20, 2011, 11:38:35 am »
Благодаря ви, момичета, знаех си че вие най-добре ще ме разберете!
Сега като се окопитя и ще се взема в ръце най-вероятно. Знаете как е!
Аз няма да се откажа, в никакъв случай! Само трябва да намеря сили да продължа!  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #129 -: Октомври 20, 2011, 11:40:48 am »
Стел, и аз бях така миличка...но четвъртата ми донесе късмет :) Дано всичко е наред де!
Ще успееш :) скоро


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #130 -: Октомври 20, 2011, 13:34:43 pm »
Йоли, как въвят нещата при теб? Какво става с цигарите?
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #131 -: Октомври 20, 2011, 14:50:18 pm »
До вчера пуших по 2-3 , от вчера нито една :) ,днес само си дръпнах от една цигара,стана ми лошо и приключих !Много се гордея със себе си..
Проблемът е ,че от време на време имам много странни режещи болки отдолу и бая страх ме хваща..все още не съм чула и сърчицето и не съм видяла ембриончето..така че още треперя.


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #132 -: Октомври 20, 2011, 15:41:03 pm »

Здравейте и от мен!
Записвам се пак, с втора неуспешна инсеминация... Този път ми е много тежко и трудно. Чудя се как да продължа напред.
Горе глават момиче,няма да се отказваме  :balk_77:.Ето на мен ми предстои 4 инсе и продължавам да вярвам,че макар и по-късно,нещата ще станат.Късмет този път,дано е за последно  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:


Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #133 -: Октомври 20, 2011, 15:47:48 pm »
Йоли, тези болки да не те притесняват. Пий Но шпа 3 х 1. След като видите ембриончето, лекаря ти ще каже какво да правиш и пиеш. И аз се надявах да ми става лошо от цигарите, но уви, като реших да ги спирам, повече ми се пушеше. Така и не ми прилоша от нищо. Сега не ми е приятно да стоя на задимено и все се карам на мъжа ми, но това е заради мисълта, че всичко отива при децата. Гадно е!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #134 -: Октомври 20, 2011, 16:12:00 pm »
Честно казано  днес вече ми е доста по-добре,Рядко се сещам за цигара :) Вчера имах няколко критични момента : но веднага отварях много гадна статия за това как се отразяват цигарите на бебето и веднага се отказвах :) та..така успях!
И на мен не ми прилошава от нищо,а се надявах поне малко..
Още от положителния тест пия 3х2 нош па ..така каза доктора,дано да не е пък много!
Малко понамаляха болките сега ..дано съвсем да отшумят


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #135 -: Октомври 20, 2011, 17:21:46 pm »
много ме болят гърдите, сигурно е от лекарствата...може ли да се правят поредени инсеминации в три поредни месеца? да не ми дойде много с тези хормони и стимулации....
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #136 -: Октомври 20, 2011, 17:38:03 pm »
здравейте и от мен! :D
От утре започвам със стимулация за втората инсеминация. Дано този път се осъществи за разлика от предишната когато имаше риск от многоплодна бременност. :crossfingers: yahoo_17
Успех на всички  :crossfingers:
 
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #137 -: Октомври 20, 2011, 17:39:12 pm »
Поредните инсеминации повишават процента на успеваемост, така че е по - добре. За хормоните - зависи с какво и колко те стимулират. Малко или много, важен е крайния резултат.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #138 -: Октомври 21, 2011, 09:29:15 am »

Здравейте и от мен!
Записвам се пак, с втора неуспешна инсеминация... Този път ми е много тежко и трудно. Чудя се как да продължа напред.
Горе глават момиче,няма да се отказваме  :balk_77:.Ето на мен ми предстои 4 инсе и продължавам да вярвам,че макар и по-късно,нещата ще станат.Късмет този път,дано е за последно  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:



Успех и на теб! Както и на всички момичеата които ще започват процедура!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #139 -: Октомври 21, 2011, 11:09:32 am »
Стел  :bighug:
Мариленка ти не се ли изкуши вече  :D  :crossfingers: :crossfingers: