0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #500 -: Октомври 31, 2011, 22:14:32 pm »
И аз така мислех до преди 2-3 седмици, но май вече не бързам толкова. Взе да ме хваща шубето нещо дали ще се справя :oops:.
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #501 -: Октомври 31, 2011, 22:44:33 pm »
Гери, аз съм убедена, че ще се справим. Инстинктът е по-силен от страха :)

На мен ми отмениха часа при д-р Сигридов днес. Обадиха ми се от клиника Малинов. Ще ме поеме тогава д-р Михова. За мен няма значение.
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 22:51:41 pm от anichka.bs »
*
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #502 -: Октомври 31, 2011, 23:03:14 pm »
Ще се справите и още как :D

Re: Тема на бременните №78
« Отговор #503 -: Октомври 31, 2011, 23:07:19 pm »
Krisi88 честита ти мома  :wink:
Гери и на мен това със справянето ми е голяма параноя ама ще се справим- къде ще ходим  :D То мърдане няма  :P

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #504 -: Ноември 01, 2011, 05:29:02 am »
Мерси Гери много съм щастлива :) Ох, да ти кажа аз имам чуството че има 100 години докато сигна и аз до 3тата морфология  :wink: Иска ми се времето да мине колкото се може по-бързо  :wink:
Наслаждавай се на всяка минутка, която имаш с бебето. Въпреки че оше не е родено, това си е пак етап от живота ви заедно, който трябва да си изживееш. Всяко нещо с времето си.
« Последна редакция: Ноември 01, 2011, 05:36:13 am от Bobbie »


  
*
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #505 -: Ноември 01, 2011, 08:25:50 am »
Привет на мами и бебоци  :D
Два дена- незнайно защо не можах да вляза в сайта. Колко ни е дълъг листа с термините, страхотно!
Цигу не се е разписвала тези дни... Хммм
При нас нещата са нормални. Още съм в болницата и вече ме е хванал " съклета" Няма спане, няма спокойствие, вечно някой влиза в стаята- от ранни зори. Да не говорим колко е мъчително това записване на тоновете - 3 пъти на ден... Бебетата ритат, въртят се, мен ме стягат с по 4-5 колана да могат да намерят тоновете.. Както и не мога да дишам... Направо ми идва да избягам.. Днес ми мериха шийката пак, беше 2см!!!  Приеха ме с шийка 1,4см. Не знам как се удължи тая шийка, но чакам с нетърпение да ми кажат, че мога да си ходя!
Искам да се наспя у нас, на моето легло;)
Бяха ми казали, че ако всичко е наред, ще ме пуснат като стана на 28 г.с В Четвъртък ставам на 28 седмици и дано да ни пуснат да си ходим!!

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #506 -: Ноември 01, 2011, 09:54:58 am »
Гале, много се радвам за доброто развитие! Само като те пуснат да си ходиш да не развалиш режима с шетане и ходене напред-назад из вас.
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #507 -: Ноември 01, 2011, 10:03:59 am »
Здравейте, вече имам официално обявен термин и аз - 16.06.2011г. :)
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #508 -: Ноември 01, 2011, 10:19:20 am »
Гальонди пожелавам ти скорошно изписване и хич не се чуди как се е удължила шийката ами се радвай  :lol:

*
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #509 -: Ноември 01, 2011, 12:17:44 pm »
Мерси момичета :) Много съм доволна че разбрах пола :)
Гери да ти кажа до мен още не е дошло, че ще съм майка, но предполагам че и аз като наближа края ще започна да се терзая и още от сега знам какво ще ми минава през главата  8O Сега само ме панира раждането, че тук не правят секцио по желание и няма да имам голям избор  :? Но съм сигурна че ще се справим :)
Боби да ти кажа още не осъзнавам съвсем че съм бременна, и може би за това толкова бързам. Иска ми се вече да усещам принцесата как се мърда, да знам че чува като и говоря...Сигурно като дойде този момент няма да искам да свършва никога...Първа бременност ми е и съм много любопитна и незнам какво да очаквам и за това искам да дойде по-бързо времето когато ще имаме "обратна връзка" с бебчето :) А сега само си мисля за нея и гледам снимките от ехографа :) Иначе като се роди малката, 100% ще си викам "ех колко беше хубаво като бях бременна и се наспивах" :)
Гальонди радвам се че всичко се развива доре при вас, стискаме палци да ти изпишат в четвъртък и да си се прибереш вкъщи на топло :)
« Последна редакция: Ноември 01, 2011, 12:19:22 pm от Krisi88 »


