0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #100 -: Октомври 17, 2011, 22:49:24 pm »
Някаква терапия за НК клетките ?
Миличка,има успешни инсеминации :) и тук и в БГ мама може да разгледаш..
Искрено се надявам първата инсеминация да ти донесе успех!!


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #101 -: Октомври 18, 2011, 08:41:44 am »
Руми  :welcome: Дано инсеминацията ти е първа и последна.
Къде ще я правиш? А изследване за проходимост на тръбите правено ли ти е?
Много късмет на всички! Катрин браво много се радвам. А коремчето расте ли  :wink:
Йоли миличка на този етап е важно, че сте вдели плодния сак , че си е на мястото не се притеснявай другия път вече ще чуете и :lovedock:
Марилена как си?


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #102 -: Октомври 18, 2011, 08:45:17 am »
Чакам, Вестичка! :D Иначе съм добре, нямам никакви симптоми, освен, че все ми е студено, но то май е разбираемо :)
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #103 -: Октомври 18, 2011, 10:25:45 am »
Вчера правихме първа инсеминация в клиниката на Щерев. При нас проблемът е мъжки фактор, олигоастенозооспермия. Морфологията е между 7 и 9% обикновено, количеството на сперматозоиди е около 18 млн. Вчера общият брой беше 78мл, останали са 8 млн "читави" накрая. Казаха, че е по-малко от нужния брой, но понеже имам една бременност от същия мъж, има някакъв шанс. Не са ме стимулирали с клостил, имаше нормален фоликул, сега пия Дуфастон,Естрофем и слагам Утрогестан. Този път нищо не четох предварително за процедурата. Обикновено се явявам на лекар "много начетена". Сега реших, че ще се доверя на ...ситуацията и няма да намирам кусури. Ако това инсе е неуспешно, следващия месец ще правим в клиниката на Стаменов, а някъде до месец-два, трябва да се получи и заповедта от Фонда. Нещо съм минорно настроена след вчерашната еуфория.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #104 -: Октомври 18, 2011, 10:50:48 am »
 :welcome_1: на всички нови момичета в темичката ни. Силно се надявам да ви донеса късмет с нея, както се случи при Йоли. Не се задържайте тук!
Веста, коремчето расте стремглаво напред. Така съм се закръглила, а ако и д-р Атанасова познае, че всяко бебе ще мине 3 кг до финала, може би ще приличам повече на хипопотам. Абе, здраве да е!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #105 -: Октомври 18, 2011, 15:18:17 pm »
Имел, rumi_sf,   :welcome_1: и от мен ... Пожелавам ви да не се задържате дълго време тук! Това да ви е първата и последна инсеминация!

Катрин, точно така момиче -  да растат бебоците, после ще му мислиш за визията :)



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011
« Отговор #106 -: Октомври 18, 2011, 22:18:30 pm »
Видя ли Йоли всичко е наред щом се е видяло сакчето ще дойде и сърчицето всичко ще е наред до края
Катрин то ще е приятно дебелеене с две човечета вътре но не се отпускай съвсем
Коала ти къде се загуби
Нека и аз да посрещна новодошлите защото още не съм в другата темичка засега съм в застой
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 22:20:27 pm от k.s.stoyanova »
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #107 -: Октомври 19, 2011, 03:37:40 am »
Здравейте, момичета! За съжаление вчера почина баща ми - един много, ама много добър човек, който безкрайно много обичам!
Ще успея да се справя с това заради малкото човече, което расте в мен. Трябва да успея!
На всички вас искам да кажа, че надежда за създаване на нов живот винаги има, така че, не се отчайвайте! Няма надежда за връщане на погубен живот!
Целувам ви всички, пожелавам ви много късмет и нека това, което се случва с мен, не се случва скоро на никоя от вас!
Съжалявам за настроението, което внасям тук! Просто искам да ви кажа да не се отчайвате и да се борите за мечтите си. Надежда има за всички!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #108 -: Октомври 19, 2011, 08:47:58 am »
Съжалявам Коалка искренни съболезнования  :(. Знам какво ти е - точно преди година почина и моят баща. Но сме длъжни да продължим.Болката не отшумява просто малко се свиква с мисълта, че го няма. Съжалявам дано Господ ти дава сили да продължиш!


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #109 -: Октомври 19, 2011, 09:01:11 am »
коала :balk_144: моите съболезнования! Нека малкото човече те крепи!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #110 -: Октомври 19, 2011, 09:18:59 am »
Коала,  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #111 -: Октомври 19, 2011, 09:48:39 am »
Миличка,моите съболезнования ! чувството е ужасно,знам ! Но наистина мисли най/вече за малкото човеченце  :bighug: :bighug: ..
Целувам те


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #112 -: Октомври 19, 2011, 11:10:18 am »
Момичета, не знам дали съм за тази тема, но ще се посъветвам с вас. След направена цветна снимка миналия месец и неустановена причина за сега, нито при мен нито при мъжа ми, доктора реши да правим таймиран цикъл и ако така не стане - инсеминация. В общи линии ми обясниха какво представлява, но ако има някоя девойка с личен опит ще съм много благодарна за информацията. Утре съм на преглед и се надявам да нямам задържани фоликули, че в последно време ми се случва често.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #113 -: Октомври 19, 2011, 11:27:09 am »
Здравей Нели , добре дошла, но не за дълго.Само, че не разбрах за кое ти трябва инфо за таймирания цикъл или за инсеминацията?


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #114 -: Октомври 19, 2011, 12:52:30 pm »
По-скоро за таймирания цикъл. Честно да си призная, не искам да стигам до инсеминация, тайно се надявам да стане, но..... Аз имам едно дете на 8 години, забременях без проблеми, но сега опитваме почти 2 години и нищо. А мъжа си е все същия  :D
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #115 -: Октомври 19, 2011, 15:58:57 pm »
nel_iv, аз също имам една безпроблемна спонтанна бременност, но вече от три години правим опити за второ детенце. Имам една неуспешна инсеминация и едно ин витро успешно за кратко. За таймирането на цикъла не мога да коментирам, но относно инсеминацията няма причини за притеснения. В моя случай например беше без абсолютно никаква стимулация, ако това те тревожи. За съжаление моят проблем се оказа такъв, че инсеминацията не е решение, но при теб може да е. Успех ти пожелавам, каквото и да решите!




My first, my last, my everything!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #116 -: Октомври 19, 2011, 16:05:03 pm »
момичета, аз пия Л-тироксин за поддържане на нивото на ТСХ. чудя се така ли продължавам след инсеминацията? (правих я в понеделник) и дали няма някакво взаимодействие в Дуфастона, Естрофема и Утрогестана? звънях в Щерев, но моята лекарка си е тръгнала. чак утре следобяд ще мога да я чудя.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #117 -: Октомври 19, 2011, 16:41:25 pm »
Момичета, благодаря на всички за подкрепата!
Пожелавам ви много сили и много късмет в борбата за детенце!
Аз ще ви следя и ще помагам с каквото мога.
Целувам ви всички!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #118 -: Октомври 19, 2011, 16:51:04 pm »
Имел, пий си дуфастона, естрофема и утрпгестана, както са ти предписани по схема. Те нямат връзка с л-тироксина - той се пие всеки ден без прекъсване и независимо от фазите на менструалния цикъл или процедурите.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #119 -: Октомври 19, 2011, 17:51:05 pm »
благодаря, цигу