Re: Тема на бременните №78
« Отговор #510 -: Ноември 01, 2011, 14:13:10 pm »
Здравейте и от мен,скоро не съм се включвала с новини.
Добре дошли на всички нови момичета, и лека бременност :)
Аз засега съм се закротила на ниво-кафяво зацапване, но така да е, ще съм мнооого доволна. В събота бях на преглед, бебо си е добре, плацентата не се е вдигнала :(, но и така Дай Боже да изкараме колкото се може повече.
Лежа си, гледам ТВ, книжки, чат-пат ставам на компютъра и така.

Sunnynevi, д-р Яков ще ти направи необходимите замервания за ранния БХС, и направо там ще ти вземат кръв. Цената е една и съща , както и ако отидеш в Терапията.
Добре си се ориентирала.
Гальонди, много се радвам за тебе, хайде устискай още малко и ще си кротуваш после вкъщи.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #511 -: Ноември 01, 2011, 14:58:19 pm »
Момичета, кажете тия киселини с какво ги морите, че ми изгоря стомаха вече :( Все да питам лекарката си и все забравям, защото ги получавам на моменти.

Re: Тема на бременните №78
« Отговор #512 -: Ноември 01, 2011, 15:50:40 pm »
Момичета, кажете тия киселини с какво ги морите, че ми изгоря стомаха вече :( Все да питам лекарката си и все забравям, защото ги получавам на моменти.

До сега съм имала 2-3 пъти киселини и то напоследък, наистина е отврат!
Аз пия по една лъжичка сода, не бих казала, че ми помага кой знае колко.
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #513 -: Ноември 01, 2011, 15:57:48 pm »
Мишле, аз боря киселините с Био Анацид- смучат се или със Талцид.Според зависи от киселините ако са нетърпими взимам Био анацида ,не ми ли мине до 30мин.-1 час взимам второ хапче и съм бомба.
Ето линк http://www.pazaruvai-lesno.bg/view_product.php?pid=58363  
http://apteka.framar.bg/30019356/%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B4-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-45
АГ-то от ЖК ми ги препоръча дори ми беше дала листовка да прочета .
Дано съм ти била полезна. :)
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #514 -: Ноември 01, 2011, 17:25:37 pm »
Благодаря ти, Вещичке! Чувала съм за Талцид-а, ще опитам първо с тях  :wink:

*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #515 -: Ноември 01, 2011, 17:35:45 pm »
Имах ужасни киселини, особено към края, даже повръщах от тях и взимах талцид.
Също ми помагаше с временен ефект няколко лъжици кисело мляко, а към края открих че маслините също ги намаляват.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #516 -: Ноември 01, 2011, 19:30:31 pm »
Krisi88 лелеее каква хубава новинаааааа  :lol: :lol: :lol: :bighug:
Аз съм на 17 ти ноември на ранен Биохимичен скрининг, ох да мине по-скоро, че ми е много притесненооооооо  :wink:
iana_86 Честито и добре дошла, мила  :bighug:

*
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #517 -: Ноември 01, 2011, 19:44:18 pm »
На мен ми отмениха часа при д-р Сигридов днес. Обадиха ми се от клиника Малинов. Ще ме поеме тогава д-р Михова. За мен няма значение.
Аничка и на мен днес сутринта ми се обадиха със същата новина. Да не сме на една и съща дата? Аз съм на 9.11.11

Гальонди ти си герой, стискай още малко и дано се преберете в къщи на спокойствие - колкото и добри условия да има в една болница, не е като в къщи наистина. И да се пазиш :bighug:


Re: Тема на бременните №78
« Отговор #518 -: Ноември 01, 2011, 19:49:53 pm »
Да, наистина талцида ме успокои  :D Да се мъча и аз до сега толкова време!

Re: Тема на бременните №78
« Отговор #519 -: Ноември 01, 2011, 19:54:41 pm »
Момичета, кажете тия киселини с какво ги морите, че ми изгоря стомаха вече :( Все да питам лекарката си и все забравям, защото ги получавам на моменти.
На мен ми помагаше сода с лед :) Сигурно по два литра газирана вода на ден пиех :lol:
[/url][/url]